Fame MMA gala youtuberów

Zwisa i powiewa mi ten cały Mahonek, ale jak spotkasz dziewczynę na disco czy gdziekolwiek indziej i spodoba ci się jako kobieta(wygląda powiedzmy na 19, co w obecnych czasach nie), a później okaże się 15- latką(taka jest granica), to masz się czuć pedofilem? Poza tym gdyby rzeczywiście jego zachowania(nie będę tego gówna nawet oglądać) miały takie znamiona, to dawno by już siedział. Przecież to wszystko jest w sieci, gotowy materiał dla policji.

PS Dla mnie to zwykły przygłup, który znalazł sobie niszę i na tym zarabia, za jakiś czas ludziom znudzą się CI wszyscy "patostrimerzy" i znowu będą żryć gruz.
no to ci pisze przeciez, ze do 13 latki mowil, ze chetnie by ja ruchal i poszlo zgloszenie do proroka, nie widze tutaj czego nie rozumiesz. wszystko nagrane, wyslane, wszedzie o tym pisza, nie wiem bronisz pedo, czy co chcesz osiagnac swoim wpisem.
 
no to ci pisze przeciez, ze do 13 latki mowil, ze chetnie by ja ruchal i poszlo zgloszenie do proroka, nie widze tutaj czego nie rozumiesz. wszystko nagrane, wyslane, wszedzie o tym pisza, nie wiem bronisz pedo, czy co chcesz osiagnac swoim wpisem.

Cały dzień myślałeś nad tą ripostą, co? ;)
 
Się sracie o jakąś galę polskich patusów youtuberów, a za wielką wodą takie rzeczy się wyrabiają:





A myślisz, że skąd inspiracja na galę? Na polskim youtube wszystko jest skopiowane z zagranicy ;)

KSI już miał walkę w lutym

 
Jest Chwytak (co ma Jano na klipach), jest Trybson, jest Ozdoba, jest Majonek, jest znana dziwka, reszta to jest chuj wie kto. Gala jak chuj:crazy: kto to będzie sędziował? Venom?
 
Redakcja sama Wojtka propsowala

O tak, jeden/dwa/trzy wywiady z freaki stawiaj jako standard "propsowania wywiadów z osobami spoza środowiska MMA". Czasami zastanów się nad tym co piszesz :)
 
O tak, jeden/dwa/trzy wywiady z freaki stawiaj jako standard "propsowania wywiadów z osobami spoza środowiska MMA". Czasami zastanów się nad tym co piszesz :)
Napisałem o wywiadzie z Wojtkiem, który jest zdaje się organizatorem tego wydarzenie, nie pisałem o żadnych standardach. Czasem zastanow się nad tym co jak sobie interpretujesz i co imputujesz innym;-)
 
Napisałem o wywiadzie z Wojtkiem, który jest zdaje się organizatorem tego wydarzenie, nie pisałem o żadnych standardach. Czasem zastanow się nad tym co jak sobie interpretujesz i co imputujesz innym;-)

Ale czemu przytaczasz w takim razie Wojtka w kontekście Fame MMA? Co to ma wspólnego z czymkolwiek?

Ej ej ej, sam pisałeś do mnie, że to nie freaki tylko osoba "ze środowiska" "zaangażowana w MMA" "że MMARocks nie robi wywiadów z randomami" więc cichutko i nie atakuj teraz.

Pisałem też, że na MMARocks będą się pojawiać również wywiady z osobami spoza środowiska. Nie wiem, jak jakiś Korwin nam wleci na jakiejś gali to naturalnie, że podbijemy. Proszę nie pisz do mnie w takim tonie :) pamiętaj, że jesteś u mnie :)
 
Czyli jest spoza czy z środowiska?

Nie mam problemu, że jestem u Ciebie, wyrażam swoje zdanie i punktuję to, że na rocksach był wywiad z człowiekiem znanym głównie z picia.

U nas mogą być ludzie spoza branży, ale też nie wymagaj od nas, że z każdym patusem zrobimy wywiad bo Ty tak chcesz. To, że raz zrobiliśmy wywiad wpizdu temu z Wojtkiem, nie znaczy, że zrobimy z nim teraz. Jeśli spojrzysz na nasze 100 ostatnie wywiadów, proszę wytknij mi, ile z nich jest z freakami? Potrafisz to zrobić?
 
Przepraszam, chciałem coś napisać, ale nie wiem czy można. Bo ja pamietam, że jak zaczynałem czytać portal to tam mocno promowany był Ozdoba. Chyba nawet tutaj był pierwszy z nim wywiad. A z ozdoby taki zawodnik jak z madżikala bokser. Czyli w sumie portal zajmuje się promocją celebrytów i kreowaniem ich na „zawodników”?
 
Ale czemu przytaczasz w takim razie Wojtka w kontekście Fame MMA? Co to ma wspólnego z czymkolwiek?



Pisałem też, że na MMARocks będą się pojawiać również wywiady z osobami spoza środowiska. Nie wiem, jak jakiś Korwin nam wleci na jakiejś gali to naturalnie, że podbijemy. Proszę nie pisz do mnie w takim tonie :) pamiętaj, że jesteś u mnie :)
Przecież Wojtek to współorganizator LOL
 
Back
Top