1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Doping, sterydy i inne środki

Discussion in 'Suplementacja i Odżywianie' started by midern, Oct 7, 2014.

1. TYTUS

TYTUS UFC
    Middleweight

Komentarze:
    13,833
    Zdobyte Lajki:
    10,899
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    OB(Ł)OK
    Takiego używałem, do momentu gdy nawet to idealnie zaczęli podrabiać. Dla mnie świetny środek pod warunkiem prawdziwości i rozsądku w stosowaniu.

2. mewson

mewson Legacy FC
    Featherweight

Komentarze:
    1,948
    Zdobyte Lajki:
    1,392
    Punkty:
    1,190
    Clenu dobrego na czarnym rynku jest akurat sporo. W niemieckiej aptece w dalszym ciągu jest w sprzedaży? Przecież w eu wycofali to z rynku...?
    Na palenie fatu działa bardzo dobrze, o ile lecimy 2/2tyg on/off, bo receptory szybko się "zapychają", warto więc za grosze dorzucić ketotifen.
    Dla mnie jednak gra nie warta świeczki ze względu na skutki uboczne.

3. Kangur

Kangur Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    48
    Zdobyte Lajki:
    24
    Punkty:
    40
    No co lubicie sobie przypierdolić ?

4. Bonhart

Bonhart Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    163
    Zdobyte Lajki:
    240
    Punkty:
    290
    Panowie planuje wrzucić pierwszy cykl. Redukcja zakończona w połowie grudnia z wynikiem 80,5kg ok 10% bf jadłem na oko zależy od dnia ok 3k kcal. Siła na redukcji szła do góry w każdym boju z wyjątkiem płaskiej. Od początku masy płaska ruszyła, reszta kuleje w stałym tempie. Planuję Enan lub cypio co 5 dni po 1ml. I tutaj pytanie czy coś na blokowanie estrogenu od razu dołączyć czy ewentualnie przy skutkach ubocznych. Cykl planuje na ok 6 msc. Jeszcze kwestia zaopatrzenia się w towar czy strona euro-sterydy kropka pl jest warta polecenia. @lugasek @ALRI @PanStrzykawka

panpan likes this.
  5. mewson

mewson Legacy FC
    Featherweight

Komentarze:
    1,948
    Zdobyte Lajki:
    1,392
    Punkty:
    1,190
    Nie kupuj na necie, bo często i gęsto dostaniesz kujawski, czy coś w ten deseń %) Lepiej sobie popytaj w miejscu, gdzie ćwiczysz.
    Jak aromatyzujesz, dowiesz się dopiero na bombie, jakiś tam etadron/symex (exe uważam za najmniej inwazyjne ai) warto mieć pod ręką, bo w razie kuku można szybko zadziałać.
    Jak to nie problem, to nawet długi estr lepiej bić częściej, niż co 5 dni (3-4) - mniejsze wahania stężenia w organizmie, to też mniejsze skoki estro.

Bonhart likes this.
  6. Bonhart

Bonhart Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    163
    Zdobyte Lajki:
    240
    Punkty:
    290
    Mam gościa który handluje tylko jest tak natrętny, że wolałem unikać go. Znajomy właśnie polecał symex. Jak dobrze zrozumiałem to wrzucam symex jeżeli będzie potrzeba? Co ile proponujesz robić badania i co konkretnie badać bo co człowiek to opinia.

7. mewson

mewson Legacy FC
    Featherweight

Komentarze:
    1,948
    Zdobyte Lajki:
    1,392
    Punkty:
    1,190
    http://potreningu.pl/articles/3086/badanie-lekarskie-przed-i-po-cyklu--czesc-ii
    Kortyzolu nie musisz badać.
    W trakcie cyklu na testosteronie tylko zerkałbym na estro i prolkę, bo niektórym na samym testosteronie potrafi wywalić i siada na samopoczucie. Jak często? To zależy od Ciebie i samopoczucia, jak puchniesz i się robi gino, to wiadomo, że estro i prolka będą wysoko i trzeba zbadać/działać. Jak się nic nie dzieje, to raz na 3msc wystarczy zbadać.

Weź etadron (to jest to samo co symex - exemestane) jak możesz, bo łatwiej dzielić tabletki na pół.

Przy niskim bf jaki masz, możliwe że wcale inhibitora nie będziesz potrzebował, bo np. estro będzie lekko powyżej normy, co jest jak najbardziej ok na masie.

Napisałbym jeszcze o tym, że warto bić hcg (przynajmniej raz na 3msc 5000ui podzielone na 5 strzałów co 2-3dni, pct idzie wtedy łatwiej, unikasz atrofii) ale w tej chwili pregnylu w aptekach nie uświadczysz, więc albo się pakujesz w zaniżone ug (ovigill), albo się mocno wykosztujesz na ovitrelle.

magik, PeSTAo and Bonhart like this.

Share This Page