Co się dzieje z...

Nie MMA, ale legenda K1:
Co sie dzieję z Remym Bonjaskim?
Coś kojarzę, że porzucił zawodowe walki zanim dał się porozbijać, miał pracować dla Eurosportu, być ambasadorem (nie pamiętam jakiej kampanii) i udzielać się w modelingu...
 
Shamilem Musaevem?
Aktualnie Musaev nie ma kontraktu z żadną federacją. Wrócił do Rosji i tam przebywa najprawdopodobniej. Akurat z nim KSW kontrakt rozwiązało a nie zawiesiło...

Zakładam że większość federacji tak właśnie postąpiła co swego rodzaju dla mnie jest głupotą ale na to nie mam wpływu. Gdzieś wyczytałem że do KSW Musaev wracać zamiaru nie ma ale gdzie to czytałem za Boga nie pamietam więc nie brać tego do siebie

Bez tytułu.png


tenże pas jest z tego roku tyle o ile znam cyrlice
 
Sztanga zakończył już karierę?
Kiedyś miałem okazję się pytać. W 2020 twierdził, że jak dadzą dobry hajs to jest gotów wyjść jeszcze, ale obecnie po 6 latach od ostatniej walki nie wierzę byśmy go jeszcze zobaczyli w klatce.
 
Sztanga w sensie ten co niegdyś został ubity przez Prochazke? W sensie że Michał F?

Jeśli to ten sam to już chyba postawił na karierę trenerską choć nadal oficjalnie jest zawodnikiem KSW. W tym wieki juz raczej nie wyjdzie do klatki. Głupio by zrobił... Tez jestem zdania że nie zobaczymy juz jego występu jako zawodnik oczywiście. Może gdzieś się nawinie w narożniku jako trener.. M
 
A szkoda... Wielki był skurwiel no i nie z pierwszej łapanki, szkoda że wpadł na Don Diego :childcry:
Prawie 50 lat, Zółtaszek sporo walk w kicku, BKB, miał krótki epizodzik w MMA, jakiś czas temu na Babilonie rozpykał go wrak Valtonena. Cóż chłop pomyślał o zdrowiu
 
Back
Top