Ciekawe rzeczy.



Ta wielka konstrukcja to tłumik artyleryjski. Po co ktokolwiek miałby go stosować? Jak widać po podtrzymujących ją rusztowaniach, nie jest to sprzęt mobilny, który można byłoby wykorzystać w walce.
Zastosowano go z dość prozaicznego powodu – zlokalizowany w Dolnej Saksonii poligon i
ośrodek badawczy Meppen, na którym od 1877 roku testuje się różne działa, leży zaledwie kilka kilometrów od zamieszkałych osiedli, a tłumik zastosowano po to, by testy dział były jak najmniej uciążliwe dla okolicznych mieszkańców. Mimo wszystko trzeba przyznać, że wygląda osobliwie.

comment_VovGaSGmMaFtzNhuRjI1lmiDfEmHHtPD.jpg
 
Gość z tego filmiku ma hipotezę co może pomóc w wzmocnieniu szczęki na przykładzie braci Diaz. W skrócie trningi cardio tworzą w mózgu jakieś połoczęnia które zapewniają bardziej pancerny łeb.:lol: Ale to musi być bieganie, pływanie czy jeżdżenie na rowerze przez długi czas. Krótkie treningi na siłowni pod cardio typu crossfit nie robią roboty. Brak stresu w życiu też pomoga w przyjmowaniu ciosów. Jak wiadomo Diazy nie wyglądają na gości któzy za bardzo się przejmują różnymi rzeczami i palą od chuja zioła. Kiedyś też czytałem, że zioło zapobiega "brain damage" ale to mogło być znowu jakieś narkomańskie pierdolenie jak to dragi pomagają na wszystko.

 
Ktoś w młodości miał okazję być na takiej giełdzie?
Klimat zajebisty, do tego pierwszy w życiu mega-hamburger (za 5 zł).

pod koniec lat 90 byłem tam, teraz pare stoisk tylko. giełdy już nie takie jak kiedyś
 
ej ale nie bluznij, nie dragi tylko ziolo i pomaga na duzo rzeczy
Trawa to narkotyk. Fakt pomaga ale nie znoszę pierdolenia jaka to ona jest zajebista. To potrafi zaszkodzić jak i pomóc. Ale przyznaję jestem trochę nieobiektywny w tym aspekcie. Mam złe wspomnienia z zielskiem i nie palę już nic od dłuższego czasu bo się zwyczajnie źle po tym czuję.
 
Trawa to narkotyk. Fakt pomaga ale nie znoszę pierdolenia jaka to ona jest zajebista. To potrafi zaszkodzić jak i pomóc. Ale przyznaję jestem trochę nieobiektywny w tym aspekcie. Mam złe wspomnienia z zielskiem i nie palę już nic od dłuższego czasu bo się zwyczajnie źle po tym czuję.
Ludzię mówią "to tylko trawa" to głupie pierdolenie. Trawa uzależnia tak samo jak każda inna używka. Rzeczywiście w mniejszym stopniu, ale uzależnia.
Nie jestem jakimś przeciwnikiem MJ, bo sam lubię zapalić. Nie ma dnia bym sobie odmówił przynajmniej jednego lolka.
Staram się odstawić szlugi i MJ, jednak idzie powoli /rzekłbym - bez postępu/.
 
Ludzię mówią "to tylko trawa" to głupie pierdolenie. Trawa uzależnia tak samo jak każda inna używka. Rzeczywiście w mniejszym stopniu, ale uzależnia.
Nie jestem jakimś przeciwnikiem MJ, bo sam lubię zapalić. Nie ma dnia bym sobie odmówił przynajmniej jednego lolka.
Staram się odstawić szlugi i MJ, jednak idzie powoli /rzekłbym - bez postępu/.

Są ludzie którzy mają typowe objawy odstawienia jak nie palą. Pocenie się, nerwowość, rozdrażnienie itp. :lol:

Ja jestem za pełną legalizacją ale zawsze odradzam i krytykuję dragi. Ludzi powinno się edukować a nie zakazywać. Z tym szajsem nie ma żartów. To często rujnuję życie i nie trzeba niczego brać żeby to życie było lepsze.

Ale przyznaję lubię speeda. Po speedzie zawsze było spoko :lol::lol::lol: Taki hipokryta ze mnie :crazy:
 
Trawa to narkotyk. Fakt pomaga ale nie znoszę pierdolenia jaka to ona jest zajebista. To potrafi zaszkodzić jak i pomóc. Ale przyznaję jestem trochę nieobiektywny w tym aspekcie. Mam złe wspomnienia z zielskiem i nie palę już nic od dłuższego czasu bo się zwyczajnie źle po tym czuję.
oczywiscie, ze narkotyk, ale wrzuciles dragi do jednego wora, tak jakby wszystkie byly takie same. zaszkodzic moze jak sie nieumiejetnie pali, jesli przestrzega sie pewnych regul, nie moze ci zaszkodzic w niczym.
Ludzię mówią "to tylko trawa" to głupie pierdolenie. Trawa uzależnia tak samo jak każda inna używka. Rzeczywiście w mniejszym stopniu, ale uzależnia.
Nie jestem jakimś przeciwnikiem MJ, bo sam lubię zapalić. Nie ma dnia bym sobie odmówił przynajmniej jednego lolka.
Staram się odstawić szlugi i MJ, jednak idzie powoli /rzekłbym - bez postępu/.
no to czyli nie uzaleznia jak kazda inna uzywka, bo w mniejszym stopniu :wink: wlasnie dlatego jest zawsze na szarym koncu we wszelakiej masci rankingach, jesli chodzi o narkotyki (wlacznie z tytoniem i alkoholem).
Są ludzie którzy mają typowe objawy odstawienia jak nie palą. Pocenie się, nerwowość, rozdrażnienie itp. :lol:

Ja jestem za pełną legalizacją ale zawsze odradzam i krytykuję dragi. Ludzi powinno się edukować a nie zakazywać. Z tym szajsem nie ma żartów. To często rujnuję życie i nie trzeba niczego brać żeby to życie było lepsze.

Ale przyznaję lubię speeda. Po speedzie zawsze było spoko :lol::lol::lol: Taki hipokryta ze mnie :crazy:
pocenie sie nie jest typowym objawem. nerwowosc oczywiscie, tak samo jak po odstawieniu czegokolwiek, lacznie z cukrem. typowymi objawami sa tez problemy z zasnieciem (to jedyny objaw, ktory wystepuje u mnie), zle samopoczucie czy wlasnie wymieniona wczesniej nerwowosc. tylko, ze przy trawie te objawy trwaja kilka dni do miesiaca czasu, a w przypadku innych narkotykow ciezko wyjsc z czegokolwiek bez pomocy specjalistow.
i chuj ci w dupe
 
Księżyc znajdujący się w perygeum, a więc w najbliższej z możliwych odległości od Ziemi, będziemy mogli podziwiać już 14 listopada 2016 roku. Będzie to o tyle wyjątkowe doświadczenie, że ostatnio doświadczyć tego zjawiska można było w… 1948 roku.



I tak pewnie będą chmury i wała będzie widać :mamed:
 
Idź się zabij hejterska kurwo z cohones. Tu masz tabelkę co najmniej boli.

comment_1lPL9ZxcLgkIT1daJkLeK0HIKK0ACoov.jpg


Trochę te statystyki z dupy wzięte.
 
Tutaj kilka przykładów użycia CRISPR na zwierzętach:

CU_81qxUsAAxO7V.png


102215_ti_beagles-brief_free.jpg

27cows-jp3-articleLarge.jpg


Psy mają dwukrotnie powiększoną masę mięśniową w stosunku do niemodyfikowanych genetycznie Beagle'ów.


GFP_Mice_01.jpg



for%20web%20%E9%8D%97%E5%BA%A1%E3%81%87%E9%8F%82%E7%A1%85%E5%9E%B7-51.jpg


Laboratoryjnie pomniejszone świnie, które można legalnie kupić w Chinach.



00cows-web01-articleLarge.jpg


00cows-web02-master768.jpg


Krowy z usuniętym genem odpowiadającym za porost poroża.


eyevine3.10369142web.jpg


Łosoś - Pierwsze, genetycznie zmodyfikowane zwierzę dopuszczone do sprzedaży na terenie USA.

___________________________

Ponad to, genetycy prowadzą prace (ma to zająć 7-10 lat) nad stworzeniem Mamuta włochatego na bazie słonia azjatyckiego przy pomocy CRISPR:

http://www.huffingtonpost.com/entry/woolly-mammoth-crispr-climate_us_567313f8e4b0648fe302a45e

Ale to nie wszystko. Możliwe, że w przyszłości po niebie będą latać... smoki. A przynajmniej genetycznie zmodyfikowane jaszczurki przypominające te znane z fantastyki gady:

http://www.bbc.com/news/uk-wales-35111760
 
Last edited:
pizzagate



tu momentami mocno odjeżdżają ale ja tam lubię takie rzeczy nawet jak to jest bullshit:crazy:

 
Last edited:
Ktoś nagrywa lądowania na lotnisku Schipol w Amsterdamie podczas bardzo silnego wiatru. Dzięki przekazowi na żywo spotera można zobaczyć jak samoloty radzą sobie z ciężkim lądowaniem podczas tzw. crosswind. Z powodu podmuchu, który dostał Airbus SwissAir'a samolot musiał odlecieć na drugi krąg niemal przed samym przyziemieniem. Na szczęście ponowna próba się powiodła.



//Godz. 14:45 - w/g informacji nagrywającego zamknięto całkowicie pas do lądowania. Wiało ponad 100km/h
 
Last edited:
Jeszcze odnośnie CRISPR: Tutaj macie przystępnie powiedziane i pokazane czym jest oraz jakie mogą płynąć korzyści, jak i zagrożenia z wykorzystania tej technologii.


 
Back
Top