Cohones Lose/Gain/Keep Weight Contest

W której kategorii konkursowej weźmiesz udział:


  • Total voters
    34
  • Poll closed .
Odkryłem świętego Grala odchudzania: wystarcza nie nosić ze sobą gotówki. Biuro mam na takiej wiosce, że najbliższy spożywczak nie ma terminala a panini też płacimy gotówką. Smutno trochę :censored:
A jeśli obok biura masz 24h monopol, w którym możesz brać na zeszyt bo znasz całą obsługę i właściciela ?
 
Dobra, Panowie. Słowo się rzekło, redukcję po zlocie zacząć czas ;)

Zrobiłem sobie wyniki krwi i moczu - tu jest elegancko w zasadzie, wszystko w normie, hemoglobina jak u Belforta na TRT:
blood-scan1.jpg


I analizę składu ciała w Fitness Platinium (dzięki za cynk @Masu ) - przy okazji dowiedziałem się, że w FP na Zakopiańskiej (między Castoramą a Carrefourem, w budynku Intersport, gdzie otworzyli nowe Platinium, mają być zajęcia różnych sztuk walki, negocjują trenerów od Tomka Drwala):
fit-scan1.jpg

Powyższy skan pominę na razie milczeniem, bo w sumie co można powiedzieć?
#LoseYourBębenBegins
 
Dobra, Panowie. Słowo się rzekło, redukcję po zlocie zacząć czas ;)

Zrobiłem sobie wyniki krwi i moczu - tu jest elegancko w zasadzie, wszystko w normie, hemoglobina jak u Belforta na TRT:
View attachment 2677

I analizę składu ciała w Fitness Platinium (dzięki za cynk @Masu ) - przy okazji dowiedziałem się, że w FP na Zakopiańskiej (między Castoramą a Carrefourem, w budynku Intersport, gdzie otworzyli nowe Platinium, mają być zajęcia różnych sztuk walki, negocjują trenerów od Tomka Drwala):
View attachment 2678
Powyższy skan pominę na razie milczeniem, bo w sumie co można powiedzieć?
#LoseYourBębenBegins
A mają tam salkę do SW? Bo pomysł dość oczywisty-wieeelka hala to trzeba kombinować z zajęciami.
 
A mają tam salkę do SW? Bo pomysł dość oczywisty-wieeelka hala to trzeba kombinować z zajęciami.
Ja w sumie to może połowę sal specjalistycznych tylko widziałem dziś i ołpen-spejsy z ciężarami. Ale instruktor mówił, że sala do SW jest.
Zresztą na drzwiach wejściowych stoi jak byk "sporty walki, oktagon" :)
 
Dobra, Panowie. Słowo się rzekło, redukcję po zlocie zacząć czas ;)

Zrobiłem sobie wyniki krwi i moczu - tu jest elegancko w zasadzie, wszystko w normie, hemoglobina jak u Belforta na TRT:
View attachment 2677

I analizę składu ciała w Fitness Platinium (dzięki za cynk @Masu ) - przy okazji dowiedziałem się, że w FP na Zakopiańskiej (między Castoramą a Carrefourem, w budynku Intersport, gdzie otworzyli nowe Platinium, mają być zajęcia różnych sztuk walki, negocjują trenerów od Tomka Drwala):
View attachment 2678
Powyższy skan pominę na razie milczeniem, bo w sumie co można powiedzieć?
#LoseYourBębenBegins
Wszedłeś z marszu do Fitness Platinum i uderzyłeś na wagę, czy jak to działa?
 
Ja w sumie to może połowę sal specjalistycznych tylko widziałem dziś i ołpen-spejsy z ciężarami. Ale instruktor mówił, że sala do SW jest.
Zresztą na drzwiach wejściowych stoi jak byk "sporty walki, oktagon" :)
Fajnie, że inwestują w sztuki walki mocno-u Tomka już ładnie ekipa wygląda-a jak dodadzą do tego drugi koniec miasta to będą mieli się z kim napierdalać na sparingach.
 
Wszedłeś z marszu do Fitness Platinum i uderzyłeś na wagę, czy jak to działa?
Wbiłem na pół godzinki, zrobiłem 15 min na bieżni, potem nogi (przysiady ze sztangą plus maszyna). I na koniec zapytałem gościa, czy mają Tanitę. W sumie stoi sobie maszyna w salce crosfitowej, jak sam obsłużysz, to nikogo nie musisz nawet pytać.
 
Wszedłeś z marszu do Fitness Platinum i uderzyłeś na wagę, czy jak to działa?

Wchodzisz, wypełniasz ankietę i dają ci darmowy pierwszy trening. Albo jeszcze lepiej-umawiasz się ze mną w sobotę lub w niedzielę i wchodzisz jako moja dupa=osoba towarzysząca za free.
 
Wchodzisz, wypełniasz ankietę i dają ci darmowy pierwszy trening. Albo jeszcze lepiej-umawiasz się ze mną w sobotę lub w niedzielę i wchodzisz jako moja dupa=osoba towarzysząca za free.
Chyba, że masz kartę Multisporta, to wchodzisz z ulicy :)
 
Jeśli wchodzenie z ulicy to czasem nawet 21 osób w kolejce ;)

Choć trzeba przyznać, że postanowienia noworoczne chyba się już ludziom pokończyły.
Ale Ty mówisz teraz o Platinium SWD, tam w Plazie, tak?
Bo teraz jest chyba 14 czy 17 Fitness Platinium w Krakowie, pewnie połowa przyszykowała jakieś salki do SW. Na Zakopiańskiej po drugiej stronie ulicy, w Solvay, też jest FP, do tego studio CrossFit Solvay, tak więc myślę, że akurat tam bez problemu gdzieś wbić można. Orest ma też siłkę niedaleko, w G.Kazimierz - to chyba też Platinium.
 
Ale Ty mówisz teraz o Platinium SWD, tam w Plazie, tak?
Bo teraz jest chyba 14 czy 17 Fitness Platinium w Krakowie, pewnie połowa przyszykowała jakieś salki do SW. Na Zakopiańskiej po drugiej stronie ulicy, w Solvay, też jest FP, do tego studio CrossFit Solvay, tak więc myślę, że akurat tam bez problemu gdzieś wbić można. Orest ma też siłkę niedaleko, w G.Kazimierz - to chyba też Platinium.
Nie, w Galerii Kazimierz jest Pure. Chudemu najłatwiej pewnie po drodze na Mogilską albo do Plazy.
 
Kurwa, Panowie, start mam naprawdę "z kopyta". Wczoraj FP, dzisiaj też. 25 min na bieżni plus nogi i brzuch na maszynach.
A wczoraj zamiast podwójnej porcji pierogów w Szczurze (taka knajpka z domowym żarciem koło mojej roboty) była pojedyncza ;)
 
Ja pogadałem ze znajomym kulturystą i zalecil mi rezygnacje z sauny(chodziłem 3-4 razy w tygodniu) Twierdzi że organizm sie broni przed utrata wody i stad wahania wagi "bez przyczyny) nawet 1-2 kg z dnia na dzien.
 
Dzis bicek dojebany do granic możliwości + Tabata. Strzeżcie się Panowie :P jutro postaram sie wrzucić pomiary :)
 
Ja pogadałem ze znajomym kulturystą i zalecil mi rezygnacje z sauny(chodziłem 3-4 razy w tygodniu) Twierdzi że organizm sie broni przed utrata wody i stad wahania wagi "bez przyczyny) nawet 1-2 kg z dnia na dzien.
lol
 
Ja pogadałem ze znajomym kulturystą i zalecil mi rezygnacje z sauny(chodziłem 3-4 razy w tygodniu) Twierdzi że organizm sie broni przed utrata wody i stad wahania wagi "bez przyczyny) nawet 1-2 kg z dnia na dzien.
Ogranicz sól do minimalnego minimum. Ja przestałem solić kompletnie, jem tylko tyle soli ile jest w potrawach, nie dodaje żadnej dodatkowej. Dzięki temu zmieniły mi się smaki i nie łapę wody, więc wahania wagi są naprawde minimalne, góra 300-400gram.
 
Ogranicz sól do minimalnego minimum. Ja przestałem solić kompletnie, jem tylko tyle soli ile jest w potrawach, nie dodaje żadnej dodatkowej. Dzięki temu zmieniły mi się smaki i nie łapę wody, więc wahania wagi są naprawde minimalne, góra 300-400gram.
Dokładnie. Mam to samo. Nie solę - nie jestem podpuchnięty. Cukier zupełnie wyrzuciłem z diety.
 
Dokładnie. Mam to samo. Nie solę - nie jestem podpuchnięty. Cukier zupełnie wyrzuciłem z diety.
To samo, od czasu do czasu tylko czypsy wjadą, ale muszę doładowywać moje hejterskie moce.
 
Back
Top