Heh, tak jak pisalem w gamezonie, ja moge to biere. Dobre sa Paulanery, ale mi bardzije podchodza ukrainskie Obolony, Lwowskie. dobry byl tez Frater pszeniczny ale juz nie robia :/
 
Lubie ten slodkawy posmak po prostu
Warka-Strong-piwo-jasne-500ml-Full.jpg
 
Orkiszowe Miodowe (Browar Kormoran) - Dobre piwko. U mnie numer 3 wśród miodowych piw.
 
ja chyba jutro skosztuje, bo ciekaw jestem co im z tego wyszlo



cena: 25zł/0,5l w tesco
 
Ciekaw jestem czy ta Żubrówka Palona to coś podobnego do zwykłej przepalanki.
 
Przetrzepalem temat i nikt nic nie wspomnial o pomorskim piwie dla twardzieli ,a mianowicie "specjal"! Każdy stoczniowiec zna je lepiej niż własna żonę! :)
 
No ba :) Mialem okres Specka, ale ostatnio po wypicu wiekszej ilosci leb mnie peka jak po amberze naturalnym. Ale co prawda to prawda, specek zacny jest!



Nawet mam zapalniczke Zippo Specka :)
 
@adolf



Jak przystało na chłopaka z Kaszub, specucha piłem już niejednokrotnie. ;) Stosunek jakość - cena bardzo na plus, tylko największy problem jest w tym, że zdarzają się gorsze partie tego trunku, kompletnie nie do picia. Mój ojciec często tankuje Specjala Mocnego, bo jest dobry, tani i mocny. :)



cat_1125660310.gif
 
ja wspominalem na wczesniejszej ktores ze stron o specjalu, jednak pijam go tylko okazjonalnie w czasie wakacji jak uda sie wyskoczyc na mazury ;p
 
@ Szady



Te gorsze partie to nie wiem z czego wynikają ale pijąc je mam wrażenie że połowa butelki jest wypełniona jakimś spirytusem czy coś...na dzień dzisiejszy jeśli już piwo to tylko tankuje perłe i ostatnio shandy lech w gorące dni,mimo opini kolegów że to babskie piwo :) a co sądzicie o tej warce o smaku lemoniady?probowalem raz i porownując do lecha to warka sie chowa niestety...
 
Mi pasuje to piwko z uwagi na niski voltaz, dlatego pije je sobie jak gdzies jade autem. Wole Lecha, ale Warka nie jest taka zla.
 
ja zas wole warke radlera, lecha pilem raz i za slodki, ale moze nie byl zabardzo schlodzony i to dlatego. . .



za warka przemawia tez fakt, ze jest 0,5l, natomiast lechy sa 0,4l
 
Warka Radler moim zdaniem przebija Lecha, a na upalne dni, schłodzona jest idealna. A na codzień najchętniej popijam Harnasia i od czasu do czasu Desperadosa.
 
raczylem sie dzis ta zubrowka palona, kilka spostrzezen:



- duzo tego sie nie wpije bo slodka ta vodka



- co do smaku to czuc migdaly, cos jak by pic amaretto
 
Back
Top