Co się dzieje z...

Prawie 50 lat, Zółtaszek sporo walk w kicku, BKB, miał krótki epizodzik w MMA, jakiś czas temu na Babilonie rozpykał go wrak Valtonena. Cóż chłop pomyślał o zdrowiu
Decyzję szanuję lepiej teraz niż za parę lat się jąkać.
Teraz by go Goacik poskladal
GOAT rozpierdala każdego w tej gromadzie ale przepuszcza młode wilki typu Balboa żeby im całe życie drogi nie blokować :beczka:
 
Giga Chikadze?

Nie walczył od półtorej roku, nic o nim nie mówią.
Mieszka w Californi, spędza beztrosko czas. Na początku maja zgłosił gotowość do walki z Ortegą, jeszcze w to lato.

Po odwołaniu walki z Yussufem (do dziś nie znam powodów), podobno spotykał się z odmowami podczas negocjacji odnośnie kolejnych rywali - w sensie, rywale odmawiają.
 
Trochę wypadłem z krajowego światka MMA , co sie dzieje z Wojtkiem Mrozowskim i jego platformą MMA ?
 
Dostał bana od krs1 i jakoś tak sluch o nim zaginął
Pamietam, że zaraz po tym banie na swoim podkaście słuchacze sympatyzowali się z nim i przesyłali mu pieniądze. Miał też kilku sponsorów , którzy jak twierdził są z nim na dobre i złe, ale z tego co piszesz wyglada że ta solidarność była krótkotrwała.
 
Pamietam, że zaraz po tym banie na swoim podkaście słuchacze sympatyzowali się z nim i przesyłali mu pieniądze. Miał też kilku sponsorów , którzy jak twierdził są z nim na dobre i złe, ale z tego co piszesz wyglada że ta solidarność była krótkotrwała.
Widziałem że tworzył bloga w którym jeździł po kraju kamperem i robił z tego relacje. Szkoda że wypadł z branży, lubiłem odwiedzać jego stronkę, z ostatnich ciekawych wrzutek na jego stronie był wywiad z Moksem po wyjściu zza krat.
 
Widziałem że tworzył bloga w którym jeździł po kraju kamperem i robił z tego relacje. Szkoda że wypadł z branży, lubiłem odwiedzać jego stronkę, z ostatnich ciekawych wrzutek na jego stronie był wywiad z Moksem po wyjściu zza krat.
No wlasnie zabraklo troche cierpliwosci bo po wyrzuceniu z tego kurwidołka ksw, zaraz po tym pojawily sie freak fighty. A Wojtek mial do tego typu tematów talent i wyciągnąlby troche dymów na światlo dzienne
 

1697050437247.png

:DC: kocham typa
 
Kurwa z tego co pamiętam gość był mocny.
Wiadomo czemu nie walczy? Usada czy kelner się pogniewał?
:beczka:

Filip spoko bitnik, każdą walkę w KRS1 się dobrze oglądało, szczególnie debiut z Wrzoskiem.

Czekaj czekaj, ja teraz wpisałem i on z Twojego miasta jest. A Ty nas tutaj wypytujesz, zamiast info sprzedać :boystop:
 
Zaborowski ma jeszcze jakiś klub MMA/prowadzi treningi?
klubu nie ma, myślę że całe szczęście, bo dość klubów już rozwalił od środka i dość zawodników zepsuł.
Z tego co widać to nawet Karolina z nim już dawno nie trenuje, dlatego zaczęła w końcu wygrywać i robić jakieś postępy. Najwyraźniej nie lubiła być bita i nokautowana aż tak, jak on lubił na to patrzeć.
Sądząc po social mediach głównie zajmuje się teraz ich psem, siedzeniem na kanapie i byciem utrzymankiem....no i spoko, ale martwię się trochę o psa.
Może jeszcze bilety jakieś sprzedaje na lewo, tego nie wiem, musisz zapytać bezpośrednio
 
Back
Top