Podwieszony Cohones Awards 2017 - głosowanie

Status
Not open for further replies.
Użytkownik roku: @MMAkłowicz @maras @Gaara @Hefaner @jurasmma @lugasek @FredK
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2017)*: @przemookk
3) Najbardziej pomocny użytkownik:@Cactus @lugasek @Comber @VoRaNeK @kapusta (bez twojego FightClubu nie kupiłbym biletu na UFC Londyn!)
4) Redaktor roku: @Jacan888 @duubertowa za wywiady, @Jakub Madej za weekendowy przegląd, @baju za newsy, @Cloud za typera
5) Artykuł roku**: Wideoteka fana MMA od @Cactus . Seria Pride @Olos
6) Temat roku: http://cohones.mmarocks.pl/threads/sensacja-w-nowym-jorku-rose-namajunas-nową-mistrzynią-dywizji-słomkowej-ufc.40707/
7) Wydarzenie roku na forum: zlot i UFC Gdańsk, tygodnik @J-Sona i ranking kaczki.
8) Inba roku***:
Forum wyklętych i turniej oraz
Akredytacja klimek1 i bogata relacja z UFC Glasgow
9) Spamer / troll roku: @kaczka41 @MMAkłowicz
z tym jurasem to niezły trolling..
 
1) Użytkownik roku: @Cactus
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2017)*: @SynRomana bo tylko jego kojarzę :lol:
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Cactus
4) Redaktor roku: @duubertowa @Szady
5) Artykuł roku**: Wideoteka Fana MMA @Cactus
6) Temat roku:
7) Wydarzenie roku na forum: Walka Floyd vs Conor, każdy temat o Rudym, bo rozpętuje się zawsze gówno burza
8) Inba roku***: Powrót Jurasa i jego kręgosłup moralny (z wiadomych względów), Wibrujące słuchawki @Baasteek
9) Spamer / troll roku: @Baasteek
 
Dobra, nie mam co robić teraz to w sumie mogę się rozpisać. W sumie nie mógłbym z tym czekać chuj wie ile, a jeśli po następnej gali KRS1 będzie super inba, to zrobię aktualizację w tym punkcie.
A, jeszcze muszę się dopierdolić, po raz kolejny zresztą, o brak kategorii : "komentarz roku". Naprawdę czasem ktoś jebnie coś takiego prosto w punkt, że należałoby to uhonorować, więc ja uparcie będę te komentarze roku i tak wpisywać. I chuj. Zresztą, jest jeszcze jedna kategoria nad którą należałoby się zastanowić, ale to już w dalszej części.
Dobra, jedziemy z tym!

1) Użytkownik roku: @Gaara i @respect za ponadprzeciętną aktywność na forum i za świetne rozmowy na czacie (lub nie na czacie), oraz @Cactus - za całokształt twórczości.
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2017)*: OCZYWIŚCIE @Karol Bedorf , ale i @Ludwiczek też, jak najbardziej
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Cactus i @lugasek, dla mnie jesteście - ex aequo - w chuj kozakami, dzięki za wszystko
4) Redaktor roku: Wciąż @duubertowa ale nie aż tak bardzo jak w zeszłym roku.
5) Artykuł roku**: A to w tym roku były jakieś artykuły? :beczka: Na pewno nie autorstwa redakcji. Tutaj bezapelacyjnie zwycięża @Cactus (ZNOWU!!!) i jego Wideoteka. Fantastyczna rzecz.
6) Temat roku: Zaznaczam, że patrzę na to nie pod kątem "istotności", a raczej ilości dostarczonej frajdy, więc tutaj zwycięzców mamy dwóch: Live z PLMMA 73 oraz Konkurs od Karola Bedorfa.
7) Wydarzenie roku na forum: Absencja Kaczego, periodyk "Na Dniach" autorstwa @J-Son
8) Inba roku***: Całość tematów związanych z porażką Joanny Jędrzejczyk, niestety. Wierzę jednak, że w wigilię Wigilii odkurwi się coś grubego w Katowicach, że przydarzy nam się inba z gatunku tych bardziej radosnych i że komentarze kasowane będą, a banami sypnie niczym płatkami śniegu.
9) Spamer / troll roku: siłą rzeczy jeden z moich ulubionych ludzi @lugasek musi dostać tytuł spamera za wstawianie miliarda komentarzy składających się tylko z emotki :bleed: lub:antonio:
Jeśli o drugą część chodzi to @TYTUS za notoryczne trollowanie... mnie. Czasem się wkurwiam, ale na dłuższą metę szanuję :beer:
10) Komentarz roku, do ciężkiej kurwy: @Gaara i reakcja na słowa Tomasza Oświecińskiego w zapowiedzi walki z Popkiem, czyli: "Ani aktor, ani fighter. Po prostu konfident"
11) Modne słowo roku: ukr@i#k@ - rozpierdala mnie to za każdym razem :śmiech:
Spam w Hyde parku?::really::poza tym kazda ta emotka wyraza więcej niż tysiąc słów. Ukazuje jakie emocje targaja mną w danym momencie. W tych emotkach drzemie ogromny ładunek emocjonalny, który ciężko by mi było opisac zwykłymi słowami.
 
1) Użytkownik roku: @Cactus
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2017)*: @ODYNIEC
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Cactus @lugasek
4) Redaktor roku: @Jacan888 transfer roku, @Jakub Madej za dobrą robotę, @duubertowa za wuchte wywiadów i za lajkowanie fajnych dupeczek na insta, @Unscarred za wejście z buta i ciekawe wywiady
5) Artykuł roku**: Wideoteka Fana MMA - @Cactus Historia Pride - @Olos
6) Temat roku: - RIN NAKAI 中井 りん http://cohones.mmarocks.pl/threads/rin-nakai-中井-りん.34855/ @takubo
7) Wydarzenie roku na forum: Ilość banów jaka w tym roku spadła na prawilnych userów
8) Inba roku***: chuj nie inby były w 2017
9) Spamer / troll roku: nawet trolle w tym roku blado wypadają więc głos leci na @Baasteek
 
1) Użytkownik roku: @maras
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2017)*: @Malkontent
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Cactus (po raz pierwszy nie głosuję w tej kategorii na @VoRaNeK )
4) Redaktor roku: jakoś nikt w tym roku nie zapracował, chociaż chuj głos na @Jakub Madej za przegląd tygodnia na zachętę
5) Artykuł roku**: Wiadomo Wideoteka, wspaniała rzecz, brawo @Cactus
6) Temat roku:http://cohones.mmarocks.pl/threads/heraklesy-2016-rozdane-poznajcie-zwycięzców.36618/ Trochę zapomniany temat
7) Wydarzenie roku na forum: Odejście Kaczki, tygodnik na dniach @J-Son
8) Inba roku***: Dublin Gate
9) Spamer / troll roku: @TYTUS , @lugasek
Bardzo dobre typy!
I już nie chodzi nawet o to, że jest typ na mnie:) ale generalnie chyba z wszystkimi się zgadzam. Potem to jeszcze przemyślę
 
1) Użytkownik roku: @Cactus wyjątkowej klasy przemiana o 360 stopni, @FredK wielki zaszczyt, że taka legenda odwiedziła nasze forum.

2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2017)*: @ODYNIEC za wyjątkowej klasy nick. @Łukasz Stanisławowski - testo król. @Jerzy Chojnicki fake konta zawsze na propsie.

3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Cactus za potwierdzenie, że superluxy sa dobre. @mampytanie za tb7. @bart123 za notpron. @Gaara za wykupienie ksw, ktore nie dzialalo i musiałem odpalić stream z wyjątkowej klasy zakłóceniami.
4) Redaktor roku: @missDirector :lizoremotmaly2:za najlepszy wywiad w historii mmarocks
@Dzihados @Jakub Bijan za rozum i godność człowieka.

5) Artykuł roku**: lugasek to mistrz

6) Temat roku: wideoteka @Cactus , pride @Olos , przegląd klatek @Jakub Madej - bardzo dobre.

7) Wydarzenie roku na forum: powrót @Cactusa , odejście @kaczki41,
nowe emotki:antonio: kiedyś byłem przeciwnikiem emotek, nie używałem ich wcale. Ale jak wjechały te nowe to nawet nie ma już co pisać. Oprócz sztandarowych już powiedzonek "bardzo dobre" , "wyjątkowej klasy" , "do RIZIN go" , "tak" , "nie" , które powstały jako forma protestu dla pudelkowych treści. Lecz ich zastosowanie z biegiem czasu znacznie się rozszerzyło.

8) Inba roku***: Zakłócenia podczas transmisji KSW 40, @kaczka41 i jego przygody z grillowaniem, forum wyklętych i turniej , Spisek Ludzi Jaszczurów przeciwko Jędrzejczyk.

9) Spamer / troll roku: spam @baju @Szady - pudelek.
troll @panpan mój człowiek:antonio:

Jak ktoś czuje się pominięty, proszę o komentarz. Nie jestem w stanie wszystkiego spamiętać.
 
Myślałem, że jestem na bieżąco z cohones ale ta laska znaczy się urodziwa kobieta z boską fryzurą mnie się podoba i pierwszy raz widzę :duckfap:
 
1) Użytkownik roku: @Cactus wyjątkowej klasy przemiana o 360 stopni, @FredK wielki zaszczyt, że taka legenda odwiedziła nasze forum.

2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2017)*: @ODYNIEC za wyjątkowej klasy nick. @Łukasz Stanisławowski - testo król. @Jerzy Chojnicki fake konta zawsze na propsie.

3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Cactus za potwierdzenie, że superluxy sa dobre. @mampytanie za tb7. @bart123 za notpron. @Gaara za wykupienie ksw, ktore nie dzialalo i musiałem odpalić stream z wyjątkowej klasy zakłóceniami.
4) Redaktor roku: @missDirector :lizoremotmaly2:za najlepszy wywiad w historii mmarocks
@Dzihados @Jakub Bijan za rozum i godność człowieka.

5) Artykuł roku**: lugasek to mistrz

6) Temat roku: wideoteka @Cactus , pride @Olos , przegląd klatek @Jakub Madej - bardzo dobre.

7) Wydarzenie roku na forum: powrót @Cactusa , odejście @kaczki41,
nowe emotki:antonio: kiedyś byłem przeciwnikiem emotek, nie używałem ich wcale. Ale jak wjechały te nowe to nawet nie ma już co pisać. Oprócz sztandarowych już powiedzonek "bardzo dobre" , "wyjątkowej klasy" , "do RIZIN go" , "tak" , "nie" , które powstały jako forma protestu dla pudelkowych treści. Lecz ich zastosowanie z biegiem czasu znacznie się rozszerzyło.

8) Inba roku***: Zakłócenia podczas transmisji KSW 40, @kaczka41 i jego przygody z grillowaniem, forum wyklętych i turniej , Spisek Ludzi Jaszczurów przeciwko Jędrzejczyk.

9) Spamer / troll roku: spam @baju @Szady - pudelek.
troll @panpan mój człowiek:antonio:

Jak ktoś czuje się pominięty, proszę o komentarz. Nie jestem w stanie wszystkiego spamiętać.


:mamedwhat:
 
:antonio::dobry::redford:

1225826b738637d3med.jpg
 
1) Użytkownik roku:@maras

2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2017)*:

3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Cactus

4) Redaktor roku: @Jakub Madej

5) Artykuł roku**: widoeteka fana mma

6) Temat roku:

7) Wydarzenie roku na forum: odejście kaczki

8) Inba roku:

9) Spamer / troll roku: @Baasteek
 
1) Użytkownik roku: kaczka41 za wylogowanie się do życia. Reszta forum nie gotowa
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2017)*: Odyniec
3) Najbardziej pomocny użytkownik: Cactus, lugasek
4) Redaktor roku: defthomas
5) Artykuł roku**: http://cohones.mmarocks.pl/threads/być-jak-conor-mcgregor.35078/1
6) Temat roku: http://cohones.mmarocks.pl/threads/conor-mcgregor-jebać-ufc-jebać-floyda-jebać-boks-jebać-wwe-jebać-hollywood.35476
7) Wydarzenie roku na forum:http://cohones.mmarocks.pl/threads/konkurs.39898/
8) Inba roku***: rozal odwiedza swojego hejtera w domu
9) Spamer / troll roku: kaczka41 / Maciek Kawulski i Tytus
 
1) Użytkownik roku: @maras - za krucjatę przeciw gówniakom: gołębiom i woodleyowi
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2017)*: @Jerzy Chojnicki :werdum:
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Cactus
4) Redaktor roku: @Jakub Bijan Kolonko - za to, że mówi jak jest
5) Artykuł roku**: Historia Pride - @Olos
6) Temat roku: - było wiele ciekawych tematów, ale rzutem na taśmę wygrał
http://cohones.mmarocks.pl/threads/almma-142-w-obornikach-Śląskich-już-9-grudnia.41284/
7) Wydarzenie roku na forum: premiera "Na dniach" od @J-Son
8) Inba roku***: tematy z Jędrzejczyk
9) Spamer / troll roku: jak przystało na mistyka, w tym temacie musiałem rzucić kości słuchawki i wyszło mi, że @Baasteek
10) Cytat roku: @Gaara o Strachu "ani aktor, ani celebryta, po prostu konfident"
 
1) użytkownik roku: @Cactus za ogół
2) nowy użytkownik roku: @Jakub Bijan
3) najbardziej pomocny użytkownik: @Cactus, @lugasek , @Cactus
4)redaktor roku: @baju - newsy, @duubertowa - region, @Cloud - typer,
5) artykuł roku: Wideoteka, Pride, Wideoteka
6) temat roku:
7) wydarzenie roku na forum: porażka JJ
8) inba roku: ...
9) troll roku @TYTUS ,wierze, że w końcu Twój trud zostanie doceniony.
Spamer roku - @lugasek - tak mało słów a tak wiele treści :antonio:
 
1) uzytkownikiem roku mianuje @Gaara i @Masta , za wysokiej klasy trolling, @MMAkłowicz odpadl w przedbiegu, bo nie lubie fejk kont :cry:
2) nowy uzytkownik roku, w sumie oznaczylbym siebie, bo mimo bardzo starego konta, dopiero w tym roku aktywnosc wzrosla (chyba), ale ze nie, to daje @ODYNIEC za wyszukane komentarze i dystans do forumb:lol:
4) najbardziej pomocny uzytkownik- mysle ze wciaz moze byc to stary i lubiany @Dzihados , wujek dobra rada:wink:
5)Artykul roku mysle, ze nalezy sie @Olos owi, za ktorys z serii pride i starej szkole mma, ale tez bardzo podobal mi sie artykul o europejskich korzeniach mieszanych sztuk walki autora @Jakub Bijan , teraz na telefonie bym nie znalazl tego artykulu, ale zdecydowanie jeden z lepszych.
6) temat roku newsy mma userow. Doceniam wklad redakcji, ale tam ile ciekawych rzeczy sie przewija, to glowa mala :pray::lol:
7) wydarzenie roku to pewnie jakis zlot, ale ja nie wiem bo nie mialem jeszcze okazji :hi: ale odejscie @Anonymous i transformacja w memiarza @NOWY-STARY tez zasluguje na glos.
8) Inba roku.... nie wiem chyba najbardziej spodobala mi sie ta z @klimek1 bo ma fajne udo, a tak to nic raczej sie nie dzialo poza wyjsciem zgnitych robakow po porazce JJ, ona widac lubi ten klimat i "inba" trwa do dzisiaj, ale bez glosu bo juz... szkoda strzepic ryja :gdzie:
9) ostatnia kateggoria czyli trol roku, nie ma swojego kandydata. Nominuje CALE COHONES do mIana TROLLOLOLA ROKU.
POZDRO WARIATY BOG Z WAMI
 
Nie musze dodawac, ze specjalne wyrozenie w postaci moderatora forum dla @Cactus trzeba by ogarnac, i szcxegolne brawa rowniez dla @Voy za szerzenie, w miare dobrych, wartosci :beer::beer:
 
1) użytkownik roku: Nie było nikogo mega wyróżniającego się w tym roku, więc trochę z braku laku... niech bedzie @Gaara bo to wybitny kupolog i spoko mordeczka. A tak w ogóle to gdybym mógł to zagłosowałbym na siebie.
2) nowy użytkownik roku: @Łukasz Stanisławowski za kultywowanie niezwykłej postaci. Na zawsze w naszych sercach.
3) najbardziej pomocny użytkownik: @lugasek - gdy potrzebowałem pomocy w jakiejś sprawie nagle ten przemiły typek pojawiał się dosłownie znikąd i udzielał porady.
4) redaktor roku: nie wiem
5) artykuł roku: nie wiem
6) temat roku: nie wiem
7) wydarzenie roku na forum:
8) inba roku: chyba zaprzestanie zlotów, towarzystwo się pobiło, powkurwiało na siebie i ni ma
9) troll roku: nie wiem, może redakcja za clickbaitowe tytuły
 
1) Użytkownik roku: @Gaara @Grubas @bart123 @allan77 @HeyPussyRUstillThere @TYTUS
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2017)*: @ODYNIEC
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Cactus
4) Redaktor roku: @Tjo i @Cloud
5) Artykuł roku**: http://www.mmarocks.pl/boks/o-wyscigu-boksu-mma @Jacan888
6) Temat roku: ?
7) Wydarzenie roku na forum: walka floyd-conor
8) Inba roku***: sluchawki @Baasteek
9) Spamer / troll roku: @MMA4LIFE

Ahahahahaha... Dzięki wielkie! Ale mnie rozbawiłeś :-) Dla mnie zdecydowanie @baju i @duubertowa za kawał roboty, którą ogarniają na portalu!
 
1) Użytkownik roku: @maras i @makłowicz za niepodrabialne wypowiedzi
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2017) @przemookk !
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Cactus @lugasek
4) Redaktor roku: @Szady za zajebiste nagłówki-nowy poziom clickbaitów :D
5) Artykuł roku**: Wideoteka Fana MMA
6) Temat roku: ....
7) Wydarzenie roku na forum: ...
8) Inba roku***: Wibrujące słuchawki Baastka
9) Spamer / troll roku: @baju :D
 
1) Użytkownik roku: @maras @MMAkłowicz
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2017): @przemookk :beczka:
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Cactus @VoRaNeK
4) Redaktor roku: @baju
5) Artykuł roku: http://cohones.mmarocks.pl/threads/...znaj-przerażającą-historię-marka-hunta.39274/
6) Temat roku: :travolta:
7) Wydarzenie roku na forum: forumowa śmierć Kaczki + "na dniach"
8) Inba roku: Walka Gamrota i cios Bilmana
9) Spamer @MMA4LIFE / troll roku @Szady

Proszę o zmianę inby roku na tę Wojtkową, jest rekordowo genialna
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top