Epizod 4: Zielono mi

Anonymous

NoLife FC
epizod4.jpg


Siedziba KSW, wieczorową porą...


- Jaramy coś? - zapytał Maciej. W głosie słychać było lekkie poddenerwowanie, wywołane najprawdopodobniej przedłużającym sie brakiem THC w organizmie.
- A jak ! - z szelmowskim uśmiechem, oznajmił Martin. - Dzwoń do Tomka Żyrafy. Ostatnio był w Holandii, to może coś ogarnął.
<wybieranie nr do Tomka>
- Hallo! - do słuchawki bąknął Tomek.
- Czołem Żyrafa! Potrzebujemy 2 kg cukru - grypsował Maciej, z trudem powstrzymując śmiech.
- A kto mówi? - Tomek podejrzliwie zapytał
- Kawulski...Maciej Kawulski - poważnie już oznajmił mu Maciej
- Aaaa, siemanko! Trzeba było od razu tak! - już wesołym tonem odpowiedział Żyraf. - 2 kg cukru to będzie jak dla Was za 8 dyszek.
- Toś opuścił...- ironicznie podsumował transakcje Maciej. - Wiemy ,że jesteś z braćmi w stolicy, to dawaj.
- OK-rzekł Tomek.
<2 godziny później, 3 machy później...>
- HEhehe- z niczego śmiał się Martin
- Co Ci tak wesoło - również zadżumiony , zapytał Maciej.
- A, czytam sobie relacje Rocksów z UFC Glasgov właśnie. Jakaś ich nowa redaktorka była tam na akredytce - nadal z bananem na ustach odpowiadał Martin.
- I co z tego? Jakieś ciekawe wywiady zrobiła z Nelsonem może? Czy może jakąś fotorelację wrzuciła z ważenia, jak i samej gali? - wykazał jakieś tam zainteresowanie Maciej.
- Tak. Są wywiady - śmiał się Martin
- Na YT? Na portalu? Gdzie? - Maciej zarzucił kolegę multum pytań
- W piździe! - nie wytrzymał Martin i ryknął rubasznie.
- No to może fotosy, cokolwiek.. - zainteresował się Maciej
- A nie! Są ! Przy wodospadzie z Szymonem - zbakany Martin kontynuował
- Z kim? ? Z Majewskim?? - zaciekawił się Maciej
- Nie!!! Z Łabackim! - wydarł się Martin
- Nie znam typa - rzekł Maciej z powagą Borowika podczas odcinka "Dominik show" w SSS
- Ja też - nadal śmiał się Martin.
- To grubo, jeśli chodzi o poziom portali branżowych w Polsce - pokiwał głową ironicznie Maciej.
- Właśnie - tłumiąc śmiech dodał Martin. - Masz, ściągnij buszka.
<Maciej ściąga buszka..>
<Maciej kaszle>

- Co ten Żyraf nam sprzedał? Gryzie niczym Gamrot! - kaszląc wybełkotał Maciej
- Skoro już przy gali w Irlandii jesteśmy, to dawaj zrobimy na fazie plakat, na szybko - Martin poczuł przypływ weny. - Zaoszczędzimy siana dla Najmana przy okazji!
- Marcina?? - zdziwił sie Maciej
- Nie . Paula - śmiechł Martin - Dawaj otwieraj Painta...
<po 2 godzinach dłubania w Paincie...>
- Chuja wyszło - skrzywił się Martin - Może za mało zielonego..??
<Obaj patrząc się jak wygląda tło plakatu promującego pojedynek na KSW Dublin , w kontekście słów Martina , parsknęli>
- Ty, Martin, a jak znowu będą nam cisnąć za te ppv co na KSWTV się zacina? Mi ostatnio na na Narodowym też wywaliło, gdy chciałem sprawdzić , czy nie ściemniają- zaniepokojonym głosem pytał Maciej
- Może na dworcu byłeś? - wkurzył się Martin
- Przecież byłem razem z Tobą na stadionie - wyraźnie zdziwiony ripostował Maciej
- A , fakt - zakończył dialog Martin.

Linki do poprzednich epizodów:
Epizod 1
Epizod 2
Epizod 3
 
Trochę krótkie, jakby 1/3 całości. Mogłeś rozwinąć temat Klimkówny i docać inne postacie mma do tematu załatwiania dragów np. ktoś inny dowiózłby białe i koke
 
Trochę krótkie, jakby 1/3 całości. Mogłeś rozwinąć temat Klimkówny i docać inne postacie mma do tematu załatwiania dragów np. ktoś inny dowiózłby białe i koke
Jak koke, to tylko Kleber.
 
Back
Top