Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Z moich ostatnich zakupów to tshirty z Wranglera i Próchnik. Po kilku praniach szew jest na swoim miejscu, a nie na plecach i się nic nie zmechaciło jeszcze. Na razie jestem zadowolony
to od siebie polecam redisbad i symbowear to jest jedna firma, polska produkcja.. jesli chodzi o symbo to rashguardy i koszulki termiczne ( @Baasteek :awesome: ) jesli uda sie komus dorwac bo nie widze zeby produkowali cos nowego...
 
to od siebie polecam redisbad i symbowear to jest jedna firma, polska produkcja.. jesli chodzi o symbo to rashguardy i koszulki termiczne ( @Baasteek :awesome: ) jesli uda sie komus dorwac bo nie widze zeby produkowali cos nowego...
Chcesz mieć jakość to idź w casual - Weekend Offender, Ben Sherman, Burberry, Peaceful Hooligan, Napapijri, wspomniany przeze mnie wcześniej Lyle&Scott i obowiąkowo polska Enclava z zajebistą kolekcją Polish Tartan. Proste, nienachalne wzory bez debilnych bananowych nadruków.
No i jeszcze klasyka czyli Intruz albo Nervous
 
Lol, a ja kupiłem chyba dziesięć t-shirtów z firmy budowlanej po 18 pln i dawno tak dobrej bawełny nie miałem - nie, nie jest gruba, ale po dziesięciu praniach wszystko wygląda nadal na nowe, a z drugiej strony doceniłem cieńszy, ale mocny materiał. Lepiej oddychają niż porządna bawełna, zero logo i innych gówien, no i ta cena... Klasyczne czarne, szare i białe. Od tej pory nie wydaję już na "firmowe" z Pakistanu. :eddieconspiracy:
 
Back
Top