Fame MMA gala youtuberów

Tyle ze ksw wyrobilo sobie juz taka marke w Polsce ze nie potrzebuja frikow zeby przyciagnac widownie :)
A fame raczej pozostanie czysto freakowy ale zobaczymy co przyszlosc przyniesie

Ciekawe czy są tego samego zdania. zobaczymy jak odpadnie z zabawy Popek,Pudzian i Mamed jaką widownie przyciąga reszta.
 
Rzucam kamyk. KSW ma wypłacalnych fanów, czy to koxy czy janusze biznesu mają te 40 PLNów na PPV lub 200 PLNów na bilet. FameMMA ma grupę, która w większości nie pracuje i dla nich walenie na lewym strimie to normalka. Nawet hale pokazują, że organizatorzy nie są pewni swoich fanów, dla mnie to badanie rynku - może i wypali ale czy pieniądze w sakwie nie skończą się wcześniej ?
Tez kiedys tak myslalem az zobaczylem ile dostaja kasy grajac w gre na zywo.
 
Ja tam lubię se obejrzeć KSW, bo jest 4 razy w roku i jest takie przaśne, swojskie. A co do famemma to nie znam tych ludzi. Poza adbusterem, bo kiedyś oglądałem jego filimiki i wiem, że trenuje nie od wczoraj. Może i jest jupiterem ale też poniekąd sportowcem.
 
RAFONIX POKAZUJE SWOJĄ STÓJKĘ PRZED STARCIEM Z MAGICALEM SZYBKOŚĆ BŁYSKAWICY


Przypomniał mi się znajomy, którego uczyłem boksu, wyglądało to chyba nawet gorzej, niż u tego saksofona, ale...oczywiście znajomek uważał, że jest mistrzem wszechstylowej walki wręcz i nadal tak myśli...
 
Przypomniał mi się znajomy, którego uczyłem boksu, wyglądało to chyba nawet gorzej, niż u tego saksofona, ale...oczywiście znajomek uważał, że jest mistrzem wszechstylowej walki wręcz i nadal tak myśli...



Na grubego wystarczy. Poza tym zobacz jaki jest podpalony.
 
pomysł na oficjalny plakat

42863278_541486856296800_3997487076416159744_n.jpg
 
Panie Gola, Wojtku, ale szanujmy się, tak? Po co to pierdolenie o przygotowaniach i treningach? Mówienie o tych amebach w kontekście sportu to kpina. Szoł, zabawa,kasa ale nie sport. Reszta się zgadza.
 
Back
Top