1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Wywiad Damian Grabowski: "Na UFC jestem za słaby, w Rosji proponowano mi Emelianenko"

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by mr-cloud, Sep 14, 2018.

1. Cloud

Cloud UFC
    Light Heavyweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    15,639
    Zdobyte Lajki:
    20,314
    Punkty:
    1,790
    ulvhedin, LeeBuLee, Pyrrus89 and 2 others like this.
  2. dejvidos2

dejvidos2 Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    167
    Zdobyte Lajki:
    65
    Punkty:
    1,790
    Zobaczyłbym walkę z Emalienko:)

3. andrzej_t.

andrzej_t. M-1 Global
    Middleweight

Komentarze:
    3,759
    Zdobyte Lajki:
    6,190
    Punkty:
    290
    Włodarze KSW są Rosjanami ? Bo opis pasuje jak ulał
    :beczka:

4. Cloud

Cloud UFC
    Light Heavyweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    15,639
    Zdobyte Lajki:
    20,314
    Punkty:
    1,790
    Jeden z lepszych wywiadów jakie ostatnio zrobiliśmy. Damian bardzo rozsądnie i szczerze wypowiada się o wszystkim. O porażkach w UFC, o tym, że się zachłysnął tą organizacją o wygórowanych oczekiwaniach kibiców. Serio, bardzo pozytywnie wypadł!

Wolek, ulvhedin, LeeBuLee and 4 others like this.
  5. Kakadu90

Kakadu90 BAMMA
    Heavyweight

Komentarze:
    1,080
    Zdobyte Lajki:
    572
    Punkty:
    290
    Oj Damian kłamczuszku, nie walczyłeś na każdym kontynencie. Gdzie Australia i Ameryka Południowa?

6. Cloud

Cloud UFC
    Light Heavyweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    15,639
    Zdobyte Lajki:
    20,314
    Punkty:
    1,790
    To skrót myślowy, już się nie czepiajmy tak dosłownie wszystkiego.

7. andrzej_t.

andrzej_t. M-1 Global
    Middleweight

Komentarze:
    3,759
    Zdobyte Lajki:
    6,190
    Punkty:
    290
    Zgadzam się.
    Byłem wielkim kibicem Damiana, a po porażkach w UFC nie hejtowałem bez sensu tylko zwyczajnie było mi smutno i czułem rozczarowanie, ale po tym wywiadzie. . . może ma rację, może my faktycznie oczekujemy nie wiadomo czego. Bardzo dobrze wypadł i ja czekam znowu z niecierpliwością na jego walki, może faktycznie wrócił w nim ten głód walki, tak jak we mnie wrócił głód kibicowania mu !
    Do tego Magda świetnie to poprowadziła tak jak Damian powiedział :wink2:

Malymaja, ulvhedin, DawidPNT and 3 others like this.
  8. Hefaner

Hefaner Armia Karola Bedorfa

Komentarze:
    3,918
    Zdobyte Lajki:
    12,781
    Punkty:
    290
    Ja od zawsze wolałem Grabowskiego jako "mówcę" niż jako fightera, mówiąc szczerze nigdy nie miałem względem niego żadnych większych oczekiwań, no ale ok. Moim zdaniem obecnie lepiej by się odnalazł w roli komentatora niż aktywnego zawodnika, ale bez względu na to co będzie robił w najbliższym czasie, kiedyś i tak trafi przed mikrofon i sprawdzi się tam świetnie.

9. Kakadu90

Kakadu90 BAMMA
    Heavyweight

Komentarze:
    1,080
    Zdobyte Lajki:
    572
    Punkty:
    290
    Co by nie mówić to powiedział samą prawdę i tyle prawdę. Mnie tylko zastanawia ile FEN mu da $? Bo nie oszukujmy się w UFC to było 18$ , w Rosji też napewno nie małe pieniążki mu zaoferowali na Emelianenke lub Minakov'a. A teraz FEN? Wątpię, aby dali więcej niż 10 tyś zł.

10. TYTUS

TYTUS UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    17,401
    Zdobyte Lajki:
    16,079
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    OB(Ł)OK
    Czuje się jakbym słuchał RASOWEGO POLITYKA i nie wierzę w ani JEDNO jego słowo. :no no:
    Damian ja Cię widzę w sejmie a nie w oktagonie.

PeSTAo likes this.
  11. jd0490

jd0490 BAMMA
    Flyweight

Komentarze:
    733
    Zdobyte Lajki:
    321
    Punkty:
    140
    Szkoda tego ufc
    A podpisanie z FEN uważam za pstryczka w nos dla krs bo pewno chcieli by mieć u siebie Grabowskiego

12. TYTUS

TYTUS UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    17,401
    Zdobyte Lajki:
    16,079
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    OB(Ł)OK
    Oni chcieli Grabowskiego tak jak Kitę którego wywalili na zbity ryj przy pierwszej nadarzającej się okazji.
    Młodzi ludzie nie pamiętają o istnieniu Grabowskiego , nawet na forum.

13. jd0490

jd0490 BAMMA
    Flyweight

Komentarze:
    733
    Zdobyte Lajki:
    321
    Punkty:
    140
    Jakieś pojeby jak tak bez przesady. A co do kity no to pokazuje co to krs jest i że się zamienili z ch@jem na łby

andrzej_t. likes this.
  14. Dzieciak

Dzieciak Legacy FC
    Heavyweight

Komentarze:
    2,172
    Zdobyte Lajki:
    1,519
    Punkty:
    1,790
    Wywiady Damiana są najlepsze. Mega inteligenty człowiek. Podziwiam szczerość i umiejętność spojrzenia na swoje możliwości - klasa. Muszę się przyznać, że też byłem zawiedziony tym co pokazał w UFC a i hajs wtopiłem :DC: Tak całkiem na marginesie to za słowo murzyn zaraz wjedzie na niego #stophejt i inne tego typu ameby - rasizm :jjsmile:

15. PanMaciej

PanMaciej BAMMA
    Heavyweight

Komentarze:
    1,052
    Zdobyte Lajki:
    2,527
    Punkty:
    140
    Kurwa aż obejrzałem ten wywiad. Czy gość jest za słaby na UFC? To zależy. Żeby być mistrzem- tak. Żeby się tam utrzymać na kilka walk i coś zarobić- nie.

Typowy polski sportowiec, mentalność polskiego kopacza ligowego minimalisty. Podniecił się, że dostał się do wymarzonego UFC i zamiast zrobić wszystko żeby się tam utrzymać, to kompletnie olał przygotowania, trenował za darmo po szopach, sparował ze swoimi uczniami w klubie, nie inwestował w siebie. To odróżnia prawdziwych sportowców od przebierańców- charakter. Ten z charakterem poświęci wszystko żeby być lepszym, ten bez charakteru cieszy się samym początkiem. I jeszcze pojazd, że kibice mają oczekiwania. No kurwa mają, na tym polega sport i dlatego ludzie oglądają, a zawodnicy zarabiają. Przejebałeś se pan karierę panie Grabowicz, bo mogłeś osiągnąć więcej i za takie podejście, że ludzie oczekują od pana czegokolwiek w klatce, ja pana walki już żadnej nie obejrzę, bo wiem, że masz pan wyjebane na kibiców i wyniki. Idź pan w chuj.

Gibon, Hightower, Mes_ and 6 others like this.
  16. torpedo

torpedo Bellator
    Light Heavyweight

Komentarze:
    4,605
    Zdobyte Lajki:
    8,871
    Punkty:
    1,790
    Chłop zabrał falę krytyki na siebie za UFC, ale przynajmniej miał jaja żeby spróbować, a nie jak inni pierdolić kocopoły i siedzieć bezpiecznie w szopie.
    Zawsze będę Mu kipbicował.

andrzej_t., ulvhedin and DawidPNT like this.
  17. Marcin Jabłoński

Marcin Jabłoński Bellator
    Welterweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    4,354
    Zdobyte Lajki:
    2,153
    Punkty:
    1,790
    Ja niestety pamiętam przekazy o jego diecie, czyli je co chce, wstaje w nocy do lodówki i treningi z siłaczami zamiast z zapasnikami.
    To wszystko przed debiutem w UFC.
    Mam wiele szacunku do Damiania, nigdy nie zapomnę dwóch wygranych walk w tydzień na MMAtack i Belatorze. Jednak to On rozbudzil nadzieje, które sam brutalnie zgasil. UFC miało Colombo i Danho, Damian gdyby się przygotował i przyłożył wypadłby o wiele lepiej. O to mam żal.
    Na Fenie oczywiscie będę kibicował. Czekam na starcie rewanżowe z Kita ;)

Last edited: Sep 14, 2018
    Pryzmiak, DawidPNT, kapusta and 6 others like this.
  18. Piotraski

Piotraski Shark Fights
    Middleweight

Komentarze:
    1,258
    Zdobyte Lajki:
    1,317
    Punkty:
    1,190
    Rachunek sumienia przed kamerą w dobrym stylu. Trzeba uszanować że Damian miał możliwość i inwestował w przyszłość/powstanie klubu, zaargumentował to odpowiednio.

19. PeSTAo

PeSTAo Legacy FC
    Featherweight

Komentarze:
    1,936
    Zdobyte Lajki:
    1,495
    Punkty:
    1,190
    Pany, mówi, że nie wziął walki z 4 tygodniowym wyprzedzeniem w Rasyji, a teraz przecież też ma 4-5 tygodni do 20.X, a niby nie zna nadal przeciwnika?

Koniradi98 likes this.
  20. SNAFU

SNAFU Brutaal
    Featherweight

Komentarze:
    483
    Zdobyte Lajki:
    421
    Punkty:
    40
    Miasto:
    Krosno
    Głowa posypana popiołem, szanuję. Co do rozbudzonych nadziei, to Damian był jednym z nielicznych Polaków na których naprawdę liczyłem w UFC. Teraz w kilku słowach można ładnie przed kamerą powiedzieć, że "nie poszło", "dostałem jedna bombę" itd, ale w trakcie przygotowań wychodziło dziwne podejście(choćby dieta, a w sadzie jej brak, brak solidnych sparingpartnerów, takich na poziomie UFC) wtedy wyglądało, że wiele rzeczy było ważniejsze od treningu i o to mam trochę żalu do Damiana.
    Ciekawy jestem formy Damiana, życzę powodzenie i oby nawiązał do dobrych występów z Belatora czy M-1.

Share This Page