1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Dieta na redukcje.

Discussion in 'Suplementacja i Odżywianie' started by Perfumiarz, Jun 23, 2013.

1. mewson

mewson ONE FC
    Featherweight

Komentarze:
    2,325
    Zdobyte Lajki:
    2,097
    Punkty:
    1,790
    Słabo w chuj, a już chwaliłem:damjan:

2. wolftime

wolftime Shark Fights
    Heavyweight

Komentarze:
    1,393
    Zdobyte Lajki:
    841
    Punkty:
    290
    Od 2-3 tygodni 2000kcal. Leci powoli nawet bardzo powoli. Tyle ze weekendami nie pilnuje diery i to chyba to jest problemem

3. panpan

panpan EFC Africa
    Light Heavyweight

Komentarze:
    2,963
    Zdobyte Lajki:
    4,916
    Punkty:
    1,790
    Co wy nie tak na te kcal uparliscie? To nie tak, że makrosy powinno się pilnować a kcal to różnie? Nie wiem nie znam się @lugasek

4. Scurvol

Scurvol Bellator
    Lightweight

Komentarze:
    4,299
    Zdobyte Lajki:
    7,243
    Punkty:
    290
    nie jestem ekspertem/dietetykiem ale na moje Ty to za szybko robisz. Rozumiem, ze zaklad ale wg mnie powinienes te strate wagi rozlozyc bardziej w czasie. Ja ze 104kg (wzrost 177cm, z grzywka 179) zjechalem do obecnej wagi 95kg(w tygodniu) 97kg (weekend) i waga stoi juz od dobrych paru miechow (i dobrze, nizej juz nie chce) zajelo mi to ponad rok. Ogolnie to nie moglem sobie pozwolic na jakies drastyczne ciecia kalorii bo bym nie mial sil np na rower, ze o treningu silowym niewspomne. Ja to wole sobie dolozyc wiecej aktywnosci niz katowac sie niskokalorycznymi dietami, ktore wg mnie sa po prostu chujowe i tzw efekt jo-jo jest tylko kwestia czasu. Ograniczylem przede wszyskim cukier, nie napisze, ze wykluczylem bo to ciezka sprawa, to kurestwo jest wszedzie, fast-foody, przetworzone zarcie i inne bzdety i poprawa zauwazalna byla bardzo szybko. Zlecialem praktycznie z samego smalcu bo ani sila ani nic nie poszlo w dol a jest nawet duzo lepiej. Suma sumarum wydaje mi sie, ze za bardzo lecisz w skrajnosci, od totalnego folgowania sobie z zarciem do niskokalorycznej diety. Taka hustawka nie jest ani zdrowa ani wskazana. Sprobuj tym razem podejsc do tego bardziej z glowa. Nie gonia Cie zadne terminy/zaklady takze zrob to jak nalezy a nie bedziesz oscylowal miedzy 120kg a 150 w przeciagu kilu tygodni :wink: doloz sobie wysilku, nie chodz glodny i przede wszystkim kurwa badz cierpliwy PIS JOŁ

5. lugasek

lugasek UFC
    Middleweight

Komentarze:
    13,389
    Zdobyte Lajki:
    13,980
    Punkty:
    1,790
    To zacznij już powoli zwiększać. Jak zaczniesz ćwiczyć, żebyś miał ze 3k i od tego zacznij redukcje. Raz na tydzień się zważ, rano po klocku. Kontroluj, czy waga leci. Do 1kg na tydzień. Jak leci więcej dołóż kcal.

To i to jest ważne.

6. wolftime

wolftime Shark Fights
    Heavyweight

Komentarze:
    1,393
    Zdobyte Lajki:
    841
    Punkty:
    290
    Czemu jak leci wiecej niz 1kg to dokladac kcal?

7. lugasek

lugasek UFC
    Middleweight

Komentarze:
    13,389
    Zdobyte Lajki:
    13,980
    Punkty:
    1,790
    Żeby jak najwięcej miensa zostało.

wolftime likes this.
  8. Matszo92

Matszo92 Lazy Motherfucker

Komentarze:
    6,706
    Zdobyte Lajki:
    11,136
    Punkty:
    490
    To jest chuj, na tej plaży jeden gościu popierdalał w czepku i okularkach pływackich
    Jeszcze pochwalisz.

To nie jest tak, że ja chodze głodny. Odrzuciłem wszelkie slodycze, napoje słodzone i fast foody a tego było naprawde dużo. No bo kto normalny opierdoli dużą milke i te największe laysy? Ogólnie jak mam te 2000/2500 kcal to mam wrażenie, że jem więcej niż wcześniej, tylko poprostu to jedzenie ma jakąś tam wartość. druga sprawa, że jak masz 140 to dużo nie trzeba żeby waga szła szybko.

9. Scurvol

Scurvol Bellator
    Lightweight

Komentarze:
    4,299
    Zdobyte Lajki:
    7,243
    Punkty:
    290
    no ja tam nie wiem, nie bede sie spieral ale 2000/2500 kcal dla chlopa 140 kg to na moje jest glodowka, nawet wtedy gdy wiekszosc dnia siedzi na dupie przed kompem czy tam w biurze. Za duzy deficyt kaloryczny IMHO, szybko stracisz ale pozniej szybko wrocisz.

10. lugasek

lugasek UFC
    Middleweight

Komentarze:
    13,389
    Zdobyte Lajki:
    13,980
    Punkty:
    1,790
    Tak, ale jak bardzo długo głodował, to lepiej zrobić tak jak pisałem wcześniej. Bo po pierwsze nie da rady jeść więcej, a po drugie zaleje się jeszcze bardziej.

Matszo92 likes this.
  11. TYTUS

TYTUS UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    16,639
    Zdobyte Lajki:
    15,331
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    OB(Ł)OK
    Przez cały czas na stałym poziomie 2500 ?

12. marcinos

marcinos WSOF
    Strawweight

Komentarze:
    3,096
    Zdobyte Lajki:
    2,674
    Punkty:
    140
    ja mam ponad 185cm i czasem 1500 mialem i wiecej kurwa nie moglem, zjadlem sniadanie, obiad lekki z filetem, czasem sam filet i kolacja czasem tylko szejk bo nie moglem, albo probowalem wpierdalac juz samo mieso, zeby dorzucic tych kalorii. No ja przez rok schudlem ok 20 kilo, do 100 kg, ale ciagle jem bialko i non stop kreatyne, rano codziennie biegam, 3 razy trening silowy robie, ale taki dla poczatkujacych, 4 cwiczenia max. Jakos probuje dojsc do wiecej tych kalorii, pije duzo wody, jest juz lepiej niz na poczatku, ale i tak ciezko, sniadania to w siebie wmuszam prawie wymiotujac.

13. lugasek

lugasek UFC
    Middleweight

Komentarze:
    13,389
    Zdobyte Lajki:
    13,980
    Punkty:
    1,790
    Z tym 20kg to przesadziłem patrząc na wcześniejsze wyniki. Te 2500 to z miesiąc, dopoki waga będzie lecieć. Potem powoli w górę. A pozniej jeszcze wyżej albo spowrotem powoli w dol. Zależy co się będzie działo.
    A jak z waga? Stoi? Rośnie?

TYTUS likes this.
  14. marcinos

marcinos WSOF
    Strawweight

Komentarze:
    3,096
    Zdobyte Lajki:
    2,674
    Punkty:
    140
    no wlasnie stoi, realny cel na ten rok to jeszcze 10 kilo, ja zawsze bylem ekto, pozniej zalalem sie z roznych powodow (m.in. leki), duzo to byla woda, no ale juz ciezko schodzi, nie uzywam spalaczy i nie bede uzywal ani przedtreningowek, moze w tym roku cos zrobie z dieta lepiej, ale jest 10 i zeby teraz zjesc sniadanie to bym musial chyba palcem je sobie wtykac i zapijac litrem wody. Np. wypilem juz butelke muszynianki, a glodu nie czuje nadal;/

15. lugasek

lugasek UFC
    Middleweight

Komentarze:
    13,389
    Zdobyte Lajki:
    13,980
    Punkty:
    1,790
    Podobnie jak u matszo musisz lutować. Tylko u Ciebie bardziej klasycznie. Reverse diet. Podbijaj co tydzień kcal o 50 – 100 kcal, jeżeli do tej pory twoim marko dominującym były węgle, to podbij głównie z fatu, jeżeli fat, to dokładaj węgle. Jeżeli zaczynasz łapać dużo fatu, waga leci do góry. To zatrzymaj się z pobijaniem na 2-3 tyg. Jak się ustabilizuje to lecisz znowu do góry.

marcinos likes this.
  16. marcinos

marcinos WSOF
    Strawweight

Komentarze:
    3,096
    Zdobyte Lajki:
    2,674
    Punkty:
    140
    dzieki, miedzy innymi dzieki Tobie, dostosowalem pod siebie suplementacje i witaminy, poznalem firme now foods i nowe suple jak np. nac, debutir, ktory zrobil mi naprawde dobrze na jelita. Tylko z tymi kaloriami mi jeszcze nie wychodzi tak jak mowisz, ale bede sie staral. Chociaz znam typa z pracy, ktory ma prawiee 50 lat i on mowi, ze sniadania nigdy nie jadl, bo mu nie wchodzi i juz. Ja to cale zycie tez bylem niejadek, czasem 2 posilki dziennie(przed szkola bulka, po szkole ok 18 obiad) to max byl, czasem 1, obiadokolacja.

17. lugasek

lugasek UFC
    Middleweight

Komentarze:
    13,389
    Zdobyte Lajki:
    13,980
    Punkty:
    1,790
    Nikt Ci nie każe jeść śniadania. Możesz zacząć jeść o 17, nie ma problemu.

marcinos likes this.
  18. Qrdoopel

Qrdoopel Jungle Fight
    Light Heavyweight

Komentarze:
    401
    Zdobyte Lajki:
    287
    Punkty:
    140
    @lugasek , jakie jest Twoje zdanie na temat bcaa i kreatyny, zwłaszcza podczas redukcji?

19. lugasek

lugasek UFC
    Middleweight

Komentarze:
    13,389
    Zdobyte Lajki:
    13,980
    Punkty:
    1,790
    bcaa nie, kreatyna tak.

20. lugasek

lugasek UFC