Co się dzieje z...

Za to Arona był brany pod uwagę jako zastępstwo dla Belforta na UFC 147, ale odmówił. Więc nie liczyłbym na jego powrót.


Czy Wy też tak macie na telefonie, że jak chcecie edytować to Wam edytowany tekst znika?
 
Mial walczyc z Sokoudjou na Road Fc 11. Ale ostatecznie odmowil, tlumaczac sie tym, ze bedzie gotowy dopiero na sierpien.



(male uzupelnienie postu vaicavalo)
 
Kiedys (w innym temacie) wiele osob pytalo o Koreanskiego Zombie.



Wiec krotkie aktualne info na jego temat:



Wedlug lekarzy, powrot Chang Sung Jung'a do octagonu bedzie mozliwy w lipcu. Obecnie trenuje 3 razy w tygodniu, do pelnego codziennego, cyklu treningowego, powroci za okolo 20dni.



resize_jcs_interier.jpg




W miedzyczasie zajal sie otworzeniem wlasnego gymu w Gangnam area (Seoul). Ktorego oficjalne otwarcie, ma nastapic gdy wroci do pelnych treningow.



https://www.youtube.com/watch?v=H46crR-NqDA



(video sprzed miesiaca, gdzie opowiada o powrocie do treningow)
 
Fajnie wiedzieć coś o KZ. Wiecie może czy on przygotowywuje się u siebie do walk i tam sie uczy tego 'crazy shitu', czy ma jakieś campy w Stanach? Okazjonalnie wiem, że był m.in. w Team Alpha Male u Fabera, ale raczej cały czas tam z nimi nie trenuje.
 
Tak, byl zawodnikiem KTT, ktore opuscil z poczatkiem obecnego roku. O jakiego wczesniejszych wyjazdach do Stanow, niestety nie wiem.
 
Czyli promotorzy nadal są zainteresowani Aroną a ten ciągle odmawia... nie licze na jego powrót
 
Jakub Bijan ja nie korzystam z netbuka i tez mam tak ze strona ze bardzo czesto wczytuje sie biala i w ogole ciezko sie polapac gdzie co jest..... tak mam w Mozilli i IE a dzialam na stacjonarnym......
 
Tak wiemy o tym problemie. Jakimś sposobem strona źle interpretuje przeglądarkę i wczytuje mobilną wersję wtedy kiedy nie powinna.
Pracuejmy nad tym.
 
A orientuje się ktoś w planach przyszłościowych Krzyśka Soszyńskiego...? Ucichło o nim... miał kończyć karierę, potem się wycofał. CO dalej?
 
@TheExpendable



Krzychu miał walczyć z Ednaldo Oliveirą na finale australijskiego TUF-a w grudniu. Brazylijczyk dostał kontuzji niedługo przed galą i walkę odwołano. Zapewne zmierzy się w swoim czasie z tym samym przeciwnikiem.
 
Takie pytanie:



Nastula w Pride walczył kilka gal przed jej końcem, jak było z jego kontraktem? Skończył się czy został zerwany?
 
Nie mam pewności ale z tego co pamiętam po upadku PRIDE sztab Nastuli czekał na wyklarowanie sytuacji w Japonii. Możliwe, że kontrakt był ważny, tylko po prostu nie dostał oferty kolejnej walki.
 
Poprawiły się może relacje na lini Ankos - MMAA? Skoro Alf wystąpi to powinno być lepiej? Jakieś informaje na ten temat?
 
Co dzieje się z Sergeiem Kharitonovem ?? Porzucił całkowicie sztuki walki ??
Już dawno temu coś słyszałem , że chce się skupić teraz głównie-wyłacznie na K1 , ale od tej pory przynajmniej dla mnie "słuch po nim zaginoł"
:-)
 
Własnie ja też bym chciał wiedzieć co z debiutem w mma Pawła Wolaka bo było o tym głośno a teraz to ucichło i nic o tym nie wiadomo.
 
Back
Top