Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Co to znaczy dla Ciebie dobra marka i co przystępna cena?

Ja po prostu szukam dobrych promek i jak jest okazja to kupuję w necie lub w outletach
Jajco :lesnarhappy:

to znaczy ze ciuch np sie nie mechaci nie peka material.. mam np. stara bluze alpha industries i material top.
 
muszę coś od nich upolować, ale jak jest dobra cena to zazwyczaj brak rozmiaru do wyboru, a jebane żydowskie naplety nic nie chcą zniżać ceny za często.
nie wiem jak teraz bo kumpel kupil tez cos od nich z pol roku temu i mowi ze juz nie taki top jak kiedys.
 
Z moich ostatnich zakupów to tshirty z Wranglera i Próchnik. Po kilku praniach szew jest na swoim miejscu, a nie na plecach i się nic nie zmechaciło jeszcze. Na razie jestem zadowolony
to od siebie polecam redisbad i symbowear to jest jedna firma, polska produkcja.. jesli chodzi o symbo to rashguardy i koszulki termiczne ( @Baasteek :awesome: ) jesli uda sie komus dorwac bo nie widze zeby produkowali cos nowego...
 
to od siebie polecam redisbad i symbowear to jest jedna firma, polska produkcja.. jesli chodzi o symbo to rashguardy i koszulki termiczne ( @Baasteek :awesome: ) jesli uda sie komus dorwac bo nie widze zeby produkowali cos nowego...
Chcesz mieć jakość to idź w casual - Weekend Offender, Ben Sherman, Burberry, Peaceful Hooligan, Napapijri, wspomniany przeze mnie wcześniej Lyle&Scott i obowiąkowo polska Enclava z zajebistą kolekcją Polish Tartan. Proste, nienachalne wzory bez debilnych bananowych nadruków.
No i jeszcze klasyka czyli Intruz albo Nervous
 
Lol, a ja kupiłem chyba dziesięć t-shirtów z firmy budowlanej po 18 pln i dawno tak dobrej bawełny nie miałem - nie, nie jest gruba, ale po dziesięciu praniach wszystko wygląda nadal na nowe, a z drugiej strony doceniłem cieńszy, ale mocny materiał. Lepiej oddychają niż porządna bawełna, zero logo i innych gówien, no i ta cena... Klasyczne czarne, szare i białe. Od tej pory nie wydaję już na "firmowe" z Pakistanu. :eddieconspiracy:
 
Okulary przeciwsłoneczne, takie które rzeczywiście chronią oczy a nie są tylko ciemnym szkiełkiem, które rozszerza źrenice przez co jeszcze bardziej szkodzi.

Znacie ktoś temat? Macie jakieś sprawdzone miejsce w internetach na zakup?
 
Okulary przeciwsłoneczne, takie które rzeczywiście chronią oczy a nie są tylko ciemnym szkiełkiem, które rozszerza źrenice przez co jeszcze bardziej szkodzi.

Znacie ktoś temat? Macie jakieś sprawdzone miejsce w internetach na zakup?
Dawaj te Andrzeju
https://pl.shein.com/Men-Flat-Top-Fashion-Glasses-Party-p-12795071-cat-2135.html


Teraz to nawet u optyka albo w rossmanie kupisz tylko trzeba patrzeć żeby były z polaryzacją. W necie na Zalando zobacz, chyba najtaniej. Polaroid ma cenowo spoko bo za ok 150zł można kupić.

Tylko uprzedzam, takich nie robią
:beczka:


cc07dbb31faab2cc051370c8e310b4fc.jpg
 
nie wiem jak teraz bo kumpel kupil tez cos od nich z pol roku temu i mowi ze juz nie taki top jak kiedys.
Mam kurtkę,bojówki i krótkie spodenki - jedynie kurtka jest jakościowo ok.
Spodenki i bojówki miały problem z napami,które musiałem wymieniać lub naprawiać.
Ogólnie moim zdaniem strasznie przereklamowana firma.
 
Chce sobie nowe klapki na lato kupic bo moje stare juz ledwo zipia... zastanawialem sie nad takimi skorzanymi tylko cena zwala z nog. :korwinwhat:
warto? ma ktos takie?
 
Back
Top