Co z tym Harasem/ustawianie walk??

Haras miał wczoraj walczyć na PLMMA w Chełmie, ale pojechał do innej miejscowości o tej samej nazwie.


Czy istnieje lepsze wytlumaczenie mego zdania o harasiu :-):-):-)
 
Haras miał wczoraj walczyć na PLMMA w Chełmie, ale pojechał do innej miejscowości o tej samej nazwie.


:-) Mocne, cały obóz przygotowawczy poszedł na marne, bicki pewnie mu doszczętnie spłonęły:-)
 
Lohman doznał kontuzji. Haras miał wczoraj walczyć na PLMMA w Chełmie, ale pojechał do innej miejscowości o tej samej nazwie.






Umieram :-) :-)
 
To już jest szczyt szczytów, filmik mnie rozjebał totalnie, ale jak przeczytałem post Venoma, to się poplakałem ze śmiechu, takich agentów trzeba pokazywać światu, to są wyjątki na skalę światową!
 
No nie wiem, w Polsce jest 12 miejscowości o nazwie "Chełm". Jednak wszystkie pozostałe oprócz tego "głównego" od 100 do 800 mieszkańców. Typowe wsie.
 
hahahhah koleś jest prze chuy ! Ja bym chciał żeby ktoś zrobił w PL taki Reality Show i wrzucił tam tego harnasia, bonusa, trybsona i jeszcze paru inncyh to by była oglądalność !
 
I takie coś na profesjonanych galach, fuck widziałem lepszych zawodników na podwórku, którzy nigdy nie liznęli zadnych sportów walki a poziom ich bijatyk był wyższy.
 
A ja widziałem wielu w ringu i oktagonie z gorszą stójką, a słabszą szczeną niż Haras w tej walce :) Szok, że to tyle trwało, ale widać, że Kisiel chciał nabyć minut w ringu przede wszystkim. No i branie walki z kimś takim to pewne ryzyko, bo jakby tak jakiś cep wszedł i wkroczył sędzia...Talentu nie ma, ale determinacji ciężko mu odmówić :)



"Dawid Haras • Kraków" a miałem pytać czy gdzieś trenuje.



PS: Jakby został w tym dosiadzie i skontrolował jeszcze trochę, obijając to kto wie. Zachciało mu się jednak kombinować.
 
Ja pieprzę kim wy się tu zajmujecie? Typem, którego umiejętności w klatce są równe Teila Tuli na UFC1.



Typ musi się wykrzywiać by wydobyć z siebie kolejną sylabę.







Smutne!!!
 
No i branie walki z kimś takim to pewne ryzyko, bo jakby tak jakiś cep wszedł i wkroczył sędzia..


czy przegrać z nim to wiekszy wstyd niz przegrac z kobietą ?
 
Mam ważne pytanie.Gdzie on w tym moim biednym Krakowie trenuje?? Chcę dołożyć jakies 2 treningi mma do KB i raczej wolałbym nie wybierać się na spotkanie z tak utalentowanym przeciwnikiem. ;/
 
Materiał z przygotowań do następnej walki Dawida Harnaśia.Countdowny do Ufc przy tym materiale wymiękają







 
Przygotowania jak widać idą pełną parą a i przeciwnik wydaje się być do ogarnięcia (Grzegorz Białas rec 1-5 ) Więc być może niebawem doświadczymy pierwszej wygranej tego "charakternego" zawondika z Krakowa
 
Back
Top