1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Cain Velasquez w UFC Undisputed 2010

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by defthomas, Apr 12, 2010.

 1. defthomas

  defthomas Vale Tudo
  Open
  Cohones MMARocks

  Dołączył:
  Oct 7, 2007
  Komentarze:
  22,775
  Zdobyte Lajki:
  26,380
  Punkty:
  4,790
  Home Page:
 2. Guest

  Guest Guest

  [​IMG]* jeszcze większa swoboda w kontroli nad zawodnikiem dzięki czemu to od nas będzie zależeć dosłownie każdy ruch naszego wirtualnego wojownika.
  * Kontroluj górne i dolne partie ciała, a nawet głowę! Dodatkowo walkę umilać będzie kilkadziesiąt nowych ciosów i kombinacji w parterze.
  * kilka nowych trybów: Title Mode (walki w jednej kategorii wagowej, dążymy do zdobycia mistrzowskiego pasa, a później go rzecz jasna bronimy), Title Defense Mode oraz Tournament Mode (16 zawodników mierzy się w turnieju).
  * Rozszerzony i poprawiony tryb kariery, w którym od teraz konsola będzie na bieżąco liczyć i zapisywać nasze poczynania. Wpłynie to na psychikę naszych przeciwników, a także na komentarze spikerów w następnych walkach.
  * Wirtualny świat UFC, w którym będziemy mogli stworzyć własne mistrzostwa, obozy i ligi.
  * Całości ducha tego sportu dopełnia reakcja sponsorów na nasze walki, a także występy zawodników przed kamerami w programach rozrywkowych.

  No mega miazga. Ciesze sie ze zyje w tych czasach i ze MMA na tyle sie rozpowrzechnilo ze robia gry w tym temacie na dobrym poziomie (niezapomniane godziny przy Pride GP, Pride FC(juz duzo gorsze) i inne crapy w postaci UFC Throwdown i UFC Sudden Impact. Moje ulubione hobby od lat to gry konsolowe i MMA. Polaczenie tych dwoch rzeczy na poziomie i jestem zmiazdzony i wbity w fotel. Swoja droga THQ bardzo dobrze sie spisalo i nie wiem jak EA zamierze przebic UFC 2010.
   

Share This Page