Fame MMA gala youtuberów

3 walka za nami. Rekord polskiego mma, walka 2 vs. 2, blizniacy kontra blizniacy, geje kontra geje. Swietna walka, niezle umiejetnosci wygranej pary braci Tyburskich, widzę przyszłość przed nimi.
 
3 walka za nami. Rekord polskiego mma, walka 2 vs. 2, blizniacy kontra blizniacy, geje kontra geje. Swietna walka, niezle umiejetnosci wygranej pary braci Tyburskich, widzę przyszłość przed nimi.
Moja koleżanka śmiga z jednym z tych braci, tych z MTV już jakieś dwa lata :siara:
 
@PanMaciej nawet w tym temacie proszę o jakiś porządek - to jest zamiast trzech postów pod rząd, skorzystanie z możliwości edycji. Dzięki! :)
 
oni tam w ogóle mają jakieś badania ? bez jaj, naćpani, chuj wie co jeszcze, czekam aż któryś pierdolnie. Będą mieli ostre dymy którymi się tak afiszują :D
 
oni tam w ogóle mają jakieś badania ? bez jaj, naćpani, chuj wie co jeszcze, czekam aż któryś pierdolnie. Będą mieli ostre dymy którymi się tak afiszują :D
Pewnie mają książeczkę sportową wyrobioną. Za 50zł w 5 minut EEG i inne sprawy :śmiech:
 
Dobra, jest przerwa 15 minut, można ochłonać. Przyznam, że się bawię jeszcze lepiej niz sądziłem, za następną galę zapłacę 15zł za PPV, mnie kupili. Wolę dać za to niż FEN czy KSW. Tu jest prawdziwa zabawa, bez podrabiańców.
 
Back
Top