By żyło się lepiej: kariera/studia/przekręty;)

jest w końcu się udało: moje shame pleasure to polowanie na olx i allegro lokalnie. Po pół roku polowania kupiona książka Midela za 7 zł :korwinlaugh:

Promocja na zakupy w takim razie się szykuje. Oczywiście pomijam, że niektórzy wieszczą kryzys co kilka miesięcy
jeszcze kryzys tak wielki, że te w kryzysy w XIX czy XX wieku to przy nich pikuś :roberteyeblinking:
 
Wiadomo, przecież mały kryzys to nie kryzys. Podobnie jak pandemia to nie pandemia jeśli ludzie martwi na ulicy nie leżą lub zombie nie biegają :roberteyeblinking:
Kryzys a armagedon to oczywiście różnica, ale jak parę miesięcy temu odpalałem YT to miałem wrażenie jakby co najmniej koniec świata był blisko aż przy niektórych kanałach skorzystałem z opcji "nie polecaj kanału":baldwinwhiskey:
 
A reszty się dowiesz na szkoleniu w promocyjnej cenie.
:beczka:
jak dojdę do setki książek kołczingowych to sam zacznę szkolenia robić :korwinlaugh:

BTW coś jebnął ten rynek drop shippingowy czy co bo mega dużo mi reklam wyskakuje na fejsie o szkoleniach z tego i oczywiście flipy jak szalone....
 

Wszystkie banki?
:werdum:
Screenshot_2023-03-09-22-37-47-25_3aea4af51f236e4932235fdada7d1643.jpg
 
Rozczarowałem się tą książką Midela. Przeczytałem już połowę, myślałem, że to będą hity z jego stand upów "przywieź drugie pół miliona z Islandii w rok", a tu tylko dwa odloty. Nawet pisał o wadach nieruchomości, ale za mało.
Niby pisał oczywistości, ale myślę, że wiele osób o tym nie wie. Piękne kpiny z mentalności konsumpcjonizmu na kredyt oraz tego, że paradoksalnie osoby zarabiające kilkanaście tysięcy złotych są niestabilne finansowo.
Chociaż ta sztuczka z większą czcionką i interlinią aby nabić liczbę stron -no widać, że na edycji ktoś oszczędzał, a dało się to zrobić bez tanich sztuczek :korwinlaugh:
 
mój cotygodniowy rytuał sprawdzanie co tam u kołczy:
patrzę na zdjęcie mojego ulubieńca i chyba tego Piątkowskiego kojarze. Zastanawiam sie: a to ta gwiazda tik toka "weź kredyt wybuduj bliźniaka i sprzedaj":korwinlaugh:
MLM, Pudzian, Orzechowski :baldwinwhiskey:
1679075895141.png

Koleś jest kozakiem
 
Kariera/Przekręt:
Zrobienie MBA i zostanie członkiem rady nadzorczej.

Polecam,
Janusz Kowalski
są gorsi: niektórych szkoleniowców można znaleźć na liście ostrzeżeń KNF :roberteyeblinking:
aż mi się przypomniało

Nawet nie wiem jak państwo może z tym walczyć i czy powinno to też druga sprawa...
 
Za rok czy całość? Jak za całość to zajebista cena, firma Ci dopłacała część?
Za całość bo to jest executive mba, które trwa tylko dwa semestry (standardowo jest 21k ale firma w której pracuje ma umowę z uczelnia i jest 4k zniżki). Żeby robić executive mba trzeba mieć minimum 8 lat udokumentowanego doświadczenia na stanowisku mangerskim łun dyrektorskim.
 
Back
Top