Fame MMA gala youtuberów

rada od konkurencji
sprzxetma_qeqqsqr.jpg
 
Przeciez ten rafonix to zepsuty do szpiku kości patol. Są filmiki z jego twarzą z osrodka wychowawczego-poprawczaka. Zwyrodnialec z rodziny dysfunkcyjnej.

Stanę w obronie króla polskiego MMA. Jedna scena powie więcej niż tysiąc słów.


To jest bardzo kulturalny i dobrze wychowany młody człowiek. Czy zepsuty patol wziąłby ze sobą jedzenie żeby nakarmić ciężko pracującą dziewczynę?
 
Kupiłem,obejrzałem, i szczerze... życzę im jeszcze większego sukcesu. Ale po kolei:

- Segmenty z szatni, to typowo z mainstreamowego wrestlingu wyrwane, kto oglądał/ogląda wrestling, ten od razu skojarzenia zauważył.
- Zachowanie AdBustera, jeśli nie zostało wyreżyserowane... to srogo się zawiodłem, na jego żenującej postawie.
- Main event godny typu gali, nawet Bonus BGC przy tym wymiękł.

Największe podziękowania, należą się... KSW/KRS1, albowiem przykład idzie z góry, brak kontroli antydopingowych, freak fighty i wykurwione w najdalsze czeluści kosmosu ego WŁODARZY KSW, takie jest prawo rynku panowie (celowo z małej), biznes to obusieczna broń, wyśmiewacie konkurentów, poniekąd słusznie, aż tu w końcu, ktoś odważył się, ugryźć temat z innej strony, tu nie ma zabawy w sport+freak, tutaj jest tylko freak fight. To dzięki wam, dzięki waszemu "sportowemu" produktowi, FAME MMA dzisiaj osiągnęło ten status, nie tylko dzięki braku jakichkolwiek drabinek czy freakom w waszej organizacji, ale też braku, jakichkolwiek kontroli antydopingowych, na tym polu jesteście już przegrani, bo nawet "jeden telefon" na policję, w celu przeszukania szatni zawodników FAMEMMA, obróci się szybko kontratakiem w waszą stronę, wkrótce to FAME MMA, jednym telefonem, podbierze wam gwiazdy, a być może i profesjonalnych zawodników, w końcu Różal za mikrofonem, już znalazł zajęcie tam. Upadek i pogoń za gustami Januszy,Grażyn,Sebixów i Karyn wkrótce odbije wam się czkawką. Wtedy nie pomoże wam, ani Polsat, ani wasz komentujący troglodyta-propagandzista, ze swoim pajacowatym blogiem. Niepozdrawiam.
+10
Gala beka oczywiście. Tak samo jak lubię patrzeć jak napierdalają się pod Żabką, tak samo lubię jak biją się tak samo, ale w klatce. Tylko Malczyński z Polakiem za dużo techniki i już chujnia się zrobiła.
Pozdrawiam.
 
jest gdzies na necie wypowiedź po walce tego adbustera?
jest w ememapeel. Albo jest naprany jakimś tematem, albo na bank jest naprany jakimś tematem. Ogólnie, wydawał mi się dosyć spoko gościem, ale to legło w gruzach.
 
Kuwa to tylko walki jutuberów i celebrytów a szumu więcej jak przy niektórych galach ufc xdd
 
Back
Top