Co się dzieje z...

Co do Horwicha to ma on ofertę walki z Kendallem Grove na początku Września w Oklahomie. Pytał się na twitterze Martina czy może wziąć tą walkę.
 
Sprzed 2 miesięcy:



http://www.bjpenn.com/1sean-sherk-i-only-want-to-fight-if-im-100-bjpenn-com-radio/
 
ktoś się pytał o Łukasz Działowego,miał walczyć na gali Coloseum 15 w Chorzowie ale gala została odwołana
 
Sean Sherk byl w Vegas na fan expo,mowil,ze leczy kontuzje na kontrakcie z UFC,chyba to chodzi cos z ubezpieczeniem zdrowotnym.Watpie zeby jeszcze walczyl,jak sie zapytalem kidy bedzie walczyl wspomnial,ze leczy kontuzje wspomnial tez o swoim wieku.Dla porownania kazdy inny zawodnik,gdy sie ich zapytalo kidy beda walczyc odpowiec byla,"ze juz niedlugo","mam nadzieje,ze jeszcze w tym roku"albo"teraz jestem w Vegas to bedziemy rozmawiac"itd. A pozatym to wszedlem na ta strone aby sie zapytac co sie dzieje z Robertem Joczem.Pare miesiecy temu,bylo ze sie rozeszli z Nastula i byly filmiki z przygotowan do otwarcia jego nowego klubu.Ciekaw jestem,czy to wypalilo i czy ma u siebie trenujacych "zawodowcow".
 
1zvefsi.jpg
 
Kiedy wraca Mariusz Pioskowik? Właśnie sobie przypomniałem, że miał walczyć z Anzorem, bardzo chętnie zobaczyłbym tą walkę.
 
Ze słów Kawula wynika że są małe szanse że Pioskowik kiedykolwiek zawalczy....
 
Jak słuchałem wywiadu z nim po KSW gdzie miał walczyć, to był taki markotny bardzo i były słowa, że może już do sportu nawet nie wrócić. Co się dzieje teraz to znak zapytania.
 
szczerze nie zdziwie się jak Dyzia już nie zobaczmy na KSW ani ogóle w ringu/klatce bo widać po nim że już powoli traci siły na to wszystko w sumie nie ma co się dziwić,ale to nie jest jego wina że kontuzje blokują mu starty
 
The 25-year-old wrote on his Facebook account Wednesday that he recently suffered a torn MCL and sprained ACL, forcing him out of his UFC 159 fight against Siler.


To co do Hettesa. A Hathaway z tego co mi wiadomo miał wrzodziejące zapalenie jelita grubego (szpanuję polskimi nazwami :-)) , miał walczyć w czerwcu w Brazylii i to go wykluczyło.
 
Co się dzieje z Omenem ? Zwolnił trochę z nabijaniem rekordu po zimnym prysznicu na MMAA 3?
 
po MMAA 3 stoczył jedną walkę na Colosseum 14 z 16-latkiem z Czech i szybko wygrał, i chyba zrobił sobie przerwę
 
Wiśniewski ponoć nadal trenuje i ma wystąpić na gali KSW w rodzinnych stronach
 
Tymoteusza "Omena" Świątka widziałem w Jurkowie gdy byłem na ALMMA bodajże 42, gdzie walczył AdBuster. Udzielał tam wywiadu dla jakiejś regionalnej telewizji internetowej - może w tym wywiadzie mówił coś o planach na przyszłość ;)
 
Cung Le bedzie najprawdopodobniej glownym trenerem na TUF China.Jest tez popularnym oponentem na "wish list"wielu zawodnikow.Caly czas dostaje role filmowe i zdaje sobie sprawe,ze przy jego wieku[40],duzo tych walk mu nie zostalo,tak ze wybiera tylko takie,ktore maja dla niego sens.Byl brany pod uwage do zestawienia z Bispingiem.
 
"po MMAA 3 stoczył jedną walkę na Colosseum 14 z 16-latkiem z Czech i szybko wygrał, i chyba zrobił sobie przerwę"











bekaaaaaaaaa
 
Odswierzajac sobie walki Marcina Tybury przypomnialem sobie, ze byl kiedys taki zawodnik, kreowany na wielka gwiazde, ktory nazywal sie Krystian Kopytowski :) Zdaje sie, ze po porazce z "Tyburem" sluch o nim zaginal. Ktos cos wie ?
 
Wie ktoś czy UFC będzie kontraktowało Yana Cabrala? W TUF'ie był jednym z faworytów, ma świetny rekord i skończenia, a ani o nim widu ani słychu.
 
a co z Mattem Horwitch? Walczy w grudniu na KSW? Ktoś coś wie? Podobno ma walczyć we wrześniu... dla jakiej organizacji?
 
a co sie dzieje z Takanorim Gomim po ostatnim kontrowersyjnym werdykcie z Diego Sanchezem nic dalej nie slychac.byly sluchy ze zawalczy z Rosem Pearsonem ale Anglik zawalczy w Manchesterze z Guilardem .Moze czekaja az bedzie jakas gala w Azjii?
 
Back
Top