Brazilian Jiu Jitsu | Grappling | Zapasy

tak i jesli Mateusz Juskowiak pokona Jeffa Monsona w pierwszej walce, to moze sie z nim spotkac w drugiej :)
 
zobaczymy, Monson juz jest troche zdziadzialy. ale Zybi po prostu trafil chyba najgorzej, jak mogl :) mimo to zycze powodzenia naszym chlopakom, nie wiecie moze, czy bedzie jakis stream?
 
na pewno bedzie transmisja na Budovideos, ale chyba jakos strasznie drogo - bede szukal czegos darmowego, ale nie wiem czy sie cos znajdzie
 
Zibi trafił na faworyta swojej kategori :-) Juskowiak już w 2 walce może trafić na murowanego faworyta dywizji. Może chłopaki w -98,9 zamieszją.
 
Liczę na Radka przede wszystkim. Fajnie jakby Bolo poskładał Monsona i walczył z Werdumem. Zybi musi wjechać bez kompleksów. Popovitch nie jest duży jak na tę kategorię, a Tyszka lubi techniki na nogi zakładać, więc może coś mu tam wyciągnie. Zajebista niespodzianka by była. Trzeba być optymistą!
 
Tylko Popovitch jest z kategorii niżej, dodatkowo Zibi z pewnością może zaskoczyć Pabla. Ponoć transmisja ma być za darmo w hd
 
Sajd, wiesz coś więcej o tej transmisji? Ja znalazłem tylko taką za prawie 30$, właśnie w hd. Internetowe ppv... Liczę, że będzie się dało to obejrzeć w cywilizowanych warunkach i bez zbytnich wydatków.
 
Popovitch jest z kategori niżej, ale i tak będzie jednym z najsilniejszych w nowej dla siebie dywizji.
 
Popovitch jest strasznie dokoksowany - ma niesamowita sile. Bedzie meega trudno Zybiemu, ale tez licze na sensacje :)



WAR Zybi!!







ponadto Kamil Uminski tez nie mial szczescia w losowaniu, przeciwnika Radka Turka nie znam, a Monson nie jest nie do przejscia.



WAR Panowie!!
 
James Brasco, rywal Radka, też przeszedł z niższej kategorii i ma coś koło 40 lat. Dwa lata temu w drugiej rundzie przegrał przez decyzję z Braulio Estimą, ale nie znalazłem właśnie nigdzie tej walki. Spryt, doświadczenie i kocie ruchy Radka wystarczą.
 
kuźwa jeszcze wczoraj było za 25dolców, dziś już 30 :/ karty nie mam bo bym kupił, trzeba będzie później z torrentów pociągnąć waleczki.



szkoda Kamila, zajebisty potencjał a wciąż za mało wiary w siebie i szkoda Zbyszka, na punkty przegrać z mistrzem świata to też nieźle.
 
no i niestety Pablo pokonuje Zybiego na punkty, ludzilem sie, ze moze cos sie da ugrac, no ale trudno, nie tym razem.
 
niestety wychodzą różnice, u nas chłopaki muszą tyrać po x godzin dziennie, a brazole na tym poziomie mają jedno zajęcie - trenować
 
Radek wygrał pierwszą, następna z Listerem.



kaczka kategorię wagową czy absoluto? w +99 moim faworytem jest Cyborg, niesamowicie się rusza jak na taką masą, plus świetna technika i siła.
 
info klubowe ;) chyba nie transmitowali jego walki.



każdy jest mocny, to są mistrzostwa świata w końcu. dla mnie werdum teraz to więcej nazwisko niż faktycznie mistrz świata, Abreu go pociśnie.



btw oglądaliście poprzednie adcc?
 
Ja jednak stawiam na Werduma. Chociaż Abreu to straszny dzik. Powinni tak zestawić drabinkę, żeby spotakali się dopiero w finale.



 
Pervert, jesli mam byc szczery to w 2009 nie wiedzialem co to jest ADCC :)



ale najciekawsze walki widzialem, w tym final Werduma z Cyborgiem :)
 
ech.. a mnie właśnie brakuje teraz tej atmosfery oglądania, zakłady, emocje.. xD



ja po 2009 nabrałem pewności, że Cyborg to zwierze z niesamowitym parterem. Ruszać się tak przy wadze 100 kg to czysta poezja ;)



@Tens, masz rację ktoś się nie postarał, a szkoda, daliby rewelacyjny finał na pewno. a i co do abreu, o wiele bardziej mi się podoba bez kimon, ma fajne płynne ruchy, plus nie oranicza się do siłowych technik i mimo kategorii przyjemnie się go ogląda.



@raphaelius a widziałeś finał mendes vs cobrinha?
 
Back
Top