Ja raczej pijam piwa od pana Jakubiaka :) czyli Ciechan mocny, czasem wyborne. Ostario coraz częściej popijam browary z Lwówka, polecam spróbować belga.


Co do Kasztelana, dla mnie jest to parodia komedi. Poddali piwo mikrofiltracji, i reklamują je jakby było bardziej naturalne. Ale jesli ludzie sie na to zlapali to pewnie działa :D
 
Ja, jezeli chodzi o piwko to: głównie Pere;ka, czasami Remus :D, ale jeśli mam wybór to wolę jednak wódeczkę, konkretnie czystą Gorzką Żołądkową :D
 
dobry temat, mozna dyskutowac godzinami :P



ktos wspominal o lechu shandy, imo za slodki i lepsza radler od warki



co do zwyklych to tez perla export, czy lomza, ew. zubr







natomiast zawsze mnie zastanawialo czemu czarny specjal jest dostepny tylko na mazurach/ nad morzem
 
Właśnie zakupiłem Desperados Red (nowość - od 1 lipca w Polsce). Dotychczas chyba był tylko we Francji.



0001PAQ1VX09AOM3-C116.jpg




Jak skosztuje to napisze. :-)
 
jeśli chodzi i piwa smakowe to dla mnie sa stanowczo za słodkie, jeśli już to jakies "normalne" piwo z odrobina soku malinowego
 
Te wszystkie nowosci cytrynowe, sa serio smaczne np. warka czy lech. Tylko koniecznie zimne ! No i szkoda, ze tak malo % :-)
 
Adib piłem wczoraj,dobra orenżada na upalne dni :P ,osobiscie wole standardwy desperados.



Pytanie z innej beczki ktoś robił z was domowe piwo?:) jak tak to jak wyszło?
 
Moze dlatego ze kiedys byl produkowany w Elblagu (teraz nie wiem jak jest), podobnie jest z piwami z browaru Amber, ktore osobiscie bardzo polecam.



Szczególnie:
P1040714.jpg
 
Koźlak i inne piwa z browaru Amber mi nie smakują. Już więcej ich nie kupie.
 
Przemek mój brat robi, całkiem dobre, szczególnie dlatego, że wkładasz w to serce :)
Ale to trzeba się znać na tym, sterylnie wygotowywać butelki parę razy, dbać, żeby najmniejszy paproch się nie dostał, bo dochodzi do skażenia i jest po prostu niedobre (lekko kwaśne, gorzkie itd...)
 
piłem efeza dla mnie chujowy.



Z zagranicznych polecam czeskiego budweisera. Ogolnie ciekawostka u nas popularny jest Zlaty Bazant a w Czechach uważany za najgorsze szczyny :)



Dla mnie najlepsze jest polskie Tyskie :)



Ale i tak ja może wypije 5 piw na cały rok hehe
 
Dla mnie Koźlak jest za gorzki :D



@noodles



może piłeś Efesa rozlewanego w Rosji to się nie dziwie
 
Z piw Ambera, dla mnie tylko liczy sie najtanszy Remus :D. Wszystko inne to szczoch
 
Desperados Red - Ciekawy smak, ale chyba lepszy zwykły Desperados. Zawiodłem się troszkę.
 
Smakosze ile kosztuje Budweiser? Mam na pobliskiej stacjii, ale wlasnie nigdy nie probowalem.
 
Budweiser jest bardzo dobry. Teraz jest promocja w Lidlu za 2.49 :) Normalnie pewnie ok .3,5 tak jak Pilsner.
 
a ja zajadę lokalizmem, chociaż ludzie z innych regionów też polecają poniższe:







IMG_7946.JPG








1332094971276.jpg




Cena bardzo przystępna!!
 
Budweiser - świetne czeskie piwo. Ostatnio w Lidlu była na nie promocja podczas ojro 2012. Jedno z moich naj. Kuzyn chwali sobie z czeskich Złotego Bażanta, lecz nie było mi dane skosztować.



W Lidlu ponadto jest kolejne dobre piwo - produkowany w Nuemczech Perlenbacher. Zdecydowanie jakość ponad jego cenę - ok. 2,20 za butelkę.



Ze zwykłych piwek preferuję jakieś nie za drogie marki z racji statusu studenta xD , lecz nie mówię tu o żadnych sikach. Kasztelan, Harnaś, Piast - moje najczęstsze wybory. Od wielkiego dzwonu Żubr (jak ktoś postawi, to nie odmówię, lecz jest dużo gorszy niż dawniej), Książ (to samo co z Żubrem) i Dębowe. Lech z Heinekenem gówno warte



Babskich piw nie pijam wcale, lecz Gingers jest całkiem niezły.







edit: piliście takie wynalazki?? W czachę daje, ale za to ostro śmierdzzi spirytusem



van_pur29_01.jpg
 
@noodles



Czyli piłeś Efesa rozlewanego w Niemczech. Więc pewnie Niemcy = Rosja : /



@Pan Pinezka



Dobre w smaku jest Raciborskie Miodowe ? Nie próbowałem jeszcze a mam w planach : )
 
@Gaara



Chodzi o to, że piwo jest robione na miejscu w Niemczech a nie w Turcji.



@Hamas



Z czeskich piw oprócz Zlatego Bazanta (dobre piwko) nie piłem żadnego. Będę musiał spróbować tego Pilsner Urquella i Budweisera.
 
Back
Top