Fame MMA gala youtuberów

I tak będąc wpiętymi w sieć partnerską (chyba ze cos się zmieniło i nie jestem na czasie) macie nienajgorzej, bo bez tego za byle gówno potrafią zablokować cały kanał. ;)

Tak tak ale chodzi mi tylko o to że Youtube ma w chuj narzędzi żeby w prosty sposób wyjebać patologie ze swojej platformy ale z jakiegoś powodu tego nie robi. Ci bardziej "normalni" nadawcy mają dużo problemów jeśli temat jest niewygodny a tutaj co tydzień transmisja live z libacji w patologicznej rodzinie itd. Zresztą sam wiesz o tym, działasz już od dłuższego czasu na YT. Dla mnie Youtube był czymś bardzo zajebistym kiedyś, czymś co ma zastąpić TV ale idzie to bardzo dziwnym kierunku ostatnio.
 
Tak tak ale chodzi mi tylko o to że Youtube ma w chuj narzędzi żeby w prosty sposób wyjebać patologie ze swojej platformy ale z jakiegoś powodu tego nie robi. Ci bardziej "normalni" nadawcy mają dużo problemów jeśli temat jest niewygodny a tutaj co tydzień transmisja live z libacji w patologicznej rodzinie itd. Zresztą sam wiesz o tym, działasz już od dłuższego czasu. Dla mnie Youtube był czymś bardzo zajebistym kiedyś ale idzie to bardzo dziwnym kierunku ostatnio.
Myślę, że jest też różnica w tym, że patologie idą live i są oznaczone 18+. Pewnie mają zabrana monetyzacje treści i zarabiają na donate wysyłane przez platformy niezwiązane z YT.
 
Myślę, że jest też różnica w tym, że patologie idą live i są oznaczone 18+. Pewnie mają zabrana monetyzacje treści i zarabiają na donate wysyłane przez platformy niezwiązane z YT.
Nawet jeśli nie zarabiają bezpośrednio, to i tak treści tam pokazywane są do blokowania.
Jeśli wystarczy oznaczyć +18, to może każdy kanał niech tak zrobi i ma się spokojną głowę, a w praktyce samo oznaczenie straci na znaczeniu, bo i tak każdy wchodzi.
YouTube jako serwis jestem w stanie zrozumieć, zarabiają na tym gównie.
Dziwi mnie postawa tych wszystkich zjebów z h€jtst©p i innych, którzy srają się do wszystkiego, a tu nie robią kompletnie nic.
 
Nawet jeśli nie zarabiają bezpośrednio, to i tak treści tam pokazywane są do blokowania.
Jeśli wystarczy oznaczyć +18, to może każdy kanał niech tak zrobi i ma się spokojną głowę, a w praktyce samo oznaczenie straci na znaczeniu, bo i tak każdy wchodzi.
YouTube jako serwis jestem w stanie zrozumieć, zarabiają na tym gównie.
Dziwi mnie postawa tych wszystkich zjebów z h€jtst©p i innych, którzy srają się do wszystkiego, a tu nie robią kompletnie nic.
Oznaczenie 18+ tak tnie zasięgi że masakra. Nikt kto ma konto z niższym wiekiem nie zobaczy tego ani w proponowanych ani w trendach ani nic, do momentu aż sam wpisze i wejdzie - wykona jakaś jakąś akcję z premedytacją, a nie tak o sobie kliknie. Jak jakiś film dostaje pieczęć 18+ to od razu widać kolosalny spadek wyświetleń.
 
70.000 wyświetleń trailera walki w jeden dzień, trailer ksw 44 - 121.000 wyświetleń. Hahaha ppv po 15 zł, gimbaza wykupi dostęp przez sms i jeszcze wykręcą ładny wynik
 
Weźcie nie piszcie w tym temacie bo to żenada w chuj jest.
Niech sobie chłopaki w jedno podanie pograją lepiej na boisku bo przy jakieś dramie może być wesoło w mediach :)
Nie pasi ci ten temat to tu nie pisz, proste.
 
Ogólnie kwestia " sławy" i wyświetleń na social mediach gdzie jacyś artyści muzyczni czy osoby w sporcie, w topce mają jakieś okruszki w porównaniu do tych pseudo gwiazdorów internetowych to po prostu pokazuję jak ten świat spada na psy. Zauważyłem czym bardziej jesteś debilny i na siłę głupio oryginalny tym większy fejm, a niestety idzie to w parze z inteligencją i pojęciem o życiu na poziomie niżej niż muł bagienny.
Dziewczyna co się chwali ciąganiem pitoli murzyńskim raperom i opiera swój marketing na byciu panią lekkich obyczajów, co jest eufemizmem najbardziej tolerancyjnym ma po 200 tyś obserwujących i milion komentarzy od 16, że jest super laska i chcą być jak ona to brak słów.
A co do tej gali "mma" to jakaś parodia, i obraza dla tego sportu goście z tych warsaw shorów, youtubów co byli na macie z 5 razy, a w między czasie wrzucają filmiki z maca i libacji to jest konkretna patologia, a kluby, które pozwalają nabijać marketing na swoich plecach promując takie gówno to niezła żenada.
Dziwie się, że jeszcze nikt nie obił mordy na mieście tym parodiom człowieka, które nabijają kasę na gimbusach, które zamiast kupić chipsy to siedzą przed kompem i wpłacają 3 zł i utrzymują te dno społeczne, co w normalnej pracy i życiu bez donejtów by ledwo było stać na dobre whisky.
 
TEN TEMAT JEST PAPIERKIEM LAKMUSOWYM KTO JEST GIMBUSEM LUB SEBKIEM OSIEDLOWYM W CZAPECZCE WPIERDOLCE.
Obserwuję was :deniro:
Asystencie @Zioło Dziekan rób skriinnyy tego co te patusy tu piszą.
88161d3597811cc322cab77803d791e2.jpg
 
Back
Top