Egzipodcast

Najlepsze podcasty są wtedy jak Egzi nie jest znużony, jak i też jest muzyczka. Ale ja nie wybrzydzam, słucham co da
 
b3298f9580ab.png
 
Jak to na mielonych. A Ty mordo jak tam lecisz z życiem? Wszystko git? Nie wiedziałem, że tu siedzisz jeszcze

Zaglądam regularnie, rzedko się udzielam.
Pare sierpów od życia, ale w tamtym roku ślub, kupno mieszkania, nowa praca. Dobrze jest. Jutro do Wro na parapetówke lece, ale może uda się na miasto wyskoczyć także jakieś cohonesparty ?
PS. Tylko ja z wszywką :DD
U ciebie ok ? Słyszałeś co z męzem Zuśki ? Szkoda chłopa i jej
 
Zaglądam regularnie, rzedko się udzielam.
Pare sierpów od życia, ale w tamtym roku ślub, kupno mieszkania, nowa praca. Dobrze jest. Jutro do Wro na parapetówke lece, ale może uda się na miasto wyskoczyć także jakieś cohonesparty ?
PS. Tylko ja z wszywką :DD
U ciebie ok ? Słyszałeś co z męzem Zuśki ? Szkoda chłopa i jej
Kurwa właśnie widziałem, że w chuj znajomych udostępnia i nie wiedziałem co to za gość. Teraz mi wszystko pasuje, faktycznie chujnia :/ nie wygląda to dobrze.

Ja jutro milem jechać w swoje strony na Dzień babci i dziadka ale mała ma gorączkę i antybiotyk więc jestem uziemiony. Nie wychodzę i nie zarażam :lol:

Dobrze Byku, że się poukładało bo pamiętam jak było dość kiepsko u Ciebie, tak trzymać ::snoopd::
 
Back
Top