Co się dzieje z...

Igor Jakubowski? Dalej będzie udawał, że ma szansę na karierę w boksie, czy pójdzie do freaków?
 
dwa tygodnie temu w koloseum nawijal, ze jakos w lato bedzie mial pozegnalna walke

I dobrze. W boksie zawodowym nie ma czego szukać. Ale z czegoś trzeba żyć, więc nie zdziwię się, że jeszcze wypłynie przy freakach.
 
Veronica Macedo,
Jeszcze jest w UFC?
Ostatni raz walczyła ponad dwa lata temu i poza plotkami, że mieszka/romansuje z Dan Hardy nic o niej nie słyszałem.
 
Veronica Macedo,
Jeszcze jest w UFC?
Ostatni raz walczyła ponad dwa lata temu i poza plotkami, że mieszka/romansuje z Dan Hardy nic o niej nie słyszałem.
A to nie są plotki tylko jawny związek. A co do walk to nie wiem. Z tego co widać to zaangażowała się mocno w tematy YT, podcastowe i jest kimś w rodzaju Megan Olivi na galach ARES. Chyba.
 
Oskar Piechota - zawieszenia jeszcze trochę zostało ale czy ktoś wie jak zdrowie u Oskara, trenuje?
 
Iza Badurek? Ostatnia walka rok temu ponad, cisza na socialach, żyje jeszcze ta piękność polskiego MMA?
 
Kopytowski wrócił do boksu (Broń Radom), zdobył jakiś medal MP juniorów, dostał stypendium od miasta, a potem znowu słuch o nim zaginął.
 
Back
Top