1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Cain Velasquez w UFC Undisputed 2010

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by defthomas, Apr 12, 2010.

1. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    22,253
    Zdobyte Lajki:
    24,022
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
  2. Guest

Guest Guest

[​IMG]* jeszcze większa swoboda w kontroli nad zawodnikiem dzięki czemu to od nas będzie zależeć dosłownie każdy ruch naszego wirtualnego wojownika.
    * Kontroluj górne i dolne partie ciała, a nawet głowę! Dodatkowo walkę umilać będzie kilkadziesiąt nowych ciosów i kombinacji w parterze.
    * kilka nowych trybów: Title Mode (walki w jednej kategorii wagowej, dążymy do zdobycia mistrzowskiego pasa, a później go rzecz jasna bronimy), Title Defense Mode oraz Tournament Mode (16 zawodników mierzy się w turnieju).
    * Rozszerzony i poprawiony tryb kariery, w którym od teraz konsola będzie na bieżąco liczyć i zapisywać nasze poczynania. Wpłynie to na psychikę naszych przeciwników, a także na komentarze spikerów w następnych walkach.
    * Wirtualny świat UFC, w którym będziemy mogli stworzyć własne mistrzostwa, obozy i ligi.
    * Całości ducha tego sportu dopełnia reakcja sponsorów na nasze walki, a także występy zawodników przed kamerami w programach rozrywkowych.

No mega miazga. Ciesze sie ze zyje w tych czasach i ze MMA na tyle sie rozpowrzechnilo ze robia gry w tym temacie na dobrym poziomie (niezapomniane godziny przy Pride GP, Pride FC(juz duzo gorsze) i inne crapy w postaci UFC Throwdown i UFC Sudden Impact. Moje ulubione hobby od lat to gry konsolowe i MMA. Polaczenie tych dwoch rzeczy na poziomie i jestem zmiazdzony i wbity w fotel. Swoja droga THQ bardzo dobrze sie spisalo i nie wiem jak EA zamierze przebic UFC 2010.

Share This Page