Euro 2012

Neuer- Lahm - Pepe - Humells - Alba - Ozil - Xabi Alonso - Pirlo - Modrić - Ronaldo - Mandzukić



nie wiem jakby trzeba poukladac z tego 2 linię zeby dobrze działało, ale dla mnie 11 euro tak mniej więcej się prezentuje
 
Nagrodę dla najlepszego piłkarza dałbym Xabiemu Alonso. To co grał na tych mistrzostwach to poezja.
 
kazdy wskazuje gracza swojego ulubionego klubu, obiektywizm gwarantowany..



najlepszy byl ronaldo, bo w kazdym meczu gral dobrze i byl taka postacia, bez ktorej portugalia nie wyszlaby nawet z grupy
 
ronadlo w 2 pierwszych meczach nie błyszczał, owszem grał dobrze ale nie tak jak w późniejszej fazie turnieju. pirlo miał 2 mecze dobre a reszte że się tak brzydko wyraże -wykurwiste.
 
Jeśli Alonso grał poezję, to Pirlo albo Ronaldo(choć za nimi nie przepadam) galaktyka. Dla mnie Alonso nic nie pokazał, tak samo jak Iniesta.
 
Nie ja nie lubie, ani Pirlo, ani Ronaldo po prostu mowie co widziałem na boisku. W sumie Iker też bardzo ładnie grał.
 
Iker też mógłby być ale bramkarze na ogół są podczas rozdawania takich nagród w cieniu zawodników z pola. Taka już ich rola, muszą się naprawdę wykazać (jak Dudek w finale LM) aby zostać uhonorowanym.
 
MVP dla Ikera.



Ronaldo w meczu z Niemcami grał słabo, z Danią grał fatalnie,z Holandią grał kapitalnie,z Czechami bardzo dobrze, z Hiszpanią bardzo słabo.
 
MVP EURO jest mało ważne, liczy się tylko wygrana turnieju.



Nikt na tym turnieju nie zasłużył, żeby nazywać się najlepszym piłkarzem na świecie ponieważ poziom był bardzo wyrównany i nikt nie wybił się ponad resztę.
 
Ostatnie zdanie Tara bardzo trafne.
Tutaj każdy mógł zdobyć to MVP, w czym Iniesta był lepszy od Silvy? Dla mnie kreowanie gry identyczne. Pierwszy jedna asysta, drugi dwie bramki i trzy asysty.
Inna sprawa czy tym razem wyniki z Euro będzie miał znaczący wpływ na Złota Piłkę, bo zdobycie tego trofeum przez Inieste uważam za niemożliwe. Najbardziej pokrzywdzonym piłkarzem ostatnich lat jest oczywiście Xavi i nie uwierzę w jego słowa, że nie zależy mu na tej nagrodzie.
W kontekście wygrania Złotej Piłki wymieniany jako jeden z faworytów jest też Iker, no ale poważnie, on miał wg mnie lepsze sezony w bramce Realu i reprezentacji, więc teraz za co? za zasługi lub całokształt?
Jak już miałbym patrzeć całkiem obiektywnie to największe wrażenie z bramkarzy na Euro zrobił na mnie Neuer.
Wg mnie gra i tak rozegra się pomiędzy Messim a CR7.
 
Co do zlotej pilki to jeden z dwojki Iniesta, Xavi powinine dostac w 2010 roku. Gdzie Messi nie blyszczal, a ta dwojka naprawde pokazala klasa. Nagrode dostal Messi i mysle, ze w tym roku to on znowu ja otrzyma.
 
Akurat w 2010 roku jedynym słusznym wyborem był Wesley Sneijder. Aczkolwiek faktycznie prędzej Iniesta niż Messi.
 
Według mnie Alonso grał lepiej niż Pirlo.



Ale to wiadomo, ilu ludzi tyle opinii.



Ktoś tam napisał, że Xabi nic nie grał :-)



Ronaldo też mógłby dostać, ale jednak nie grał w finale, dlatego typowałem Alonso.
 
1. Casillas 2. Messi 3. Ronaldo gdybym miał możliwość głosu to zagłosowałbym tak







chodzi o Złotą Piłkę oczywiście
 
Ja Złotą Piłkę dałbym Messiemu, gdyby nie on, Barca wypadłaby bardzo słabo w tym sezonie,ale wiadomo, to moje subiektywnie zdanie.
 
Ciężko jest mi sobie wyobrazić, ażeby Złotą Piłkę dać komukolwiek z poza dwójki Messi-CR. W ogóle przy wyborze liczy się sezon 11/12 czy rok kalendarzowy 2012?
 
rok kalendarzowy.



jebany zlodziej juz stuprocentowo wystartuje w wyborach pzpn. malo jeszcze kabzy napchal, skompromitowany stary skurwiel, nie wiem jak to jest mozliwe, ze ktos taki moze startowac w jakichkolwiek wyborach
 
Macie może gdzies ten obrazek, z 16 krajami po Euro, tam pamietam poker face, Bitch Please i tego typu.
 
To?



4538798_700b.jpg
 
Back
Top