Fame MMA gala youtuberów

Nie rozumiesz. Z biznesowego punktu widzenia to jest gienialne. Tak głupie i proste, że aż genialne. Tylko, gdzie to zaprowadzi nasze ukochane mma w Polsce. Nwm chodź się domyślam
No gdzie zaprowadzi?
Bylem u nich wczoraj. Siedze chwile, gramy na ps4. Za chwilę się dowiaduje, że DanielMagical napierdalaja się z Rafonixem. Ten 9 wbija i mówi, że za kasę z komunii kupił sobie czapke i bluze Gucciego xd. Jeden zaczął nagrywać już live i idzie w to. To jest wersja skrócona bo trzeba by to po prostu zobaczyć.
Co to za czasy, aby dzieci miały dostęp do hajsu z komunii :korwinwhat:
 
Śmieszy mnie to oburzenie i to, że ktoś może myśleć, że KSW czymś się różni od FameMMA. Jedni i drudzy powstali po to żeby zarabiać pieniądze dla właścicieli i przy okazji dla tych co występują. A dorabianie teorii, że KSW zależy na rozwoju mma to już w ogóle hit. Różnica jest tylko taka, że FameMMA mówi wprost, że chce dawać ludziom rozrywkę i zarabiać kasę, a włodarze KSW w swoim stylu kłamią w żywe oczy i opowiadają bzdury o sporcie, pomimo, że najwięcej zarobili i rozreklamowali się na FrikachFajtach. A niektórzy łykają ten kit i jeszcze dziękują łaskawym panom z KSW.
 
Śmieszy mnie to oburzenie i to, że ktoś może myśleć, że KSW czymś się różni od FameMMA. Jedni i drudzy powstali po to żeby zarabiać pieniądze dla właścicieli i przy okazji dla tych co występują. A dorabianie teorii, że KSW zależy na rozwoju mma to już w ogóle hit. Różnica jest tylko taka, że FameMMA mówi wprost, że chce dawać ludziom rozrywkę i zarabiać kasę, a włodarze KSW w swoim stylu kłamią w żywe oczy i opowiadają bzdury o sporcie, pomimo, że najwięcej zarobili i rozreklamowali się na FrikachFajtach. A niektórzy łykają ten kit i jeszcze dziękują łaskawym panom z KSW.
Tzn wiesz, na obrone ksw trzeba przyznac ze z reguły robia jeden freakfight na cala gale a reszta z poziomu sportowego wyglada dobrze.
 
Tzn wiesz, na obrone ksw trzeba przyznac ze z reguły robia jeden freakfight na cala gale a reszta z poziomu sportowego wyglada dobrze.

Czy KSW się rozwinęło przez te lata?
Czy KSW zainwestowało pieniądze które zarobili?
Czy KSW robi więcej gal niż kiedyś?
Czy KSW podniosło poziom sportowy?
Czy KSW wykreowało jakieś nowe SPORTOWE gwiazdy?

KSW się opiera na panu Khalidowie (który już zjeżdża do bazy, a Polacy go przestali kochać), Friku Pudzianowskim, który podobno został prawdziwym zawodnikiem MMA i reszcie Frików. Jakieś Gamroty, Narkuny, Materle i Mańkowskie nic w mainstreamie nie znaczą, gdyby ich zabrakło, to poza kilkoma fanami na forum, nikt by tego nawet nie zauważył. Zabierasz KSW Frików i jest wielki problem. Zabierasz KSW możliwość transmisji w Polsacie i w tej chwili KSW przestaje istnieć. Król chodzi w podartych skarpetach i śmierdzących gaciach.
 
Czy KSW się rozwinęło przez te lata?
Czy KSW zainwestowało pieniądze które zarobili?
Czy KSW robi więcej gal niż kiedyś?
Czy KSW podniosło poziom sportowy?
Czy KSW wykreowało jakieś nowe SPORTOWE gwiazdy?

KSW się opiera na panu Khalidowie (który już zjeżdża do bazy, a Polacy go przestali kochać), Friku Pudzianowskim, który podobno został prawdziwym zawodnikiem MMA i reszcie Frików. Jakieś Gamroty, Narkuny, Materle i Mańkowskie nic w mainstreamie nie znaczą, gdyby ich zabrakło, to poza kilkoma fanami na forum, nikt by tego nawet nie zauważył. Zabierasz KSW Frików i jest wielki problem. Zabierasz KSW możliwość transmisji w Polsacie i w tej chwili KSW przestaje istnieć. Król chodzi w podartych skarpetach i śmierdzących gaciach.
Trzecia galę zagranicą mozna potraktowac jako jakis tam rozwoj bo to jest jednak inwestycja
KSW w tym roku zrobi najwieksza ilosc gal (5)
Kurde ciezko powiedziec, mysle ze cos tam podniesli poziom sportowy sprowadzajac takie Normana Parka itp
Ariane Lipski mi przychodzi tylko do glowy, Koike nie licze bo bil sie juz poza ksw itp

Ogólnie KSW radzi sobie dobrze, wiesz tez wez pod uwage ze wiekszosc zajebistych zawodnikow jest w ufc.
Jak zakontraktuja Alvareza to big szacun ale wydaje mi sie ze to troche rozdmuchana akcja tak samo jak z Fedorem. KSW wie ze Alvarez by im ubił mistrza a pozniej kogo mu beda dawac ? Ryzyko jak chuj a malo do zyskania bo tak naprawde Eddie w Polsce bedzie tak samo rozpoznawalny jak taki Jon Smith ktory mial sie bic z Akopem
 
Trzecia galę zagranicą mozna potraktowac jako jakis tam rozwoj bo to jest jednak inwestycja
KSW w tym roku zrobi najwieksza ilosc gal (5)
Kurde ciezko powiedziec, mysle ze cos tam podniesli poziom sportowy sprowadzajac takie Normana Parka itp
Ariane Lipski mi przychodzi tylko do glowy, Koike nie licze bo bil sie juz poza ksw itp

Ogólnie KSW radzi sobie dobrze, wiesz tez wez pod uwage ze wiekszosc zajebistych zawodnikow jest w ufc.
Jak zakontraktuja Alvareza to big szacun ale wydaje mi sie ze to troche rozdmuchana akcja tak samo jak z Fedorem. KSW wie ze Alvarez by im ubił mistrza a pozniej kogo mu beda dawac ? Ryzyko jak chuj a malo do zyskania bo tak naprawde Eddie w Polsce bedzie tak samo rozpoznawalny jak taki Jon Smith ktory mial sie bic z Akopem
Jakiego Alvareza? Jak oni na Lipski pieniędzy nie mieli :juanlaugh:
 
Jakiego Alvareza? Jak oni na Lipski pieniędzy nie mieli :juanlaugh:
Stary, oni siana maja w chuj i tak naprawde stac ich na kazdego zawodnika. Moze poza Conorem hehe ale KSW ma potezne zaplecze finansowe. Gdyby sie uparli to mogliby sobie kupic wszystkie te polskie federacje i zrobic tu monopol.
 
Stary, oni siana maja w chuj i tak naprawde stac ich na kazdego zawodnika. Moze poza Conorem hehe ale KSW ma potezne zaplecze finansowe. Gdyby sie uparli to mogliby sobie kupic wszystkie te polskie federacje i zrobic tu monopol.
Sądzę, że nie stać ich na Alvareza pod kątem starty finansowej jaki jego angaż może przynieść. Przez taki ruch cofnęliby się w rozwoju o jakiś 1-2 lata.
 
Stary, oni siana maja w chuj i tak naprawde stac ich na kazdego zawodnika. Moze poza Conorem hehe ale KSW ma potezne zaplecze finansowe. Gdyby sie uparli to mogliby sobie kupic wszystkie te polskie federacje i zrobic tu monopol.

52cd121892_pierdol__pierdol.jpg
 
Krs1 już czuje oddech fejm na karku. Będzie beka, jak popek zostanie pozyskany do fejm :DC:
 
Śmieszy mnie to oburzenie i to, że ktoś może myśleć, że KSW czymś się różni od FameMMA. Jedni i drudzy powstali po to żeby zarabiać pieniądze dla właścicieli i przy okazji dla tych co występują. A dorabianie teorii, że KSW zależy na rozwoju mma to już w ogóle hit. Różnica jest tylko taka, że FameMMA mówi wprost, że chce dawać ludziom rozrywkę i zarabiać kasę, a włodarze KSW w swoim stylu kłamią w żywe oczy i opowiadają bzdury o sporcie, pomimo, że najwięcej zarobili i rozreklamowali się na FrikachFajtach. A niektórzy łykają ten kit i jeszcze dziękują łaskawym panom z KSW.

Kłaniam się nisko. Jak widzę na dodatek sraczkę, że portale mma robią z nimi wywiady, psując krajowe mma, to śmiech podrażnia mi dodatkowo odcinek lędźwiowy, który mnie boli po piątkowym treningu. A co oni, do chuja, uprawiają, curling? Lotkami rzucają?
Biją się w formule mma, a na dodatek narobią jeszcze inb i szumu, bo jak złapią wiatru w żagle, to i rewanż Ozdoby z Burneiką pierdolną albo ściągną sobie popka czy różala namówią na występ.

Ktoś tam pisał, że formuła freak się wyczerpie... no cóż, to KSW ma problem, bo na tym ciągną swój biznes. Kogo tutaj w kraju obchodzi rewanż sportowy Dricusa z Robercikiem, to sobie zobaczcie kolejność walk na najbliższym KSW i będziecie mieli odpowiedź.

KSW zaczęło budować na prawdziwym mma, a potem poszło w komercję, zarabianie hajsu i zatrudnianie gwiazd filmów Vegi. Fame mma zaczyna od freaków i komercji, ale mogą dorzucić zestawienia sportowe i parę tęgich głów się wtedy spoci, czy hejtować, czy wykupić ppv o połowę tańsze niż w KSW, mając i solidne napierdalanie i rozrywkę do wódeczki i ogórka. A jak jeszcze złapią parę kontaktów w klubach mma i paru obiecujących zawodników da im dobre walki... Oni wiedzą jak to wykorzystać mam wrażenie, nie to co Jóźwiak, który mając często na gali ciekawsze pojedynki niż konkurencja nie potrafi z tym nic zrobić i stoi w miejscu, tzn. cofa się, zatrudniając Grabowskiego, który mu 100 biletów nie sprzeda.
 
. Fame mma zaczyna od freaków i komercji, ale mogą dorzucić zestawienia sportowe i parę tęgich głów się wtedy spoci, czy hejtować, czy wykupić ppv o połowę tańsze niż w KSW

to jest całkiem niezła strategia!
 
Patrząc na wsparcie hardcorów fanów MMA którzy doceniają kunszt sportowy i niezwykłe umiejętności aktorskie gwiazd YT, pozostaje mi tylko zacytować klasyka: KSW jest w dupie :lol:. Poważne pytanie - Czy jest możliwe, że część osób chwalących tą nową siłę na polskim rynku nie widziało nawet poprzedniej gali a ich wsparcie bierze się z czystej nienawiści do KSW? Nie hejtuje fame mma ale ciężko mi uwierzyć że niektórzy widząc poziom tych walk piszą te posty teraz na poważnie.

Fame mma zaczyna od freaków i komercji, ale mogą dorzucić zestawienia sportowe i parę tęgich głów się wtedy spoci, czy hejtować, czy wykupić ppv o połowę tańsze niż w KSW, mając i solidne napierdalanie i rozrywkę do wódeczki i ogórka. A jak jeszcze złapią parę kontaktów w klubach mma i paru obiecujących zawodników da im dobre walki... Oni wiedzą jak to wykorzystać mam wrażenie, nie to co Jóźwiak, który mając często na gali ciekawsze pojedynki niż konkurencja nie potrafi z tym nic zrobić i stoi w miejscu, tzn. cofa się, zatrudniając Grabowskiego, który mu 100 biletów nie sprzeda.

To jest akurat ciekawe co piszesz, sam o tym myślałem, że mogli by dodać parę prawdziwych walk i jakoś to wszystko wymiksować i wtedy dopiero będzie problem w środowisku co z tym fantem zrobić :D Tylko, że jeśli tak zrobią to wtedy siada im cała idea tego FAME MMA dla fanów Youtube`a którzy raczej nie chcą oglądać prawdziwych walk tylko swoich idoli. Zajebisty temat generalnie, propsuje gorąco :applause: wszystkie teorie spiskowe o tym że KSW zabrania portalom pisać o tej organizacji.
 
Tylko, że jeśli tak zrobią to wtedy siada im cała idea tego FAME MMA dla fanów Youtube`a którzy raczej nie chcą oglądać prawdziwych walk tylko swoich idoli

Sam sobie odpowiedziałeś. Gównoburza jakby Fame MMA przejmowało MMA w tym kraju a ja uważam że większośc fanów Fame MMA nie ogląda KSW i UFC i odwrotnie, fani "prawdziwego sportu" nie oglądają Fame MMA. Po prostu zrobili galę freaków dla ludzi, którzy takiego contentu oczekiwali.

Identyczna sytuacja ma miejsce na wyspach z galami bokserskimi. Mamy gale freaków na których walczą KSI, Loganowie itd. Ma to zajebistą oglądalność ale w żaden sposób nie wpływa to na popularność zawodowego boksu, dalej są pełne hale i stadiony, nie tylko na walkach Joshuy.
 
Patrząc na wsparcie hardcorów fanów MMA którzy doceniają kunszt sportowy i niezwykłe umiejętności aktorskie gwiazd YT, pozostaje mi tylko zacytować klasyka: KSW jest w dupie :lol:. Poważne pytanie - Czy jest możliwe, że część osób chwalących tą nową siłę na polskim rynku nie widziało nawet poprzedniej gali a ich wsparcie bierze się z czystej nienawiści do KSW? Nie hejtuje fame mma ale ciężko mi uwierzyć że niektórzy widząc poziom tych walk piszą te posty teraz na poważnie.



To jest akurat ciekawe co piszesz, sam o tym myślałem, że mogli by dodać parę prawdziwych walk i jakoś to wszystko wymiksować i wtedy dopiero będzie problem w środowisku co z tym fantem zrobić :D Tylko, że jeśli tak zrobią to wtedy siada im cała idea tego FAME MMA dla fanów Youtube`a którzy raczej nie chcą oglądać prawdziwych walk tylko swoich idoli. Zajebisty temat generalnie, propsuje gorąco :applause: wszystkie teorie spiskowe o tym że KSW zabrania portalom pisać o tej organizacji.

Sporo osób trolluje i hejtuje KSW poprzez chwalenie fame mma, ale ja serio widzę światełko w tunelu. Tak naprawdę nie wiadomo jaka będzie siła internetu, a jaka telewizji w najbliższych latach, nie wiadomo jakim budżetem będą dysponowali, jak szybko przebiją się przez środowisko i zaczną być traktowani poważnie. Mogą paść po 5 galach, ale też mogą serio powkurwiać scenę, a już na pewno mogą zaszkodzić tym tworom typu PLMMA, FEN czy Babilon. Wiadomo, że KSW siedzi mocno na tronie i póki co mówienie o szkodzeniu im to taki pół żarcik pół szpilka, ale nie założyłbym się o żadne pieniądze, że włodarzom parę razy żyłka nie będzie mocniej pulsowała pod brodami sukcesu.
 
Panowie, złoto to jest do zarobienia z kursów na lvbet.
Mam Magicala na kuponie po 2.95 !
 
Patrząc na wsparcie hardcorów fanów MMA którzy doceniają kunszt sportowy i niezwykłe umiejętności aktorskie gwiazd YT, pozostaje mi tylko zacytować klasyka: KSW jest w dupie :lol:. Poważne pytanie - Czy jest możliwe, że część osób chwalących tą nową siłę na polskim rynku nie widziało nawet poprzedniej gali a ich wsparcie bierze się z czystej nienawiści do KSW? Nie hejtuje fame mma ale ciężko mi uwierzyć że niektórzy widząc poziom tych walk piszą te posty teraz na poważnie.

Panie Defthomas, ale nie mieszajmy dwóch systemów walutowych, jak mawia klasyk. Przecież nikt nie twierdzi, że te głąby z YT mają jakieś umiejętności sportowe. Nie mają i nie próbują udawać, że mają. To nie FameMMA coś udaje, tylko KSW udaje sport. Ja bronię FameMMA, bo zawsze szanuję uczciwe postawienie sprawy, natomiast wkurwia mnie hipokryzja włodarzy KSW. I nie zauważyłem żeby ktoś tutaj pisał cokolwiek o sporcie w kontekście Fame, wszyscy odnoszą się do szeroko rozumianej rozrywki, która może się podobać lub nie. Ja twierdzę, że KSW jest oparte na tych samych założeniach- zarobić cebuliony, tylko idą inną drogą i przy okazji wycierają sobie brodate mordy pustymi frazesami o sporcie, rozwoju dyscypliny, wielkich gwiazdach z polskiego kurwidołka. FameMMA jest dużo bliżej do KSW, niż KSW do UFC.
 
Patrząc na wsparcie hardcorów fanów MMA którzy doceniają kunszt sportowy i niezwykłe umiejętności aktorskie gwiazd YT, pozostaje mi tylko zacytować klasyka: KSW jest w dupie :lol:. Poważne pytanie - Czy jest możliwe, że część osób chwalących tą nową siłę na polskim rynku nie widziało nawet poprzedniej gali a ich wsparcie bierze się z czystej nienawiści do KSW? Nie hejtuje fame mma ale ciężko mi uwierzyć że niektórzy widząc poziom tych walk piszą te posty teraz na poważnie.



To jest akurat ciekawe co piszesz, sam o tym myślałem, że mogli by dodać parę prawdziwych walk i jakoś to wszystko wymiksować i wtedy dopiero będzie problem w środowisku co z tym fantem zrobić :D Tylko, że jeśli tak zrobią to wtedy siada im cała idea tego FAME MMA dla fanów Youtube`a którzy raczej nie chcą oglądać prawdziwych walk tylko swoich idoli. Zajebisty temat generalnie, propsuje gorąco :applause:
Patrząc na wsparcie hardcorów fanów MMA którzy doceniają kunszt sportowy i niezwykłe umiejętności aktorskie gwiazd YT, pozostaje mi tylko zacytować klasyka: KSW jest w dupie :lol:. Poważne pytanie - Czy jest możliwe, że część osób chwalących tą nową siłę na polskim rynku nie widziało nawet poprzedniej gali a ich wsparcie bierze się z czystej nienawiści do KSW? Nie hejtuje fame mma ale ciężko mi uwierzyć że niektórzy widząc poziom tych walk piszą te posty teraz na poważnie.



To jest akurat ciekawe co piszesz, sam o tym myślałem, że mogli by dodać parę prawdziwych walk i jakoś to wszystko wymiksować i wtedy dopiero będzie problem w środowisku co z tym fantem zrobić :D Tylko, że jeśli tak zrobią to wtedy siada im cała idea tego FAME MMA dla fanów Youtube`a którzy raczej nie chcą oglądać prawdziwych walk tylko swoich idoli. Zajebisty temat generalnie, propsuje gorąco :applause: wszystkie teorie spiskowe o tym że KSW zabrania portalom pisać o tej organizacji.
Śmiechy, śmiechem ale my nie jesteśmy targetem tej organizacji. Oni bez tych parunastu osób hejtujacych na cohones się obejdą. Chwale ten pomysł, bo ma potencjał olbrzymi, jednak nie traktuje go jako sport a raczej szeroko rozumiany entertaiment. Tak jak wrestling dla Amerykanów z tą przewagą, że walki nie są (chyba) reżyserowane. Porównania do MMAtack czy Promaca są moim zdaniem bezsensu kompletnie inna formuła wydarzenia. Cały hejt jest o to, że walki są w formule MMA. Jakby nazwali to formułą Mortal Combat to by nikt tu się nie srał.
 
Rzucam kamyk. KSW ma wypłacalnych fanów, czy to koxy czy janusze biznesu mają te 40 PLNów na PPV lub 200 PLNów na bilet. FameMMA ma grupę, która w większości nie pracuje i dla nich walenie na lewym strimie to normalka. Nawet hale pokazują, że organizatorzy nie są pewni swoich fanów, dla mnie to badanie rynku - może i wypali ale czy pieniądze w sakwie nie skończą się wcześniej ?
 
Kłaniam się nisko. Jak widzę na dodatek sraczkę, że portale mma robią z nimi wywiady, psując krajowe mma, to śmiech podrażnia mi dodatkowo odcinek lędźwiowy, który mnie boli po piątkowym treningu. A co oni, do chuja, uprawiają, curling? Lotkami rzucają?
Biją się w formule mma, a na dodatek narobią jeszcze inb i szumu, bo jak złapią wiatru w żagle, to i rewanż Ozdoby z Burneiką pierdolną albo ściągną sobie popka czy różala namówią na występ.

Ktoś tam pisał, że formuła freak się wyczerpie... no cóż, to KSW ma problem, bo na tym ciągną swój biznes. Kogo tutaj w kraju obchodzi rewanż sportowy Dricusa z Robercikiem, to sobie zobaczcie kolejność walk na najbliższym KSW i będziecie mieli odpowiedź.

KSW zaczęło budować na prawdziwym mma, a potem poszło w komercję, zarabianie hajsu i zatrudnianie gwiazd filmów Vegi. Fame mma zaczyna od freaków i komercji, ale mogą dorzucić zestawienia sportowe i parę tęgich głów się wtedy spoci, czy hejtować, czy wykupić ppv o połowę tańsze niż w KSW, mając i solidne napierdalanie i rozrywkę do wódeczki i ogórka. A jak jeszcze złapią parę kontaktów w klubach mma i paru obiecujących zawodników da im dobre walki... Oni wiedzą jak to wykorzystać mam wrażenie, nie to co Jóźwiak, który mając często na gali ciekawsze pojedynki niż konkurencja nie potrafi z tym nic zrobić i stoi w miejscu, tzn. cofa się, zatrudniając Grabowskiego, który mu 100 biletów nie sprzeda.
Tyle ze ksw wyrobilo sobie juz taka marke w Polsce ze nie potrzebuja frikow zeby przyciagnac widownie :)
A fame raczej pozostanie czysto freakowy ale zobaczymy co przyszlosc przyniesie
 
Back
Top