1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Dream 14 w klatce i inne wieści

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by Wojsław Rysiewski, Apr 27, 2010.

1. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    1,790
    Dream 14 w klatce i inne wieści

2. seban28

seban28 BAMMA
    Featherweight

Komentarze:
    821
    Zdobyte Lajki:
    8
    Punkty:
    1,790
    [​IMG]Biedny Keith, kolejne ko chyba zaliczy.

3. fusel

fusel EFC Africa
    Heavyweight

Komentarze:
    3,012
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    cos czuje, ze dream zaniedlugo calkowicie przejdzie na robienie gal w klatce 3×5min.
    jak sie przedstawia sprawa kontraktu shlemenki? przeciez jakis czas temu ogloszono, ze podpisal kontrakt z shine, a teraz nagle zawalczy w bellatorze.

4. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    1,790
    fusel nie mam pojęcia, możliwe, że jego kontrakt z Shine nie był na wyłączność

5. fusel

fusel EFC Africa
    Heavyweight

Komentarze:
    3,012
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    to jesli tak, to jakos dziwi mnie polityka shine, ze sie nie zabezpieczyli przed tym. mogliby choc postapic tak jak robi ksw, zeby nie walczyli w ich kraju.
    jednak podobna sytuacja byla ostatnio z jeffem monsonem, ktory tez walczyl pare dni temu, wiec moze faktycznie nie maja takich zapisow w kontraktach.

6. GLF

GLF KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,028
    Zdobyte Lajki:
    5
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Shaolin vs. Facy Pants na undercardzie. No tak, po co promować ewentualnego przeciwnika dla Melendeza.

7. Nilg

Nilg PRIDE FC
    Lightweight

Komentarze:
    6,300
    Zdobyte Lajki:
    3,056
    Punkty:
    1,790
    GLF ja już się przyzwyczaiłem, gdyby taka walka nie była tradycyjnie na undercardzie to aż bym się martwił że coś jest nie tak w SF!!

8. Boro

Boro Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    48
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    “gdyby taka walka nie była tradycyjnie na undercardzie” – tradycyjnie to się narzekało (całkowicie słusznie), że na udercardach gal SF nudą wieje i walka Hieron vs Riggs nic w tym względzie nie zmienia (z resztą kto widział wspomnianą potyczkę musi przyznać, że nie ma czego żałować), z drugiej strony jak Cormier walczył w części transmitowanej Czelendżersów, to były głosy, że to niezrozumiała decyzja Cockera i spółki (vide: redaktor Venom w dyskusji ze mną), z kolei, gdy jego następny występ w 7 odsłonie ShoMMA był poza “anteną”, jeszcze więcej osób m.in. TiDzej (z tego co pamiętam) nie mogło przeboleć straty tych 80 sekund “widowiska”, zaś ja sam krytykowałem ustawienie walki Coenen vs. Toughill (pierwotnie tak miała wyglądać ta potyczka) w prelimsach do pierwszej gali SF w CBS – ja rozumiem, że ciężko wszystkim dogodzić, ale to pierwsza impreza organizacji z San Jose, gdzie przynajmniej 3 walki z undercardu chętnie bym zobaczył, więc chyba jest okej [​IMG] być może ten pojedynek nie pasował do tematu imprezy (Heavy Artillery traktowane dość dosłownie), zaś Ribeiro w sumie sam się prosił [​IMG]

“po co promować ewentualnego przeciwnika dla Melendeza” – no bądźmy poważni: już pomijając sposób traktowania tych fighterów przez SF, który wskazuje, że raczej wielkich nadziej z nimi kalifornijska organizacja nie wiąże, to przez najbliższe 12-18 miesięcy – o ile nie zdarzy się jakaś katastrofa – do walki o pas raczej się nie zbliżą nawet o piędź [​IMG] Melendez zdaje się obiecał rewanż Aokiemu w Japonii, potem oczekuje okazji do potyczki z Alvarezem i jeśli nawet do tej walki nie dojdzie (w co wątpię), to zapewne staniemy się świadkami trylogii z Thomsonem lub ewentualnie ze zwycięzcą pojedynku tego ostatniego z Kawajiri, co jest dość realne

poza tym po co przejmować się błędami SF: im więcej ich będzie, tym szybciej padnie i wszyscy będą szczęśliwi [​IMG]

9. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    1,790
    Boro być może trochę przesadzamy z narzekaniem, ale popatrz jak Zuffa nas rozpieszcza. Podczas WEC 48 pokazano nam 10 walk w cztery godziny. Jedną której nie pokazano, kto chce może sobie kupić lub ukraść z netu.

Strikeforce pokaże nam pięć, a nawet jak starczy czasu to nie zobaczymy undercardu. Melendez nie może walczyć z Thomsonem po 3 razy w roku, tak się składa, że Beerbohm i Ribeiro to obok Noonsa jedyni ciekawi zawodnicy w lekkiej jakich ma Strikeforce, na ich miejscu zadbałbym o pokazanie ich w TV, nawet kosztem Rogera Gracie, któremu do walki o pas jeszcze bardzo daleko. Nawet jak Strikeforce robi ciekawe walki na undercardzie, to zupełnie bez sensu je ustawia.

Wystarczyłoby przesunąć Beerbohm vs. Ribeiro na za tydzień na galę Challengers, a tu na undercardzie dać Saffiedine’a z Moore’em oraz zadbać o to, że jak starczy czasu upchnąć w transmisji jak najwięcej walk z undercardu. Czy to na prawdę takie trudne?

Share This Page