DT-Shogun HI-TEC Nutrition

T1gwnNF.png




Dzień -221-231





Siemka, kolejna dłuższa przerwa od robienia wpisów. Cóż mogę powiedzieć ? Ostatnio sporo się u mnie dzieje strasznie zabiegany jestem na dużo nie mogę sobie pozwolić jak nie szkoła to praca i treningi i tak w koło macieju. Dostałem powołanie na Mistrzostwa Świata ISKA, czy polecę walczyć do Aten ? Nie mam pojęcia. Wydatek spory, ja niestety nie jestem sobie na taki na razie pozwolić mam masę długów, najpierw muszę wyjść na 0, a niestety aktualnie się nie zapowiada na jakąś gwałtowną zmianę w moich zarobkach żeby sobie w tym pomóc do tego dochodzą nie planowane wydatki jak choroba i leczenie wiec trudno mi powiedzieć jak to będzie ale chciałbym wziąć w nich udział. Ostatni tydzień jeszcze spędziłem na trenowaniu całkiem mocnym przygotowania idą pełną parą mam nadzieję, że uda mi się postawić założone cele bo przeciwnik z jakim mam się mierzyć dość mocny, starszy i wyższy ale nie takie rzeczy się robiło. Ten okres"wolnego" w pracy postanawiam spędzić na poszukiwaniu nowej pracy może uda znaleźć się już coś sensownego. Niestety w sobotę na imprezie musiało mnie nieźle przewiać, że w poniedziałek już nie umiałem ani mówić ani jeść większość czynności jakie wykonywałem sprawiały mi konkretny ból, we wtorek nie stawiłem się już w pracy żeby udać się do lekarza niestety nie udało mi się, tam dostać i wizytę musiałem przełożyć na dziś (środa) lekarz uznał, że rozwinęła mi się już angina na co wskazują stany gorączkowe które po krótkim czasie przechodzą w osłabienie przy temperaturze 34,5 ból mięśni oraz brak chęci na wykonywanie czegokolwiek strasznie dobijający ostatnie dni praktycznie przesypiam bo nie mam siły się zebrać na nic więcej..



Trening :





Muaythai (środa)

-rozgrzewka

-rozciąganie

-zadaniówka5x3min

sparing taktyczny

technika 8x3min

zadaniówka 3x3min



czwartek bieganie (12km)

czas 52min 49 sek





muaythai (piątek)

rozgrzewka

rozciąganie

technika 6x3min

kontry 2x3min

tarcze 3x2min zadania

tarcze 3x3min wytrzymałość



sobota/niedziela/poniedziałek/wtorek/środa

(sobota niedziela - uczelnia. Poniedziałek-środa ~choroba)











Dieta :



1. 50g boczku + 3/4 jaja

2. 150g karczku + 250g warzyw /3 jaja + 15g wiórków + 50g whey c6

3. 300g ziemniaków./70g ryżu + 150g kurczaka

4. 50/75g pieczywa /kaszy kuskus+ 3 jaja/35gwhey c6/ 120g kurczaka

post-237140-0-41341100-1488390472.jpg


Cheat :

na uczelni baton Twix XXL biały



Suplementacja :





-Vitamin A-Z 3 tab do śniadania + 2 tab do spania

-ZMA 3 tab do spania

-Omega extreme 3tab do śniadania + 2 tab do kolacji

-Witamina B kompleks 2 tab do spania +2 tab do śniadania

- 5 glutaminy do spania

-50g carbo na MT

-10g BCAA na MT

-15g BCAA Beta powder przed MT

-Thermo Fusion 2tab przed MT + 2 tab przed bieganiem

-Whey C6 50g do omletu

-HCA 3x1 tab





































Kq9UaH8.jpg
 
Back
Top