Conor v Khabib

Conor czy Khabib?


  • Total voters
    130
  • Poll closed .
#TeamConor
ZcQB77K.gif
 
Aktualnie za nikim, ale jak kupowalem winogrono, to byłem w kolejce za takim jednym siwym z brodą, około 1,80 metra wzrostu i pewnie z 70 kg wagi. A, bo bym zapomniał a może to być istotne, w dżinsowej kurtce był.
A przewagę na forum ma chyba redakcja, bo banuje za brutalne ataki na rzeczoną miast podjąć rękawicę hejterskiej dysputy.
Myślę, że wyczerpałem temat.
 
Aktualnie za nikim, ale jak kupowalem winogrono, to byłem w kolejce za takim jednym siwym z brodą, około 1,80 metra wzrostu i pewnie z 70 kg wagi. A, bo bym zapomniał a może to być istotne, w dżinsowej kurtce był.
A przewagę na forum ma chyba redakcja, bo banuje za brutalne ataki na rzeczoną miast podjąć rękawicę hejterskiej dysputy.
Myślę, że wyczerpałem temat.
dziękuję, że się z nami tym podzieliłeś.
 
Brutalny ground and pound na Conorze byłby miodem na moje hejterskie serce, dlatego też zagłosowałem na niego, ale dla mnie walka 50/50.
 
Mam to samo co przed walką Conora z Floydem. Do momentu konferencji byłem za Conorem, ale po jego burackim zachowaniu przeszedłem na stronę Floyda. Teraz podobna sytuacja jest z Khabibem. Więc nadal się waham pod względem dopingowania, ale jeśli chodzi tylko i wyłącznie o sam wynik to mam wrażenie, że będzie KO w 1 r w wykonaniu rudego.
 
Back
Top