Egzipodcast

,,Jak Mamed Cipkowi fife wyjebał...''

Co większą galę, albo co najmniej co KSW by się takie skondensowane ,,Przeżyjmy to jeszcze raz'' przydało.

Ogólnie wincy tego.
 
Przesłuchałem jeszcze raz i ta historia z koszulką Bedorfa, albo Chlewicki i jego 6 kibiców :D No świetne.
 
Najlepszy podcast jakiego słuchałem, kontynuuj Egzi :lol:Szacun za podkład muzyczny z kaczki dziwaczki hahaha:D
 
Ja nie wiem właśnie, z daleka widziałem. Mi nie wyglądał na sobotę za bardzo. Może w TV zobaczę, jak galę ściągnę.

No i zostałem wymieniony w podcascie, dzięki Egzekutor!

Może Fijałka ? Jeden z tej dwójki
 
Zajebiste! Najlepszy podcast jakiego słuchałem, choć w sumie jedyny.
 
Last edited:
W walce Anzora był zajebisty rzut, ale widzę niezapamiętany przez wszystkich ;) Fajna, grapplerska walka była, ale mniema, że to nie to co prowadzący preferuje w MMA ;)
 
W walce Anzora był zajebisty rzut, ale widzę niezapamiętany przez wszystkich ;) Fajna, grapplerska walka była, ale mniema, że to nie to co prowadzący preferuje w MMA ;)

Fakt, coś tam było - przez biodro chyba, jeśli dobrze pamiętam. A co do graplerskiej walki, to czy ja wiem, czy aż taka fajna była...? Imo - nie.
Yo.
Zajebiste! Najlepszy podcast jakiego słuchałem, choć w sumie jedyny.
Dobra, przestańmy żartować, Panowie ;)

Czy oprócz tego flasha wyszło coś przed KSW 33?
Tak - pierwszy post tego tematu ( choć radzę nie odpalać tego nawet ;) )

Pondro
 
czy aż taka fajna była...? Imo - nie.
Każdy może mieć własne zdanie :) Jak dla mnie oglądało się ciekawie. Jednak w takiej wadze ciężko mówić o parterowym lay and prayu, bo ciężko jest leżeć, a łatwiej pracować ;)
 
@kaczka41 w wersji 3.0
Konkurencja dla GP, może jakiś sponsor się rzuci - np. jakaś chińska knajpa z Kaczką w 5 smakach;)
 
Back
Top