Dawid Ozdoba do Burneiki: Teraz bym Cię naj***ł w pierwszej rundzie

Nie wiem dlaczego bycie rzetelnym miałoby wykluczać wstawianie bzdur od czasu do czasu. Przez cały dzień pojawiają się normalne informacje zarówno z polskiego jak i światowego MMA, newsy tego typu są totalną rzadkością, powiedzmy 1/100 jest w tym stylu. I to naprawdę jest problem? Przypominam też, że jest to portal o MMA, a nie o "problemach tego świata", naprawdę nie widzę powodu, dla którego tu miałoby być poważnie. Wręcz wolałbym, żeby było jeszcze śmieszniej, to wciąż tylko rozrywka.
Masz racje, zróbmy tu większą kopalnie beki i promujmy Dawida. Może jak wylejemy odrobine cukru to podpisze nam striny? Albo załatwi wejście na plan Na Wspólnej. Oglądałem swego czasu jak Ola pizgała w kinol i jeszcze wcześniej.
Nie potrzebna moja spina, przepraszam. Myśle, że dobrym rozwiązaniem byłaby wycieczka do Warszawy żeby zrobić godzinny wywiad z Filarem Bad Boysów po czym umieszczenie go tutaj. Może Paweł Cattenagio sie zalapie jeszcze do kamery i zwyzywa nam Trypsona i będzie dym? Dwa Freaki na jednym newsie? Byłoby super :heart:
 
Po tym odcinku straciłem trochę szacunku do osoby Fazowskiego. Ozdobnik ani blanta skręcić, ani blanta trzymać. Eh.
Może to dobrze, że chce wrócić do MMA! Taki CM Punk z gołą dupą.

A ja Fazę oglądam i bardzo mu kibicuję. Nawet wkręciłem w to moich rodziców ! Rytuał niedzielny to FAZA i nie ma chuja we wsi, żeby nie obejrzeć. Później dyskutujemy.

Lekko się zniesmaczyłem, że ozdobnik się pojawił, no ale cóż... już zapomniałem że w ogóle miał tam jakiś epizod u Fazy.
 
Dobrze mòwi, przecież Burneika ciosu nie może zadać. W pierwszej walce jakąś taktykę miał chujową z tym uciekaniem .
 
Dziwicie się takim chujowym tematom p pedałku, który zakłada trening mask po to żeby potańczyć przed lustrem? Macie porównanie:

Ten temat został założonony 17.05.17 o godz. 9:32. Ma 540 wyświetleń i 43 komenty.

UFC zapowiada wrześniowy powrót do Japonii
założony 17.05.17 o 7:05. 234 wyświetlenia i 14 komentów.

Michael Bisping nie traci nadziei na walkę z Georgesem St. Pierrem
założony 17.05.17 o 7:38. 253 wyświetlenia, 23 komenty.

Baaa dopiero wypowiedż Wojka co do KSW 39 założóny 24h wcześniej niż ten temacik ma podobne statystyki.

O czym mowa... Z kibiców MMA ten portal już by nie istniał.
 
Dziwicie się takim chujowym tematom p pedałku, który zakłada trening mask po to żeby potańczyć przed lustrem? Macie porównanie:

Ten temat został założonony 17.05.17 o godz. 9:32. Ma 540 wyświetleń i 43 komenty.

UFC zapowiada wrześniowy powrót do Japonii
założony 17.05.17 o 7:05. 234 wyświetlenia i 14 komentów.

Michael Bisping nie traci nadziei na walkę z Georgesem St. Pierrem
założony 17.05.17 o 7:38. 253 wyświetlenia, 23 komenty.

Baaa dopiero wypowiedż Wojka co do KSW 39 założóny 24h wcześniej niż ten temacik ma podobne statystyki.

O czym mowa... Z kibiców MMA ten portal już by nie istniał.

Skad wiesz że jest pedałkiem?
 
Możesz go nazywać według własnej nomenklatury, ale masz po trochu racji. Nazywająć go tak obrażam środowiska gejowskie.
Przyjmijmy, że jest ciocią klocią...


Pedał to homoś. Ozdoba chyba nie jest pedrylem . To że macha dupa przed paniami nie znaczy że jest gejem.
 
Back
Top