1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Duży gość w małej lidze

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by defthomas, Jun 19, 2010.

1. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    22,133
    Zdobyte Lajki:
    23,444
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    Duży gość w małej lidze

2. klapek

klapek Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    22
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Ja p*dole funtow … chore …to jakis gosc z cyrku.
    Po co scinac wage rownie dobrze mozna sie przypakowac chemia i wyrownac bilans sliowy jeden scina drugi wlewa chemikalia.
    Syf i tyle.

3. Blade

Blade Legacy FC
    Lightweight

Komentarze:
    1,961
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    z 77kg zbija na 65, Irokez wazac 70kg na wadze wnosi do oktagonu 80kg, wiec to jest zblizone.

4. klapek

klapek Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    22
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    No zblizone jak ktos lubi to prosze bardzo. Dla mnie taki zawodnik nie jest zawodnikiem z kategorii, w ktorej walczy. Nie jestem ciekawy konfrontacji Sajewskiego Helda z Irokezem.
    No ale ktos lubi sterydy ktos lubi zbijac.

5. konkur

konkur Brutaal
    Bantamweight

Komentarze:
    441
    Zdobyte Lajki:
    2
    Punkty:
    1,790
    A ja lubie truskawki. I Sexyame.

6. Tens

Tens WSOF
    Heavyweight

Komentarze:
    3,527
    Zdobyte Lajki:
    7
    Punkty:
    1,790
    Ktoś lubi wylewać żale na forum. Zbijanie wagi to norma i to nie tylko w mma, ale nawet z tym ludzie mają problem.

7. serus

serus Brutaal
    Light Heavyweight

Komentarze:
    605
    Zdobyte Lajki:
    4
    Punkty:
    1,790
    Jewtuszko wnosi ok. 82 kg. Dla mnie ten news to nic specjalnego :)

ed.1
    A zbijanie i sterydy to "inny gatunek literacki".. Przy zbijaniu liczą się predyspozycje i możliwości naszego organizmu. To tak jakbyśmy winili zawodnika, że jest za szybki albo ma za mocny cios.

8. Blade

Blade Legacy FC
    Lightweight

Komentarze:
    1,961
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Wystarczyloby zrobic wage w dniu walki i ten problem by nie wystepowal, ale takie sa realia i albo sie przystosowujesz albo przegrywasz. Racja, nie tylko w MMA, Adamek zbijal do polciezkiej 10kg.

9. Tidzej

Tidzej Bellator
    Heavyweight

Komentarze:
    4,849
    Zdobyte Lajki:
    1,814
    Punkty:
    2,790
    Zrobiłbyś wagę w dniu walki to i tak by ścinali a robienie wagi w dniu walki jest o wiele bardziej niebezpieczne dla organizmu niż dzień przed.

10. DJ-KIELBAS

DJ-KIELBAS Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    115
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    własnie o to chodzi zeby bylo niebezpieczne dla organizmu, nie podoba mi się to ze w dniu walki roznica w wadze zawodnikow moze wyniesc 10 kilo…

11. Tidzej

Tidzej Bellator
    Heavyweight

Komentarze:
    4,849
    Zdobyte Lajki:
    1,814
    Punkty:
    2,790
    Czyli chcesz świadomie narazić zdrowie tych co bardziej upartych?

12. Bosy

Bosy Slugfest / UFC

Komentarze:
    1,002
    Zdobyte Lajki:
    129
    Punkty:
    2,790
    DJ-KIELBAS - każdy jest kowalem własnego losu, jak ktoś chce dać rywalowi 10 kg przewagi to jego sprawa

13. klapek

klapek Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    22
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Jezeli juz tak musi byc, ze sie zawodnicy strosza w cudze piorka, i raczej ich nie trzeba iwazyc przed walka bo wychodzi na to, ze ci glupsi by narazali swoje zdrowie i jezeli dochodzi do takich sytuacji ze jeden wnosi do ringu-klatki ponad 10 % wagi drugiego zawodnika chetnie bym widzial ich wazenie przed walka i wtedy wiem co ogladam czy jakies sportowe wydarzenie czy widowisko.
    I sobie moge ocenic pojedynek w katogorii 70 kg w ktorym jeden wazy powiedzmy 72-73 a drugi 78-79 i przynajmniej ludzie widza caly ten obciach.
    serus:nie ma kategorii wedlug szybkich czy moznych ciosow.
    Tens:ja nie wylewam zadnych zali tylko pisze, ze mi sie to nie podoba i tyle, moge chyba nie ?

14. BlackStar

BlackStar BAMMA
    Lightweight

Komentarze:
    858
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    jak tu czytam niektórych to mnie krew zalewa:) chyba nie macie pojęcia od czego zależna jest ilość zbijania kg do walki
    - genetyka
    - zbijanie naturalne
    - zbijanie na suplach
    - częstotliwość walk w roku
    - trening
    - i masa innych bla bla bla:)

a z tymi sterydami to naprawdę tutaj ładny pojazd:D [​IMG]

15. Przemuko

Przemuko Oplot Challenge
    Light Heavyweight

Komentarze:
    132
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    mam 192cm wzrostu, dzis waze np. 96-97kg …. gdyby chciala to moge zbic bez problemu do 84 ….

mam miec poczucie winy dlatego, ze inny nie jest w stanie tego osiagnac?

gdybym restrykcyjnie podszedl do diety (i bym zawodnikiem jakiegokolwiek sportu walki) móglbym zbijać i do wagi 77 kg ….

takie mam geny ….. odwadnianie idzie mi znakomicie, bez zadnych srodków i cudów …. i co? to ma byc dla mnie problem?

16. misiekvx

misiekvx Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    197
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Ważenie powinno być w jak najmniejszym odstępie czasowym od walki. Obecny system powoduje własnie takie patologie. Wiadomo ludzie wykorzystują zasady i nie ma sie co dziwić, ale uważam że są one na niekorzyśc tego sportu.

17. klapek

klapek Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    22
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Przemuko chlopie czytaj tu nie chodzi o to ze zbijasz ale o to ile wnosisz do ringu? zchodz se i na 60 twoja broszka ale walcz potem z tymi 60 kg.
    Ja nie mam nic przeciwko zbijaniu ale jak widze gosci w ringu to chce wierzyc ze maja zblizone juz nawet nie takie same warunki fizyczne. A nie, ze wczoraj wazyli tyle samo ale teraz jedn z nich na 115 % wagi drugiego. Ja wiem ze tak juz jest i nikt tego nie zmieni bo “kasa musi sie zgadzac” walka sie musi odbyc.
    Ale jak ten 115 % wygra to wiadomo dlaczego.
    Dla mnie to jest doping ide do mniejszej kategorii bo tam namieszam w swojej nie dam rady.

18. BlackStar

BlackStar BAMMA
    Lightweight

Komentarze:
    858
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Eee… albo mi się wydaje albo misiekvx i klapek nie mają pojęcia co piszą, chłopaki !! takie sytuacje, gdy ważenie odbywa się w ten sam dzień lub też tuż przed turniejem jest mało komfortowe po 1 może dojść później do nędznych walk, zawodnicy nie będą mieli energii tyle ile mieliby normalnie, po 2 jakie patologie? przecież liczy się to ile zawodnik wniósł na wagę dnia poprzedniego, a waga jaką zawodnik osiąga w dniu walki jest też częścią taktyki jeden może nagle nabrać wody, podjeść zbyt wiele i będzie zmulony a drugi, który mniej zbijał i ogółem nie zbija tak wiele będzie w formie, prawda jest taka jak chłopaki napisali, że ten cięższy przy podobnym wzroście traci na szybkości i zyskuje na sile i na odwrót:) proste i logiczne coś za coś

19. Tarciu

Tarciu Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    35
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Też uważam, że takie zbijanie wagi to patologia. Jeśli waga odbywa się w kategorii np. 70kg, to powinno to oznaczać, że w ringu walczą zawodniczy ważący max. 70kg – a nie zawodnicy, którzy kiedyśtam tyle ważyli, a teraz mogą ważyć i 80kg.

Zdecydowanie wolałbym ważenie krótko przed zawodami – skala tego zjawiska bardzo by się ograniczyła.

20. eliano55

eliano55 Maximum FC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    1,654
    Zdobyte Lajki:
    2
    Punkty:
    1,790
    Ile ten koles ma wzrostu i zasiegu?

Share This Page