1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Brad Tavares: Walka z Israelem Adesanyą jest wciąż aktualna

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by krzysztof-kordys, Jun 13, 2018.

1. Cactus

Cactus Moderator Cohones

Komentarze:
    7,633
    Zdobyte Lajki:
    9,890
    Punkty:
    3,790
    Brad Tavares: Walka z Israelem Adesanyą jest wciąż aktualna

Prezydent UFC Dana White poinformował kilka dni temu o tym, że Brad Tavares doznał kontuzji stopy i nie będzie w stanie zmierzyć się z Israelem Adesanyą w walce wieczoru gali The Ultimate Fighter 27 Finale. Sam zawodnik twierdzi jednak zupełnie inaczej, Tavares w rozmowie z Khon 2 zapewnił, że pojedynek z Adesanyą wciąż jest aktualny.

Na tę chwilę walka z Israelem jest na 100% aktualna. Nigdy nawet nie było wątpliwości, po prostu wystąpiły mylne informacje i błędy w komunikacji pomiędzy organizatorami, a sztabem medycznym. Nigdzie nie powiedziałem, że nie mogę albo nie zamierzam walczyć, nic w tym stylu. Pojedynek aktualny, jestem gotowy.

Według Tavaresa, Dana White chciał tylko wzbudzić większe zainteresowanie tym starciem.

Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z podobną sytuacją w mojej karierze, ale dzięki temu o naszej walce stało się głośniej. To jest Dana, on może mówić o pojedynkach na wiele sposobów. Może ten nie jest najbardziej pozytywny, ale i tak w porządku. Jest jak jest.

Gala The Ultimate Fighter 27 Finale odbędzie się 7 lipca w Las Vegas.

Grubas likes this.
  2. Hefaner

Hefaner Armia Karola Bedorfa

Komentarze:
    4,119
    Zdobyte Lajki:
    13,815
    Punkty:
    290
    Gaś Tavares ten hype, bo patrzeć na to nie mogę...

ninja likes this.

Share This Page