1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Damian Grabowski vs. Neil Grove na BFC 29

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by Wojsław Rysiewski, Aug 20, 2010.

1. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    2,790
    Damian Grabowski vs. Neil Grove na BFC 29

2. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    161
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    a jednak w półfinale [​IMG] już nie mogę się doczekać [​IMG] Zapewne ta walka będzie miała jeszcze większy rozgłos. Przy okazji Damian się sprawdzi na jakim poziomie trzeba być aby odpaść z UFC. Oby szybko się z nim rozprawił

3. Tens

Tens WSOF
    Heavyweight

Komentarze:
    3,527
    Zdobyte Lajki:
    7
    Punkty:
    1,790
    Idealny przeciwnik dla Damiana [​IMG] Będzie dobrze!!!

4. Guest

Guest Guest

kurewsko ciekawa walka mam dziwne przeczucie że to bedzie bardzo trudna walka dla grabowskiego

5. 3kamil3

3kamil3 Brutaal
    Super Heavyweight

Komentarze:
    676
    Zdobyte Lajki:
    2
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    tym razem skonczy się walka przed czasem damian wygra najlepiej gdyby jakieś efektowne TKO/KO albo jakiś chwyt .

6. Tens

Tens WSOF
    Heavyweight

Komentarze:
    3,527
    Zdobyte Lajki:
    7
    Punkty:
    1,790
  7. Guest

Guest Guest

nie liczyłbym na stójke grabowskiego ale jego poddania to zupełnie inna para kaloszy…

8. Spamteam

Spamteam BAMMA
    Featherweight

Komentarze:
    819
    Zdobyte Lajki:
    314
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Warszawa
    Za wiki :

Milwaukee
    Według spisu powszechnego z roku 2000 12,7% ludności miasta ma polskie korzenie.

9. Drunk Cat

Drunk Cat Brutaal
    Middleweight

Komentarze:
    578
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    1,790
    Przez pryzmat walki z Eddiem ciezko powiedziec w jakiej formie jest Grove.

10. Guest

Guest Guest

co by nie mówić o tym nilu to gość który ma na swoim koncie eksplozywne ko, no więc jest groźny w stójce

11. Guest

Guest Guest

ja bym oddał wszystkich polaków na hali za jednego typa który do tej pory zawsze stał w kornerze damiana a teraz go nie było. Ten koleś ma tak motywujące teksty , tak agresywny głos że aż miło się oglądało walke bez komentatorów ze staringiem na bote ,,Damian krótko i zdecydowanie! Wchodzisz w niego!” XD

12. ukash

ukash Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    58
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Idea;ne przetarcie dla Damiana. Najpierw zapasior potem solidny uderzacz. Jak rozwali Grova, to będę spokojny o wynik finału.

Druga sprawa ocenianie umiejętności Neila na podstawie tego, że Drwalu poskładał Ciesnolewicza jest kompletnie bez sensu.

13. sobel

sobel Brutaal
    Heavyweight

Komentarze:
    629
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    ja mysle ze sie uda a turniej wygra sparingpartner brocka

14. Drunk Cat

Drunk Cat Brutaal
    Middleweight

Komentarze:
    578
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    1,790
    z kim sie zmierzy Oleinik??

15. 3kamil3

3kamil3 Brutaal
    Super Heavyweight

Komentarze:
    676
    Zdobyte Lajki:
    2
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Mike Hayes

16. 3kamil3

3kamil3 Brutaal
    Super Heavyweight

Komentarze:
    676
    Zdobyte Lajki:
    2
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Damian powinien zmienić klub i żeby był stały

17. fafarafa

fafarafa Brutaal
    Bantamweight

Komentarze:
    444
    Zdobyte Lajki:
    5
    Punkty:
    1,790
    Damian tak jak pisze Tyson powinien zmienić klub, a w walce z Grove dać siebie 200 %.

18. Tens

Tens WSOF
    Heavyweight

Komentarze:
    3,527
    Zdobyte Lajki:
    7
    Punkty:
    1,790
    Jak ktoś taki jak Ciesnolewicza nie miał problemu z poddaniem Grove to tym bardziej nie powinien mieć go Grabowski, który jest dużo lepszy grapplerem.

19. 3kamil3

3kamil3 Brutaal
    Super Heavyweight

Komentarze:
    676
    Zdobyte Lajki:
    2
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Wywiad z damianem

wywiad pochodzi ze strony http://garnekmedia.blogspot.com/

- Najtrudniejszy rywal w karierze?
    Damian Grabowski: Scott był najtrudniejszy, nie ma co do tego wątpliwości. Był bardzo silny, cięższy ode mnie o ponad 15 kilogramów i doskonale czuł się walcząc w parterze. Wiedziałem, że do tego będzie dążył, ale nie udało mi się całkowicie wyeliminować jego ataków. Była to moja pierwsza walka w pełnym wymiarze czasu. Było ciężko, zwłaszcza w ostatnich minutach trzeciej rundy, ale ten test był mi potrzebny.

- Wspomniałeś o presji psychicznej towarzyszącej temu pojedynkowi. Równie trudny rywal co Barrett?
    DG: Inny, ale też trudny. Kilkudziesięciu dziennikarzy, nieustanne wywiady, zainteresowanie moją osobą. Do tego w Polsce nie byłem przyzwyczajony, więc szok na pewno był. Do tego świadomość, że to turniej, przegrywający jedzie do domu, pierwszy występ w kolebce MMA – teraz wiem, czego się spodziewać i na pewno w drugiej, półfinałowej walce w Milwaukee będzie lepiej. Chcę najpierw wygrać turniej Bellatora, a później zostać mistrzem UFC.

- Podczas konferencji prasowej Barrett sugerował, że przez dwie rundy miał ciebie w parterze, więc je wygrał i nawet jeśli wygrałeś trzecią, i tak jemu należało się zwycięstwo.
    DG: Co z tego, że mnie miał mnie w parterze, skoro to ja tłukłem go po głowie, a nie on mnie? Nie dałem mu wykorzystywać tego, że był na górze. Nie wiem ile razy, na pewno kilkadziesiąt, trafiłem pięściami w tą naprawdę twardą głowę...

- ...a pod koniec pierwszej rundy potwornym kopnięciem z lewej nogi w prawe oko o mało nie skończyłeś walki. Prowadzący pojedynek sędzia dr Dave Smith, przy okazji jeden z lepszych sportowych chirurgów w Chicago (operował m.in. Andzreja Gołotę) polecił lekarzowi by zbadał, czy Barrett w ogóle nadaje się do wyjścia na drugą rundę. Przez chwilę wyglądało, że wygrasz znowu przed czasem...
    DG: Ten cios bardzo mi wyszedł. Taki sam skończył walkę z Michałem Kitą, a Barrett jeszcze po nim potrafił dobrze walczyć. W trzeciej rundzie walczyłem jak widziałeś praktycznie cały czas w stójce, trafiałem go kilkunastoma ciosami, a na ziemi miał mnie w ostatnich trzydziestu sekundach. To jest jedna z rzeczy, których mi bardzo brakuje – treningi pięściarskie. Gdybym je miał, na pewno skończyłbym walkę w trzeciej rundzie przez nokaut. Potrzebuję też, patrząc na to, co dzieje się w amerykańskim MMA więcej siły, bo tutaj trzeba łączyć siłę z elastycznością.

- Musisz być z siebie zadowolony. Na turnieju – i na konferencji prasowej – podkreślano, że jesteś jednym z najbardziej obiecujących zawodników w Europie. Scott Barrett przed walką z tobą sugerował, że Europie, a na pewno Polsce, trochę do prawdziwego MMA brakuje...
    DG: Przeczytałem to i zebrała się we mnie złość, żeby mu pokazać, że się myli i po jednogłośnej decyzji sędziów wyszło na to, że coś tam nad Wisłą potrafimy. Chciałem podziękować tym wszystkim, którzy mi bardzo pomogli w Chicago, zrobili ten ponad dwutygodniowy okres pobytu przyjemniejszym. Najważniejsze, że wygrałem. To pierwsze zwycięstwo, kiedy wszyscy oczekują, że wygrasz, że musisz, jest zawsze najtrudniejsze.

20. GLF

GLF KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,028
    Zdobyte Lajki:
    5
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Co Wy pierdolicie... jak potłuczeni.
    Damian ma zmienić klub? Tzn. co, ma zamknąć własną sekcję, której jest trenerem?
    Czy Wy widzieliście walki Grove'a (pewnie poza tą z równie utalentowanym Sanchezem) czy znacie go z sherdoga?

Share This Page