1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Countdown to WEC 48: Aldo vs Faber

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by Wojsław Rysiewski, Apr 22, 2010.

1. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    2,790
  2. DeXx

DeXx Shark Fights
    Featherweight

Komentarze:
    1,121
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Najs! Lecę oglądać.

3. tomson

tomson Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    100
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    zapowiada się niesamowita walka, już nie mogę się doczekać [​IMG]

4. misiekm

misiekm Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    48
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Mam wrażenie, że walka wieczoru Aldo vs. Faber będzie świetna po prostu nie umiem się doczekać. Stawiam na Aldo bo chłopak jest niesamowity ale wcale nie będzie miał łatwo :) Faber jest twardy jak cholera co pokazała druga walka z Brownem, przez 4 rundy walczyć z połamaną jedną dłonią i wybita drugą strasznie mi zaimponowało.

Co do ich części countdownu to jestem bardzo zaskoczony bo mam wrażenie (może mylne), że troche z Fabera zrobili bogatego chłopczyka w szczególności część w salonie merca. Faber wciąż jest największa gwiazdą WEC i jak żalił się Varner dostaje najlpeszych sponsorów i promocje. Dlatego dziwi mnie że tematem przewodnim jest bieda z której pochodzi Aldo vs. dostatek w którym obecnie opływa Faber. Ale to może tylko moje wrażenie

Druga walka Henderson vs. Cerrone też może być niesamowita ale wątpię żeby była taka świetna jak ich pierwsze starcie choć kto wie. Ta walka jest dla mnie ciekawa z również z tego powodu że chodzą pogłoski o tym że waga lekka ma być przeniesiona do UFC - czy ktoś tez o tym słyszał?

Generalnie sobotnie WEC powinno być bombowe

5. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    2,790
    misiekm celem takich zapowiedzi jest zawsze uwypuklenie różnic między zawodnikami

Share This Page