1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

EA UFC 3

Discussion in 'Gaming' started by ScoTT, Jan 29, 2018.

1. michi972

michi972 UFC
    Middleweight
    Żółta Kartka

Komentarze:
    11,981
    Zdobyte Lajki:
    4,693
    Punkty:
    1,190
    Mi
    To się nachylił w dobrą stronę na high kicka książkowo

Hightower likes this.
  2. RaphTaba

RaphTaba Legacy FC
    Lightweight

Komentarze:
    1,960
    Zdobyte Lajki:
    1,333
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Gdańsk
    Nie chodzi mi o KO od naruszonego przeciwnika. Diaz też mnie trafił w momencie jak nie był naruszony (i trzeba mu oddać, że ładnie się bronił góra/dół). Chodzi o to, że jak JA już narusze przeciwnika, to JA nie potrafię go skończyć nawet jak trzyma tylko blok (chyba, że padnie na dechy, albo w MT klincz - ale ta druga opcja jest dla ciot), a jak sam jestem naruszony to zazwyczaj muszę robić uniki, albo ratować się obaleniem/klinczem bo samo blokowanie kończy się knockdownem - od co.

Jak mi się trafia przeciwnik ze słabszym zawodnikiem, to z góry zakładam, że gracz jest dobry bo może sobie pozwolić grać takim zawodnikiem w ranked :lol:

3. RaphTaba

RaphTaba Legacy FC
    Lightweight

Komentarze:
    1,960
    Zdobyte Lajki:
    1,333
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Gdańsk
    Chciałem zobaczyć jak tam poziom graczy o tej godzinie... trzy najszybsze wpierdole w karierze. Nienawidzę tej gry.

panpan, DickNiaz and Hightower like this.
  4. DickNiaz

DickNiaz WSOF
    Bantamweight

Komentarze:
    3,114
    Zdobyte Lajki:
    3,015
    Punkty:
    1,190
    Ja od ponad tygodnia nie ruszyłem tej gry - poprawiło się moje samopoczucie, mam więcej energii. Przestały mi dokuczać wcześniejsze dolegliwości i odczułem, że znacząco poprawiła się jakość mojego snu. Schudłem też 5 kg i odmłodniałam tak, że koledzy z pracy zauważyli zmianę. Polecam!

panpan and Hightower like this.
  5. RaphTaba

RaphTaba Legacy FC
    Lightweight

Komentarze:
    1,960
    Zdobyte Lajki:
    1,333
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Gdańsk
    :damjan:

6. DickNiaz

DickNiaz WSOF
    Bantamweight

Komentarze:
    3,114
    Zdobyte Lajki:
    3,015
    Punkty:
    1,190
    faak, tak to jest jak sie kopiuje slepo teksty z wizaz.pl ...

7. RaphTaba

RaphTaba Legacy FC
    Lightweight

Komentarze:
    1,960
    Zdobyte Lajki:
    1,333
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Gdańsk
    A mi się wydaję, że po prostu gra odcisnęła już swoje piętno.

DickNiaz likes this.
  8. Hightower

Hightower Maximum FC
    Super Heavyweight

Komentarze:
    1,753
    Zdobyte Lajki:
    1,292
    Punkty:
    1,790
    Ja od paru dni mam kolejną przerwę od UFC 3. Pomijając fakt, że od wtorku nie grałem w zupełnie nic, to na razie planuję skupić się bardziej na singlowych tytułach. Zaraz po tej ostatniej przerwie grało mi się fajnie i całkiem na luzie, ale ostatnio znowu za szybko się gotowałem i wkurwiałem przed konsolą.

Tak mnie naszło na przemyślenia i doszedłem do wniosku, że granie w Ranked jest dla mnie trochę niezdrowe. Bo odsetek rozgrywek, w trakcie których jestem wkurzony albo zmęczony wyraźnie przewyższa te, w czasie których dobrze się bawię. I nawet nie chodzi tu o same wyniki. Potrafię nie mieć satysfakcji z wygranej (bo albo przeciwnik słaby i to żadne osiągnięcie, albo spammer i nawet jak ostatecznie go ubiję, to ile mnie wcześniej zmęczy i zirytuje to jego...). Potrafię być zadowolonym mimo porażki (jeśli po prostu walka była fajna i ciekawa). Jednak te fajne walki zdarzają się za rzadko.
    A jeśli dorzucimy do tego okazyjne lagi czy problemy ze sterowaniem* to w ogóle zastanawiam się po co w to grałem :crazy:

* Kocham lowkicki wyskakujące zamiast podbródkowych. Albo najpierw lowkick a dopiero za sekundę ten podbródkowy (chociaż nic więcej nie naciskałem)

Share This Page