{Fałszywy} Wywiad z Jonem Jonesem

Uefo tu nie chodzi o nowe posty czy tematy tu chodzi o jedną wielką zbiorową, dajmy na to koncik bellatora sam czytuje i propsuję temat ale nie zapominajmy jaki kaczka robił syf na forum nie zapominajmy o multikontach i o pieprzeniu głupot typu "to nie ja, ktoś dodał ale nie wiem kto" już nie wspomnę o głupich prowokacjach. Tutaj akurat kaczy nie prowokuje no bo niby czym, jednak zwyczajnie przydałoby się go bardziej przypilnować i traktowac wszystkich równo, wywiad szaraka z Jessica Eye został usuniety a temat kaczki wisi w najlepsze jakby był od wszystkich na forum lepszy (tematy porównywalne). Gdyby nie robił takiego śmietniku to pewnie nikt by się nie czepiał, niech sobie nabija posty i jest ok.
 
Kaczka nigdy tu nie miałem konta , myślę że redakcja tego serwisu jużmnie rozszyfrowała , więc jestem tu całkowicie nowy , kiedyś negatywnie nastawiony , jednak podejście podpierając opinią innych ludzi , jak na ten moment widzę , że się grubo myliłem , co także daje mi powód do wstydu .



Może kiedyś pogadamy prywatnie , to się dowiesz ... :-) Choć fajnie by było , jakbyś wykorzystał swój czas i zaczął tworzyć projekty za które byłbyś chwalony i doceniany zamiast skupiać się na bzdetach .



pozdrawiam
 
Kaczka jest trochę takim forumowym męczennikiem.Człowiek sie stara żeby coś się tu działo, żeby forum tętniło życiem, intrygi, inwigilacje, prowokacje, infiltracje, laktacje i inne -cje, a tu qrwa zawsze coś źle.



Można rzec: kaczka41 Jezusem Cohones.
 
Taka refleksja: nikt nic nie zrobi z kaczką, póki my i tak zaglądamy na forum. ;)
 
Jakby tak Glover ustrzelił jego bohatera to ja naprawdę nie wiem co by się działo z tym człowiekiem.
 
kaczka jest jak pudzian, od zawsze prowadzony innym torem



a tu maly wiersz o naszym forumowym celebrycie:



"wpadla kaczka przed laty na forum



egzi, tomano to banda jego tworow



immunitet wykupil u szefa wszystkich szefow



bedzie wkurwiac uzytkownikow, az do swiata kresu"



dziekuje
 
Gaara dzięki za wyjaśnienia. Kaczkę propsuję za temat z zadawaniem łokci. Za "wywiad" z JJ powienien być ban na 3 dni. Ciekawe co się ze mną stanie jak wstawiłbym taki "wywiad" z Rondą R.
 
Kaczencja, małą poprawka do twojego wywiadu. Nie jestem wielkim fanem JJ, ale z Q&A w jego wydaniu pamiętam, że na "Dzień dobry." zazwyczaj odpowiadał "What's up, bro?"
 
slowik_1991



Temat szaraka z Jessia Eye to była kompletna padaka, takie coś nawet od Newsów się nie nadaje a co dopiero na osobny temat. Nikogo to nie interesowało i nikt by nawet tego nie obejrzał. Temat kaczki to pastisz, w dodatku jest wyraźnie zaznaczone że wywiad jest fałszywy. Ja tam się pośmiałem trochę czytając go, kilka innych osób również. Wydaje mi się że problemy miały osoby które mają z kaczką wieczne halo lub osoby które poczuły się wywołane do tablicy pastiszem mimo że nikt nawet słowem o nich nie napomknął. Oceniłem sytuację tak że nic złego się nie stało i tyle. Nie popadajmy w paranoje :) Jest sobota a ja znowu na Cohones :) Zmieńmy temat proszę
 
Def, nie czytałem więc nie wiem czy ktoś faktycznie był wywołany do tablicy, nie jestem pewien ale z początku ten wywiad nie miał chyba nagłówku fałszywy o czym świadczy nawet pierwszy komentarz, druga sprawa to to, że Kaczka sam mówił, że tematu nie zakładał tylko ktoś mu w tym pomógł i robi z niego idiotę, czy to nie jest lekka dziecinada ? Wróce z tym wywoływaniem do tablicy bo w sumie chyba wiem o co chodzi. Mimo, że niby nie jest jasno powiedziane do kogo kaczy pije to i tak każdy chyba się połapał kogo prowokuje. Myślę, że takie zachowania na formum mimo wszystko nie są niczym dobrym. Ale to tylko moja opinia, którą wyrażam. Nie mój portal więc się nie rządzę ani nie narzucam.
 
Dzięki, ja zawsze słucham co macie do powiedzenia jeśli tylko jest to powiedziane w taki właśnie kulturalny sposób :) Nie widziałem nic na temat tego że ktoś mu pomógł założyć temat. To jest raczej nie możliwe, w sumie to jestem tego pewien bo cała redakcja poza mną była na Heraklesach a ja jeszcze ogarniam sytuację na tyle żeby pamiętać co robiłem parę godzin temu :) Pzdr i dzięki za opinie.
 
Back
Top