Fame MMA gala youtuberów



Do rankingu trzeba go dodać . W kategorii człowiek skurwiel PNP jest #1

P: Twój przeciwnik został wyniesiony na noszach, czy troszeczkę mu współczujesz?

O: Ani trochę.

:rofl:



Kurwa jaki wywiad zajebisty. Czuje ze gdybysmy się poznali . Zostalibyśmy kolegami . Powaznie
 
:DC::DC::DC:

Ale oni są przejebani, jak fame MMA mogło wpuścić takiego zwierza na wspomagaczach przed treningówkach do walki ? Przecież "tej dźwigni nie dało się legalnie przetrwać" !!!!! :waldeklaugh:
 
Oglądałem wczoraj live tego Goli i Boxdela i któryś z nich przypadkiem się wygadał, że PPV oglądało ponad 100k.
 
Oglądałem wczoraj live tego Goli i Boxdela i któryś z nich przypadkiem się wygadał, że PPV oglądało ponad 100k.
źle zrozumiałeś wg mówil że amadeusz ferrari powiedział że niby 100k ludzi kupiło ppv ale to było fejk info , myślę ze 50 k było około
 
źle zrozumiałeś wg mówil że amadeusz ferrari powiedział że niby 100k ludzi kupiło ppv ale to było fejk info , myślę ze 50 k było około
Nie nie, to nie powiedział ten amadeusz tylko boxdel albo gola, ale coś kojarzę ze Gola chyba
 
dobra, nie bede czytal calego watku. Jestem tu ostatnio bardzo rzadko a wlasciwie to wcale mnie nie ma :smile:. Na temat Ozdoby to mysle, ze te dwa kolana ad-bustera zrobily swoje. Prostytut poczul to solidnie i zgrymasil gebe co spowodowalo wypadniecie szczeki. Ogolnie to typ jest zalosnym pajacem. Magical natomiast szkitke zlamal jednym kopnieciem wczesniej od tego co sprawilo, ze nozka sie wygiela. Kopal, bodajze na lydke. (widac, delikatny grymas na twarzy) To tyle z mojej strony. :tongue: Tak, ogladalem, wykupilem nawet PPV smsem za 3 dychy :lol: i chuj stac mnie, ugolem, cale te. Do zoba w przyszlosci...
 
Back
Top