Doping, sterydy i inne środki

:no no:

Trochę tylko pompki robi jeden, tak to tylko kłują tym dupę... Trochę widać po jednym ze masy nabrał a bierze to od roku i nie ćwiczy w ogóle.

Co proponujesz na początek na podbicie teścia?
Na to gratulacje dla chłopaków. Samych sukcesów życzę :beczka:

Na podbicie dobra dieta, trening, dużo spania i piękna kobieta :conorsalute:
 
  • Haha
Reactions: osk
Znajomy leciał na samym enańie i teraz zaczął wbijac długa dece 2x 300 w tygodniu i mówi że mu na łeb siada po miesiącu mozliwe to jest czy cos sobie wkręca?
Edit: też wbijam nic mi się nie dzieje
 
Znajomy leciał na samym enańie i teraz zaczął wbijac długa dece 2x 300 w tygodniu i mówi że mu na łeb siada po miesiącu mozliwe to jest czy cos sobie wkręca?
Edit: też wbijam nic mi się nie dzieje
Jeżeli to Twój znajomy to pewnie nie wie, że od deki siada prolaktyna, która wpływa na wiele rzeczy w organizmie.
Badania. Jak podwyższona to jedna tabletka cabasera po pół tabsa co 6 dni.
 
mam pytanie do ekspertów, tylko dla poszerzenia wiedzy, bo jestem ciekawy
Ile chłop może mieć testosteronu jak będzie igłe wbijał?
 
mam pytanie do ekspertów, tylko dla poszerzenia wiedzy, bo jestem ciekawy
Ile chłop może mieć testosteronu jak będzie igłe wbijał?
Jak sama igłę to nic.
Dziennie wyprodukujesz 75-150 sam, a jest tu as który wbija 300 dziennie dodatkowo.

:beczka: Ale we krwi pewnie galaretka dr etkera.

Nie ma górnej granicy. Po jakiejś nadwyżce po prostu się ujele i będą tylko skutki uboczne.
 
Jak sama igłę to nic.
Dziennie wyprodukujesz 75-150 sam, a jest tu as który wbija 300 dziennie dodatkowo.

:beczka: Ale we krwi pewnie galaretka dr etkera.

Nie ma górnej granicy. Po jakiejś nadwyżce po prostu się ujele i będą tylko skutki uboczne.
ale można mieć nie wiem, jakieś 5000 czy nawet 10k nanogramu na decylitr?
A oprócz igły z teściem to co się jeszcze bierze by zwiększyć teścia?
 
To zależy od laboratorium. Ja na mojej lekkiej bombie miałem tyle, że w synevo było poza skalę.
Diagnostyka ma dokładniejsze i większe skale pomiaru.

Przy tym co lecą zawodowcy to nikt na takie rzeczy nie patrzy.
gdzieś słyszałem że maks chłop może mieć 3000 teścia na decylitr
 
Pany jakie teraz firmy warte uwagi? Jak co to może być na priv :roberteyeblinking:
Malay Tiger kręcony w chatce z gówna gdzieś u ruskich TOP :jarolaugh:

A serio to ja brałem z PMP i nawet z tego amerykańskiego Androchem różnicy nie czułem żadnej. Teraz biorę od ziomka bezpośrednio z jego mieszalnika.
 
Pamiętam swego czasu Malaya, ale też takie rzeczy jak Cyber np. tren ace poezja to była i inne soczki. Teraz się zastanawiam żeby wlecieć, ale trochę wypadłem z obiegu i nie wiem za bardzo, dlatego tak podpytuję jak gimnazjalsta :shy::lol:
 
Pamiętam swego czasu Malaya, ale też takie rzeczy jak Cyber np. tren ace poezja to była i inne soczki. Teraz się zastanawiam żeby wlecieć, ale trochę wypadłem z obiegu i nie wiem za bardzo, dlatego tak podpytuję jak gimnazjalsta :shy::lol:
Teraz idziesz na jakąś lepszą siłkę, podbijasz do większego trenera i ogarniasz. Oni gonią towar po tych siłkach jak szaleni.

Mój kumpel startuje to też chce mieć towar z pewnego źródła i tak przez niego poznałem gościa który ma swój lab.
On też sam wali swój towar to liczę, że w chuja nie leci, a skurwesyn jest ogromny.
Zresztą robisz badania po pierwszym miesiącu jak masz wyjebane testo poza skalę to wiadomo, że działa :antonio:
 
Pamiętam swego czasu Malaya, ale też takie rzeczy jak Cyber np. tren ace poezja to była i inne soczki. Teraz się zastanawiam żeby wlecieć, ale trochę wypadłem z obiegu i nie wiem za bardzo, dlatego tak podpytuję jak gimnazjalsta :shy::lol:
No pan @Siwy25_1 ci wszystko wyjaśnił. Ale żeby urosnąć to napisz do tej pizdy co się kula w czoło, jak mu było ktoś pomoże?
 
Back
Top