1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Dos Anjos po przegranej z Covingtonem na UFC 225: Źli goście czasem wygrywają

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by baju, Jun 13, 2018 at 7:21 AM.

1. baju

baju #ThereIsOnlyOne Cohones MMARocks

Komentarze:
    24,938
    Zdobyte Lajki:
    30,119
    Punkty:
    5,190
    Dos Anjos po przegranej z Covingtonem na UFC 225: Źli goście czasem wygrywają

Rafael dos Anjos na UFC 225 musiał uznać wyższość kontrowersyjnego w swoich wypowiedziach Colby'ego Covingtona, który jest teraz tymczasowym mistrzem kategorii półśredniej. Brazylijczyk w Chicago miał szansę zdobyć drugi pas mistrzowski w swojej karierze. Teraz, po przegranej z Amerykaninem, będzie musiał poczekać na kolejną szansę. Zawodnik na swoim profilu na Instagramie napisał wiadomość dla swoich fanów.

Chcę podziękować wszystkim za wsparcie oraz Wasze wiadomości. Uwielbiam rywalizację i przyznam szczerze, nigdy nie wiem jak poradzić sobie z porażką. Dałem z siebie wszystko w oktagonie. Miałem wsparcie najlepszych trenerów na świecie. Rezultat końcowy nie był najlepszy, ale nie poddam się. To dla mnie jedynie kolejne wyzwanie. W 2014 roku, po walce z Khabibem, pracowałem bardzo ciężko i z pomocą Boga 11 miesięcy później zostałem mistrzem kategorii lekkiej. Teraz nie będzie inaczej. Dostałem szansę walki o tymczasowy tytuł po jedynie trzech walkach w dywizji półśredniej. To dla mnie jedynie start. Wiem na co mnie stać, co mogę osiągnąć. Nie poddam się przez jedną przeszkodę. Teraz jest czas, aby sprawdzić co nie zadziałało i wrócić na szczyt. Bóg wie wszystko. Źli goście czasem wygrywają w życiu, ale ostatecznie to dobrzy ludzie osiągną sukces. Możesz przegrać bitwę, ale nie wojnę. Dziękuję Bogu - mam najlepszych przyjaciół oraz rodzinę na całym świecie. Wrócę silniejszy! Zobaczycie!

Grubas and The KIng like this.
  2. spa

spa EFC Africa
    Middleweight

Komentarze:
    2,924
    Zdobyte Lajki:
    2,610
    Punkty:
    1,790
    Cos zaczyna sie dziac z brazolami w pewnym wieku. Podobnie zachowywal sie Belfort....

Kadczers likes this.
  3. TrueStoryMMA

TrueStoryMMA Jungle Fight
    Lightweight

Komentarze:
    286
    Zdobyte Lajki:
    344
    Punkty:
    290
    Rafael Jezus kocha nokauty

andrzej_t. likes this.
  4. Faryzejusz

Faryzejusz Brutaal
    Lightweight

Komentarze:
    519
    Zdobyte Lajki:
    399
    Punkty:
    140
    Niestety RDA jak Cie uwielbiam tak nie zdobędziesz pasa półśredniej.

5. Kadczers

Kadczers Legacy FC
    Lightweight

Komentarze:
    1,981
    Zdobyte Lajki:
    578
    Punkty:
    1,190
    Zajebista ścianka , marzenie każdego mieć " jakieś " trofeo ze zdjęciem , RDA to prawdziwy twardziel , ale po tej walce stwierdzam , że jest zajeżdżamy zapasami przez Usmana , Kolbe , Tyrona czy nawet Maie , widziałbym go w starciu z Masvidalem czy Conditem

Jeff likes this.
  6. kubabuba

kubabuba WSOF
    Welterweight

Komentarze:
    3,287
    Zdobyte Lajki:
    2,207
    Punkty:
    140
    no jasne, że "źli" ludzie czasem wygrywają, bo liczą się umiejętności, a nie fakt czy chodzisz do kościoła co niedzielę, co jak rozumiem, równa się z byciem "dobrym" :beczka:

Jeff likes this.
  7. Mineralny

Mineralny Brutaal
    Bantamweight

Komentarze:
    441
    Zdobyte Lajki:
    523
    Punkty:
    1,190
    Właśnie nie do końca. Jakby RDA ze 4 pacierze więcej zmówił to raczej na spokojnie wyciągnąłby decyzję, a jakby na msze dał to może nawet KO by zakurwił.

kubabuba likes this.

Share This Page