1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Brock Lesnar vs. Shane Carwin na UFC 116

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by defthomas, Mar 29, 2010.

1. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    22,127
    Zdobyte Lajki:
    23,423
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    Brock Lesnar vs. Shane Carwin na UFC 116

2. Jakub Bijan

Jakub Bijan UFC
    Middleweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    10,196
    Zdobyte Lajki:
    16,528
    Punkty:
    4,790
    Brock kiedy stanął przy Carwinie wyglądał jak jego tata [​IMG] Bestia.
    Choć Carwin młotki w rękawicach ma chyba jeszcze większe niż Lesnar.

Waga ciężka zrobiła się cholernie ciekawa i ponawiam pytanie Venoma – czy ostateczny zwycięzca rywalizacji w HW (Carwin, Lesnar, Cain, JDS) powinien w rankingu MMA przeskoczyć Fedora???

3. markeba

markeba Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    75
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Chciałbym zobaczyć film, na którym Brock 43 razy wyciska 100kg o.O
    Ufc chyba za dobrze nie waży i nie mierzy swoich fighterów, Carvin miał być 4cm wyższy od Lesnara.

4. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    22,127
    Zdobyte Lajki:
    23,423
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
  5. seban28

seban28 BAMMA
    Featherweight

Komentarze:
    821
    Zdobyte Lajki:
    8
    Punkty:
    1,790
    Oczywiście że zwycięzca HW UHC powinien przeskoczyć Fedora. Rosjanin już i tak się zbyt długo zadomowił na pierwszym miejscu, bez wyraźnych przyczyn ku temu. Za stare zasługi należy mu się szacunek ,ale obecnie czołówka ciężkich jest w UFC.

6. uhasz

uhasz Jungle Fight
    Bantamweight

Komentarze:
    210
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Zgadzam się seban28 to może tylko zmotywować FEDORA do (cudu!) i zawalczenia w UFC chociaż z tego co się naczytałem tutaj na forum to chyba niemożliwe … No bo jak Fedor zobaczy że na mmarocks nie jest pierwszy to powie o tym Vadimowi i się zdenerwuje i dojdzie do Putina to odetną nam dostawy gazu i wtedy dowie się Angela Merkel i cała Unia Europejska i w ramach protestu Kaczyński nie pojedzie do Katynia …

7. uhasz

uhasz Jungle Fight
    Bantamweight

Komentarze:
    210
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    a tak na poważnie gdyby faktycznie portale mma i inne media przestały stawiać Fedora na 1 miejscu to może by odniosło jakiś skutek … tylko jaki ? W końcu to biznes nie ma chyba możliwości na zorganizowanie walki poza UFC o mistrzostwo świata np. Fedor vs JDS (ewentualny zwycięzca HW w UFC) …

8. Tidzej

Tidzej Bellator
    Heavyweight

Komentarze:
    4,849
    Zdobyte Lajki:
    1,814
    Punkty:
    2,790
    Sebvan, dla mnie to nie jest takie oczywiste. Zanim Cain zawalczy o tytuł będzie jesień, jeżeli do tego czasu Fedor pokonałby dwóch mocnych rywali (kogoś z trójki Werdum, Barnett i Overeem, który zakładam, że wskoczy do rankingu po pokonaniu Rogersa) to musiałbym taką sytuację dłużej przetrawić.

9. yorkk

yorkk Oplot Challenge
    Light Heavyweight

Komentarze:
    141
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    czy ktos z was widzi podobienstwa ktore mi sie jaks same ukazaly… carwin to taki nowy randy a jds taki nowy cro cop..:) dos santos no nie ma tej lewej nogi ale jest budowa jakos tak pasujacy mi na nowego mirka ktory mniejsza waga i szybkimi lapami obija dupnych kolesi i dlatego czekam jak obije carwina, lesnara i zastapi mi czekanie na powrot starego dobrego mirasa [​IMG] i jeszcze moglby obic mira choc w sumie moze cro cop na tyle sie odrodzi ze sobie z nim poradzi choc wygladaby przy nim jak carwin przy lesnarze… taki maly jakis

10. Blade

Blade Legacy FC
    Lightweight

Komentarze:
    1,961
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Porownania calkiem niedorzeczne. Po pierwsze JDS nie jest taki maly, znacznie ciezszy od Mirka. Po drugie nie obija dupnych kolesi. Carwin nowym Randym? Jeszcze glupsze. Ogromna roznica wagi, sily, roznica pod wzgledem uderzenia. Jedyne podobienstwo to ze wywodza sie z zapasow, z czego jeden jest naturalnym LHW a drugi HW…

11. efajelajpi

efajelajpi Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    55
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    ja mysle, ze Carwin nie ma wiekszych szans w tej walce z Lesnarem, mysle,ze jak tylko Lesnar sprowadzi go do parteru Carwin straci swoj jedyny atut,czyli te ogromne i ciezkie cepy i skonczy go w parterze, niestety Carwin jak dla mnie jest zbyt ograniczonym zawodnikiem i gdy trafi na kogos kto sprowadzi go do parteru jego jedyny atut zniknie i bedzie bezbronny w atkiej sytuacji tak samo jak junior dos santos, dla mnie dwoch cizekich, ktorzy beda sie liczyc na koncu to Lesnar i Cain Velasquez, po prostu w dzisiejszym MMA same rece bez dobrego parteru czy jakichs innych atutow to niestety niewiele…

12. Raa

Raa Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    7
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    [​IMG]yorkk, porównanie Mirka do JDS jest bardzo dobre. Dos Santos to striker nowej generacji. Dzieki swietnym technikom bokserskim obija kazdego, bez wzgledu czy jest czarnym pasem bjj, jak np Gabriel Gonzaga, równiez mistrz swiata bjj, czy tez Werdum, mistrz ADCC. A wiec nie zawsze graplerzy sa naj, coraz czesciej do glosu dochodzi striking. Czekam tylko az Santos znokautuje Lesnara lub Caina.

13. efajelajpi

Welterweight

Komentarze:
    55
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Raa troszke rozsmieszylo mnie co napisales, bo co to znaczy striker nowej generacji? ma sily nadprzyrodzone? wlasnie dos santos czy carwin to taki old school raczej bo MMA to wszystkie techniki i szkoli sie zawodnikow nowej generacji przekrojowo,czyli BJJ, zapasy muay thai,boks, dos santos czy carwin nie maja nic z zawodnikow nowej generacji, bo uderzaja tylko rekami,nawet kopnac porzadnie nie potrafia low kicka (oczywiscie pewnie bym takowego poczul, ale np taki lesnar juz nie:) ) fajterem nowej generacji to jest jon the bones jones np, ktory potrafi uderzyc techanikami bokserskimi jak i technikami noznymi, potrafi sprowadzic do parteru, jest zawodnikiem kompletnym i niezwykle mlodym, wiec na pewno jeszcze dopelni swoj wachlarz technik i nikt nie mowi,ze graplerzy sa naj, tylko zeby dzisiaj odniesc skuces w MMA trzeba byc bardzo wszechstronnym,sam grapling nie pomoze i sam striking tez,wiec przemysl to Raa…zobaczysz jak dos santos trafi na caina albo lesnara co sie bedzie z nim dzialo

14. Marian

Marian Jungle Fight
    Featherweight

Komentarze:
    255
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Obecnie pięści Carwina są tak sławne jak lewa noga Crocopa. Ze wszystkich zawodników wagi cięzkiej nie tylko UFC to Carwin ma najmocniejsze pięści , przebija chyba nawet Dos Santosa.

15. nazowski

nazowski Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    94
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    efajelajpi ja tylko jestem ciekawy co ty taki jestes pewien ze Lesnar zmiecie Carwina ? Z tego co pamietam 3/4 forum nie dawalo szans Carwinowi w walce z Mirem.. a jak sie zakonczylo to chyba sam wiesz ..

16. efajelajpi

Welterweight

Komentarze:
    55
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    nazowski jestem prawie pewien,bo zawsze wszystko sie moze zdarzyc, ale Carwin oprocz swoich ciezkich cepow nie ma nic do zaoferowania i dobrze o tym wiecie, natomiast Lesnar oprocz swoich ciezkich cepow ma jeszcze zapasy na wysokim poziomie, mir zle rozegral swoj pojedynek bo pozwolil na to by carwin go zepchnal i tam swoimi cepami go trafial,zamiast poczekac i sprowadzic do parteru carwina, po prostu pozwolil by carwin czul sie jak najlepiej w tym pojedynku, ale lesnar raczej na bank sprowadzi carwina i tam go skonczy jak skonczyl mira, takie jest moje zdanie i mysle, ze jest to bardzo prawdopodobne rozwiazanie tego pojedynku, tak samo jak dos santos polegnie z cainem, ta sama sytuacja, pmiatejacie,ze to jest MMa a nie boks

17. Paz

Paz Brutaal
    Featherweight

Komentarze:
    488
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Lesnar nie ma ciężkich cepów i ma słabą szczenę. Jak Randy go raz ogłuszył to wystarczy, żeby Cain czy Carwin zmietli go jednym strzałem. Mir też raz znokautował Lesnara, ale Brock miał fajne położenie i się obudził, zanim Mir wstał(flying knee)

18. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    160
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    dla mnie trójka do pasa to Lesnar, Cain i Carwin, Santos jakoś mi tam tak dalej gdzieś się przyczaił. Nie widziałbym go jako faworyta z wyżej wymienionymi. Co do walki tytułowej to ciężko mi cokolwiek powiedzieć, ale wydaje mi się, że sytacja będzie taka jak opisał efajelajpi. Ale ciekawe, co wynikło by gdyby przeciwnikiem obu był Cain.

a co do Fedora, to czas najwyższy aby ustąpił miejsca, jeśli chce nadal je dzierżyć to niech przyjdzie i o nie powalczy [​IMG]

19. Predator

Predator Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    48
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Nowa generacja super-atletów przejmuje kontrolę w HW

20. Shoocker

Shoocker Lejdis Fajt Najt

Komentarze:
    7,668
    Zdobyte Lajki:
    6,588
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Podkarpackie
    Zobaczymy w jakiej formie po chorobie pokaze sie Lesnar, jezeli nic sie nie zmienilo to dalej bedzie dominowal wszystkich swoimi zapasami i nikt dlugo nie odbierze mu pasa.

Share This Page