EA UFC 3

Tak patrzyłem to nowa ok 150zl kosztuje normalnie.
Czekam na jakieś promo PS plus bo nieraz widuje ok 180zl za rok
 
Po nowym roku kupuje to bede napierdalac dzien i noc. A ogolnie jak wrażenia z multi w tej grze?
No szczerze powiedziawszy to ja zagrałem tylko pare gier na singlu a gram w serie ufc od bodajże undisputed 2. Gierka jest kozak ale jeżeli spędzisz trochę czasu żeby ją ogarnąć, to np nie pobawisz się już grając z ziomkami którzy akurat wpadli :D przegrane wkurwiaja i zmuszają Cię do ogarnięcia np parteru nawet jeśli go nie lubisz. Ale coś za coś, w momencie kiedy ogarniasz w miarę większość płaszczyzn to zabawa jest przednia. Szczególnie kiedy trafisz na kogoś równego sobie i po 3 rundach i czekaniu na decyzję nie wiesz kto wygrał :) pozdro
 
a jak ktoś gra głównie OFFLINE to jest sens przesiadać się z dwójki na trójkę ? Mam konsolę od świąt w pakiecie z UFC 2 i raczej gram sporadycznie jakiś event 8 walk pod rząd jak mam wolną godzinkę. W święta jak miałem więcej czasu to zrobiłem 2 razy całą karierę od startu do emerytury, w 3 też pewnie bym co najmniej raz przeszedł karierę. Czy jest sens inwestować w 3 część dla samych szybkich walk i kariery, tylko OFFLINE ?

Czytałem sporo opinii, że jednak UFC 2 jest pod wieloma względami lepsze od nowej odsłony, animacje są płynniejsze, mniej muli i fajniejsze nokauty :)
Jak to wygląda waszym zdaniem ?
 
Czesc.Ciężko opisać to w pa ru zdaniach, tym bardziej na telefonie:)Mi się wydaje ze 3 przypomina trochę fn Champion. Parter bez zmian poza kilkoma szczegółami.gierka bardzo irytująca online. Offline w ogole nie gram także ciężko mi cos powiedzieć.jak chcesz to moge ci na party więcej szczegółów powiedzieć. Gram na ps4. Moj login:Amadi2014, jak by chciał ktos popykac to zapraszam.
 
Czesc.Ciężko opisać to w pa ru zdaniach, tym bardziej na telefonie:)Mi się wydaje ze 3 przypomina trochę fn Champion. Parter bez zmian poza kilkoma szczegółami.gierka bardzo irytująca online. Offline w ogole nie gram także ciężko mi cos powiedzieć.jak chcesz to moge ci na party więcej szczegółów powiedzieć. Gram na ps4. Moj login:Amadi2014, jak by chciał ktos popykac to zapraszam.

wyslalem zapro ;) (baasteek93)
rowniez sie zgodze ze gra online bardzo irytujaca, same chamy sie trafiaja heheh ;)
 
Dzięki za odpowiedź szybką :) ale z waszych obserwacji stójka się wiele różni w trójce od dwójki ? Są jakieś nowe elementy albo coś co mocno zmienia odbiór potyczek ? Chodzi mi nawet nie tyle o tryb online/offline co o samą mechanikę walk w stójce, czy zmiany są na plus/minus czy ledwie zauważalne.
 
Dzięki za odpowiedź szybką :) ale z waszych obserwacji stójka się wiele różni w trójce od dwójki ? Są jakieś nowe elementy albo coś co mocno zmienia odbiór potyczek ? Chodzi mi nawet nie tyle o tryb online/offline co o samą mechanikę walk w stójce, czy zmiany są na plus/minus czy ledwie zauważalne.
Klawisze zupełnie inne. Oni tam co jakiś czas patcha wrzucają i przez to rozgrywka sie zmienia.na pewno nie obala sie tak łatwo i jest mniej spamu na glebie bo siedza szybko podnosi do stojki.
 
a jak ktoś gra głównie OFFLINE to jest sens przesiadać się z dwójki na trójkę ? Mam konsolę od świąt w pakiecie z UFC 2 i raczej gram sporadycznie jakiś event 8 walk pod rząd jak mam wolną godzinkę. W święta jak miałem więcej czasu to zrobiłem 2 razy całą karierę od startu do emerytury, w 3 też pewnie bym co najmniej raz przeszedł karierę. Czy jest sens inwestować w 3 część dla samych szybkich walk i kariery, tylko OFFLINE ?

Czytałem sporo opinii, że jednak UFC 2 jest pod wieloma względami lepsze od nowej odsłony, animacje są płynniejsze, mniej muli i fajniejsze nokauty :)
Jak to wygląda waszym zdaniem ?
Moim zdaniem warto, ale szukałbym jakiejś promocji, niekoniecznie za pełną cenę.
Offline w UFC 2 z tego co pamiętam było zbyt prosto, tutaj na wyższych poziomach trudności AI potrafi być wyzwaniem. Jeśli lubisz turnieje (ja jeśli już grywam offline to praktycznie tylko w to) - masz możliwość łączenia dwóch sąsiednich kategorii wagowych albo zrobienia turnieju zupełnie Open z tego co pamiętam. No i masz trochę opcji dostosowania ustawień pod swoje preferencje - żeby zawodnicy szybciej/wolniej się męczyli, ciosy zadawały więcej/mniej obrażeń, można majstrować przy szybkości poddań albo przejść w grapplingu. Wszystkie te usatwienia są osobno dla gracza i dla AI, więc możesz sobie dodatkowo utrudnić albo ułatwić rozgrywkę. Te wszystkie ustawienia dostępne są też w eventach i quick fightach, z tego co wiem. Łączenie wag chyba tylko w turniejach.

Gra wg mnie obecnie jest dużo fajniejsza niż po premierze, bo mnóstwo elementów gameplayu zostało dodanych albo poprawionych. Problemy z płynnością wg mnie występują głównie online, grając samemu nie powinieneś ich odczuć. Nokauty fajniejsze w UFC 2, to bez dwóch zdań, ale na dzień dzisiejszy to wg mnie jedyny element, w którym tamta część ma przewagę. Walka w stójce wg mnie teraz dużo bardziej realistyczna, masz do dyspozycji więcej narzędzi, niezależnie od stylu gry. I w zasadzie na każdy atak/strategię, istnieje skuteczna kontra. Kwestia wprawy i wyczucia przeciwnika.
Ale na samym początku musisz przyzwyczaić się do zmiany sterowania, co chwilę zajmuje ;)
 
Dzięki za obszerną odpowiedź, dokładnie to chciałem wiedzieć !!! Tryb turnieju i bardziej spersonalizowane ustawienia walk to jest czego zdecydowanie mi brakuje w UFC 2. Dodatkowo w UFC 2 właśnie irytuje mnie często zbyt arcadowy wygląd walk, niby stamina spada szybko i nie ma co na pałę ale czasami te walki to są obrotówki jedna po drugiej, łokieć za łokciem poprawiony latającym kolanem i tak przez 3 rundy, zdecydowanie wolałbym bardziej stonowaną rozgrywkę, bardziej przypominającą symulacje gdzie ciosy specjalne faktycznie są w ilości 7-8 na runde. Jeśli już gram to najczęsciej właśnie jakiś jeden event lub turniej tworząc w moim odczuciu ciekawe zestawienia w catch weightach, jeśli UFC umożliwia to + bardzo szczegółowe ustawienia zasad i rozgrywki to w zasadzie mogę powiedzieć że mnie namówiłeś do zakupu !! :)
Pozdroo
 
Panowie czego takiego jest więcej w Edycji specjalnego od zwykłej wersji? Na ps store aktualnie specjalna 99zł, a zwykła 79zł.
 
Panowie czego takiego jest więcej w Edycji specjalnego od zwykłej wersji? Na ps store aktualnie specjalna 99zł, a zwykła 79zł.
Info jest w opisie ze sklepu:
W Edycji Specjalnej EA SPORTS™ UFC® 3 znajdzie się legendarny Bruce Lee, dostępny w wadze koguciej, piórkowej, lekkiej i półśredniej. Oprócz tego otrzymasz też 3000 punktów UFC, które pomogą ci przy budowaniu drużyny marzeń w trybie Ultimate Team.
Moim zdaniem nie warto inwestować w Edycję Specjalną bo
- Brucem Lee i tak nie gram, ale w razie czego można go po prostu odblokować. Trzeba by poszukać w necie jak dokładnie się to robi, ale pewnie wystarczy przejść karierę, żeby go dostać.
- 3000 punktów UFC wykorzystywane jest w trybie Ultimate Team. Moim skromnym zdaniem w UFC 3 ten wariant rozgrywki jest chujowy i w ogóle nie warto sobie nim głowy zawracać. A co za tym idzie punkty też można olać.
 
Info jest w opisie ze sklepu:

Moim zdaniem nie warto inwestować w Edycję Specjalną bo
- Brucem Lee i tak nie gram, ale w razie czego można go po prostu odblokować. Trzeba by poszukać w necie jak dokładnie się to robi, ale pewnie wystarczy przejść karierę, żeby go dostać.
- 3000 punktów UFC wykorzystywane jest w trybie Ultimate Team. Moim skromnym zdaniem w UFC 3 ten wariant rozgrywki jest chujowy i w ogóle nie warto sobie nim głowy zawracać. A co za tym idzie punkty też można olać.
To tak napisali, że nie mogłem doczytać :D

Dzięki za szybką odpowiedz.
 
Co daje przejscie tej kariery co sie gra z komputerem?

Mozna po niej odblokowac bruce lee czy to zbedny tryb?
 
Co daje przejscie tej kariery co sie gra z komputerem?

Mozna po niej odblokowac bruce lee czy to zbedny tryb?
Wydaje mi się, że jak przejdziesz to odblokujesz jakiegoś/jakichś zawodników, ale nie pamiętam dokładnie. Moim zdaniem fajnie jest to ogarnąć raz czy dwa, potem robi się zbyt powtarzalnie.
 
Ja w karierze doszedłem do momentu gdzie zostałem GOAT i nawet nie skończyłem - znudziło mi się.
Dla mnie UFC to taka gra na zabicie czasu. Włączyć, stoczyć parę walk online i wyłączyć.
 
Od dziś staje się graczem UFC 3 :D kupione za 79zł, oby była duża zabawa.

Macie rady dla początkującego? W co grać, na czym się skupić?
 
Od dzisiaj gram multi w ufc3 fajnie się gra mimo że na razie zbieram tylko po głowie
Mój nick Piotrek17971
 
graj chwile na komputer, pocwicz na samouczkach, a potem online dopiero, btw teraz mozesz podac nick :D
Dzięki, a nicki to są umiejszczone w odpowiednim dziale :P ale nikomu się tam nie chce zaglądać. a mam taki sam jak tutaj.
-------------------------
Mam teraz mega problem z parterem, gram sobie kariere i próbuję nauczyć się parteru, nie potrafię nawet utrzymać w treningu pozycji bocznej :D

Ps. Dałem radę.
 
Back
Top