1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Dana White o sobotnim Strikeforce

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by FanPost Cohones, Apr 19, 2010.

1. FanPost Cohones

FanPost Cohones Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    90
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Dana White o sobotnim Strikeforce

2. Lucifer oO

Lucifer oO EFC Africa
    Lightweight

Komentarze:
    2,803
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    [​IMG]Kim jest ta babka? Wie ktoś może?

3. serus

serus Brutaal
    Light Heavyweight

Komentarze:
    605
    Zdobyte Lajki:
    4
    Punkty:
    1,790
    Za to kto jak kto, ale Dana prowadzi robi interesy wzorowo. A takie gale jak ostatnia SF są tylko dla niego karmą.

4. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    22,766
    Zdobyte Lajki:
    26,356
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    To Gina Gershon znana głównie z Showgirls :)

5. DeXx

DeXx Shark Fights
    Featherweight

Komentarze:
    1,121
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Dana ma hajsu jak lodu to może sobie i na Showgirls pozwalać ;)

6. GLF

GLF KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,028
    Zdobyte Lajki:
    5
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Swoją drogą Hendo dobrze negocjował bo poza kasą na ringu umieszczono logo jego Clinch Gear.

7. Guest

Guest Guest

Danuta nie był by sobą, gdyby nie wtrącił swoich trzech groszy, ale trochę ma racji, gala była nudna, undercard delikatnie mówiąc słaby, bijatyka w klatce była chyba najciekawszym momentem eventu ale myślę, że interes będzie kręcił Fedor…

8. Lucifer oO

Lucifer oO EFC Africa
    Lightweight

Komentarze:
    2,803
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    [​IMG]A ja mam nadzieję że strikeforce padnie… Sorry panowie ;p Ale to jak narazie dla mnie jedyna opcja na sprowadzenie Fedora i kilku innych do UFC.

9. Zelboys06

Zelboys06 Shark Fights
    Middleweight

Komentarze:
    1,295
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    1,790
    Ja sie Danucie nie dziwie, przeciez mu to jak z nieba manna spadlo – kichowata, nudna gala, ten brawl po i jeszcze Hendo przegral.

10. steyr

steyr BAMMA
    Featherweight

Komentarze:
    829
    Zdobyte Lajki:
    2
    Punkty:
    1,790
    z drugiej strony: czy ta gala byla gorsza od ostatniej ufc?

11. DeXx

DeXx Shark Fights
    Featherweight

Komentarze:
    1,121
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Wg mnie była, na UFC były ciekawe walki (Kendall Grove vs. Mark Muñoz, Terry Etim vs. Rafael dos Anjos no i BJ vs Edgar tez nie byla tragiczna). Tutaj wszystkie były nudne.

12. misiekvx

misiekvx Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    197
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Przesadzacie, że ta gala była taka tragiczna. I UFC zdarzały sie podobne. Zwykła nagonka. Brawl był ciekawy i nie widze żeby to jakoś zaszkodziło Strikeforce. ale fakt, że Strikeforce nie jest prowadzony w odpowiedni sposób. Ciesze się że Shields wygrał.

13. DeXx

DeXx Shark Fights
    Featherweight

Komentarze:
    1,121
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Brawl i pierwsza runda Shields vs Henderson to było jedyne co mnie zaciekawiło na tej gali... Nagonki żadnej nie uskuteczniam, jedynie wyrażam swoją opinię. Wracając do Shieldsa to zdziwiło mnie zaróẉno to, że Hendo nie skonczył go w pierwszej rundzie, jak i to, że Shields nie zakończył walki mając pełny dosiad przez 4 rundy.

14. Nilg

Nilg PRIDE FC
    Welterweight

Komentarze:
    6,487
    Zdobyte Lajki:
    3,414
    Punkty:
    1,790
    To, że Hendo nie skończył go w pierwszej…zgoda, ale to, że Jake nie zrobił krzywdy Hendo mając 4 kolejne rundy dosiad i pełną dominację…przecież to nic zaskakującego, wręcz charakterystyczne dla tego zawodnika. Nawet zjedzenie mięsa przed walką by mu nie pomogło.
    Bardziej…NIE kurwa NAJBARDZIEJ to mnie dziwi fakt, dlaczego takiej klasy zapaśnik jak Hendo dawał się obalać tyle razy jak dziecko mniejszemu i fizycznie słabszemu od siebie przeciwnikowi? Przecież jest przyzwyczajony do walki z większymi od siebie, a Jake odwrotnie-walczył zawsze z mniejszymi. Nie wiem o co tutaj chodziło, jedyne logiczne wytłumaczenie jakie mi do głowy przychodzi, to Dan zlekceważył Shieldsa i nie przygotował się wystarczająco starannie…

15. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    746
    Punkty:
    2,790
    Pamiętajcie, że Shields nie miał też do dyspozycji dość potężnej broni jaką dysponują zawodnicy UFC czyli łokci, po za tym Henderson ma na prawdę solidną szczękę. Co do zapasów Hendersona, to nie pierwszy raz kiedy daje się obalać teoretycznie słabszemu zapaśnikowi, chociaż sam też się tego nie spodziewałem z uwagi na jego przewagę warunków fizycznych.

16. DeXx

DeXx Shark Fights
    Featherweight

Komentarze:
    1,121
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    W sumie to masz rację Nilg, ale podczas oglądania tej walki wydał mi się ten fakt "nienaturalnym"...

17. Blade

Blade Legacy FC
    Lightweight

Komentarze:
    1,961
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Nilg/Venom: Moim zdaniem jest to wynik tej dzwigni na noge, byla gleboka i Hendersonowi cos sie stalo, jak wstal to juz sie tak nie poruszal jak zawsze. Pozniej byl taki moment gdzie chcial sprobowac poddanie Shieldsa a w konsekwencji wpakowal sie w dosiad i wtedy stracil mnostwo sily przyjmujac ciosy co juz mialo konsekwencje do konca walki. Taka jest moja analiza, bo nie wierze ze zawodnik tej klasy przygotowal sie na 1 runde.

18. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    746
    Punkty:
    2,790
    Akurat kondycja Hendersona nigdy nie była jego mocną stroną, więc to, że się szybko wystrzelał jakoś niespecjalnie mnie zdziwiło. Spodziewałem się jednak, że nawet zmęczony będzie w stanie bronić obaleń i prędzej czy później ustrzeli Jake’a.

19. Guest

Guest Guest

Niestety wydaje mi sie, ze powoli kolejna legenda mma malymi krokami zbliza sie ku emeryturze. Dan ma juz 40 lat. Na pewno nie byl do tego pojedynku przygotowany dobrze i tak jak mowi Venom jego cardio nigdy nie bylo mocna strona Hendersona. Zastanawia mnie czego mozemy sie jeszcze po nim spodziewac.. Jake na prawde swietnie sie kula! Jak padal na twarz po ciosie Dana w 1R myslalem, ze juz pozamiatane… Ponoc jest teraz wolym agentem, a Łysy ma na niego chrapke:P

20. Blade

Blade Legacy FC
    Lightweight

Komentarze:
    1,961
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Lysy przed ta walka mowil, ze Shields ma male szanse bo jego naturalna waga jest nizsza niz ta w ktorej walczy i jest nim zainteresowany bez wzgledu na wynik walki z Hendersonem. Moze sprowadzi go do UFC i bedzie Shields-GSP…

Share This Page