Clout MMA

Ukraiński uberowiec, który został pocisniety od cweli przez pijanych Polaków dostał walkę.


Człowiek żyrafa... a nie mężczyzna do 55 kg
narkun.gif
 
Chłopczyk i 55 kg może jeszcze by uszło ale mężczyzna i 55 kg :joe:Nie bez powodu trener Paweł wszystkich poniżej 90 kg nazywa planktonem :muttley:
O Boże: chłopie ja ostatnio trafiłem na filmiki trenera Pawła. Ten koleś jest tak zabawny, rapuje lepiej niż ci raperzy z gal freakowych a te filmiki z cepeliady to chyba oglądał i naśladuje Amadeusz Maluch :korwinlaugh:
Kocham kanały parodie, koleś jest prawie tak dobry jak HRejterzy
 
O Boże: chłopie ja ostatnio trafiłem na filmiki trenera Pawła. Ten koleś jest tak zabawny, rapuje lepiej niż ci raperzy z gal freakowych a te filmiki z cepeliady to chyba oglądał i naśladuje Amadeusz Maluch :korwinlaugh:
Kocham kanały parodie, koleś jest prawie tak dobry jak HRejterzy
Chłop potrafi wywołać uśmiech na twarzy to mu trzeba przyznać, wpadł na pomysł zrobienia kontentu z jajem i znalazł swoją niszę przy tym całym wysrywie pseudo dietetyko- trenejrów na YouTube.Co do HRejterzy nie wypowiem się bo nie śledzę.
 
Chłop potrafi wywołać uśmiech na twarzy to mu trzeba przyznać, wpadł na pomysł zrobienia kontentu z jajem i znalazł swoją niszę przy tym całym wysrywie pseudo dietetyko- trenejrów na YouTube.Co do HRejterzy nie wypowiem się bo nie śledzę.
Chociaż tak z dwóch takich trenerów Pawłów znam w realu więc może typ nie robi sobie jaj na YT :korwinlaugh:
 
Back
Top