1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Dlaczego nie powinieneś przypinać roweru za koło xD

Discussion in 'Bike Or Die' started by defthomas, Sep 4, 2015.

1. Anonymous

Anonymous Guest

Komentarze:
    36,403
    Zdobyte Lajki:
    28,992
    Punkty:
    3,190
    Dlatgo ja dość dobrze rozpoznaję trolli na Cohones ;)

defthomas likes this.
  2. Scurvol

Scurvol Guest

no pewnie tak :wink:

3. B00YAK

B00YAK Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,421
    Zdobyte Lajki:
    1,091
    Punkty:
    1,190
    Też kiedyś ukradziono mi rower z garażu. Jako, że miałem wszystkie papiery, zgłosiłem kradzież na Policję. Już w sumie straciłem nadzieję na to, że go odzyskam. Minęło pół roku, wracam ze szkoły a tu stoi mój rower pod domem z wypasionymi błotnikami, których nie było (dzięki złodzieju). Także warto mieć gdzieś numer ramy bo Policja może odzyskać rower. Okazało się, że był w innej miejscowości kilkanaście km dalej. Dużo wtedy sprzętów u gościa znaleźli... co najlepsze okazało się, że zwinął go gość z mojej miejscowości.

4. matihanys

matihanys Maximum FC
    Heavyweight

Komentarze:
    1,704
    Zdobyte Lajki:
    184
    Punkty:
    1,190
    Podszedł bym i powiedział, że dzwonimy na policje. Musiał by jakoś udowodnić, że jego :cool:

5. spontan

spontan Maximum FC
    Welterweight

Komentarze:
    1,591
    Zdobyte Lajki:
    523
    Punkty:
    1,190
    ja jeździłem moją pomarańczową strzałą 3 lata i nigdy nie przypinałem ... aż mi zajebali podczas 40 sekundowego pobytu w bibliotece ...
    Białej strzały nie opuszczam na krok :D

6. Wakako-Zake

Wakako-Zake Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    99
    Zdobyte Lajki:
    59
    Punkty:
    140
    Ludzie nie reagują bo cudzy rower nie jest wart kosy w gardło. Prawo zabrania się bronić.

7. Anonymous

Anonymous Guest

Komentarze:
    36,403
    Zdobyte Lajki:
    28,992
    Punkty:
    3,190
    Stary, ogólnie ludzie nie reagują. Nie chodzi o rower,ale też pobicia i inne akcje.
    Co do rowerów, to czasem faktycznie nie wiadomo, co tam kolo robi przy zapięciu. Sam kiedyś złamałem kluczyk i musiałem kombinować z małymi obcążkami, by element klucza wyciągnąć z zamka - nikt nie zwrócił uwagi, co tam robię <tak, to mój rower był> ;)
    Czasem nawet, jak leży ktoś nieprzytomny, to nikt nie podchodzi, sprawdzić, co z nim.
    Sam miesiąc temu, jak z dziaciakami byłem na plaży, to w morzu, zauważyłem że coś tam na dnie leży. I uwierzcie, wcale nie tak łatwo, sięgnąć łapą, mając w głowie, że to może być jakiś topielec i trzeba go wyciągnąć na powierznię ( okazało się ,że to był jakiś latawiec kitesurferów, czy ki chuj).

Ps. Żeby nie odbiec zbyt bardzo od tematu, to moje spostrzeżenia są takie:
    My tutaj, w większości nie złodzieje (no może poza @Scurvol 'em ;) ) , sami widzimy, że czasem te nasze rowerki łatwo ukraść i wiemy nawet, jak może do tego dojść.
    To przeca dla doświadczonych złodziejaszków to bułka z masłem je!

8. Born2kill

Born2kill UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,877
    Zdobyte Lajki:
    1,898
    Punkty:
    1,790
    Bo to ich "zawód", więc są w nim dużo bardziej kumaci niż ktoś kto nie kradnie, a chciałby się przed kradzieżą ustrzec. Jedynie doświadczenie może nas ciut bardziej uchronić na przyszłość i przezorność.

9. Scurvol

Scurvol Guest

:smile: trzeba po prostu zadac sobie pytanie jak ja bym to zrobil gdybym chcial/musial i pomysly same przychodza do glowy. Najgorsza opcja to rower przypiety za przednie kolo na tzw motylek. Sekundy i go nie ma, warunek: kolo zapasowe u zlodzieja. :wink:

10. Anonymous

Anonymous Guest

Komentarze:
    36,403
    Zdobyte Lajki:
    28,992
    Punkty:
    3,190
    albo:

11. Scurvol

Scurvol Guest

no ale wiesz wtedy wszyscy na Ciebie patrza, zwracasz na siebie uwage i jest duze prawdopodobienstwo, ze zostaniesz rozpoznany:wink:

12. Anonymous

Anonymous Guest

Komentarze:
    36,403
    Zdobyte Lajki:
    28,992
    Punkty:
    3,190

Share This Page