Dragon Ball

Zobaczymy jak to pociągnom dalej widać ten instynkt to jakaś "uniwersalna" umiejętność a ciepło pewnie wyjdzie, że to jakieś kolejne stadium saiyan.
 
Oj ta Alexis Ren, taka ponętna, że nie wiem czy bym choć parę sekund w niej wytrzymał, eheheh :crazy:

Myślicie, że to wszystko zmierza w takim kierunku, że SonGoKu zmierzy się kiedyś z Najwyższym Kapłanem, a później Królem Wszystkiego?

PS: bardzo fajne oczywiście są waleczki Hita z Goku, Jirena z Hitem (to dopiero będzie), czy też Goku z Jirenem :bayan:
 
Jiren zjada wszystkich na śniadanie, naprawdę lubię tę postać, chciałbym żeby wygrał turniej a potem jako dobry śmiertelnik wykorzystał kule do przywrócenia usuniętych Wszechświatów.
Ich pierwsza potyczka miała świetne tempo i dopasowaną muzykę, aż przypomniały mi się czasy sagi z Buu, może to nawet najlepiej zrobiona walka w historii DB dzięki tej dynamice. Druga za to to koszmar, jakby rysowali to jacyś amatorzy a nie profesjonalny zespół :( Żądam jakości z sagi Buu, do chuja pana!!! :jon:

nogi goku... przecież to jakiś upośledzony człowiek rysował
goku-ultra-instinct-rage-vs-jire-480x330.jpg
 
Last edited:
Mój ojciec właśnie ogląda końcówkę serii Z, a dokładnie jest gdzieś w połowie sagi z Buu. Propsuję, że dalej ma taki zapał do oglądania :penn:

Jakieś 30 odcinków mu pozostało i tak podkręcam go, że jak utrzyma takie tempo, to pewnie w styczniu 2018 już zacznie oglądać bieżący sezon - SUPER i może kiedyś będzie 'na bieżąco' :penn:
 
To ten serial w ktorym przez 10 odcinków jakiś gościu zjadający planety napierdalał się z dwójką bliźniaków, i jakiś typo z czarnymi postawionymi wloami przez 40 odcinkow toczyl jakas bitwe w miescie z innym typem?
 
Mój ojciec właśnie ogląda końcówkę serii Z, a dokładnie jest gdzieś w połowie sagi z Buu. Propsuję, że dalej ma taki zapał do oglądania :penn:

Jakieś 30 odcinków mu pozostało i tak podkręcam go, że jak utrzyma takie tempo, to pewnie w styczniu 2018 już zacznie oglądać bieżący sezon - SUPER i może kiedyś będzie 'na bieżąco' :penn:
Ja tam też sobie ostatnio zacząłem znów Zetkę oglądać od sagi androidów i jestem teraz na walce Mystic Gohan vs Buu. Z miała jednak niesamowity klimat i już nic tego nie przebije, a Super bardzo wiele brakuje do tego poziomu.
 
Ja tam też sobie ostatnio zacząłem znów Zetkę oglądać od sagi androidów i jestem teraz na walce Mystic Gohan vs Buu. Z miała jednak niesamowity klimat i już nic tego nie przebije, a Super bardzo wiele brakuje do tego poziomu.

Oczywiście, nie sposób się nie zgodzić.

Myślę, że ojciec przeżyje szok, jak pewnego dnia otrzyma ode mnie do pooglądania pierwszy odcinek 'Super'. Różnice będą dostrzegalne we wszystkich aspektach.
 
Zbliżamy się powoli do końca



Pozostał już tylko Jiren i Toppo a w 7 wszechświecie Goku, Vegeta, Frieza i C17
 
No to już wiadomo jak to się skończy. Postrącają się wszyscy i jako ostatni pozostanie Frieza, który będzie sobie czekał nieprzytomny dryfując na skałce :)
 
upload_2018-3-25_15-51-16.png


Wczoraj na festiwalu komiksu w Krakowie dorwałem pierwszym tom mangi Dragon Ball Super. Nie wiedziałem, że coś takiego zaczynają wypuszczać :D
 
Back
Top