1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Boxing Night 14

Discussion in 'Forum MMA' started by Aliibaba, Jan 11, 2018.

1. FusionMMA

FusionMMA WSOF
    Bantamweight

Komentarze:
    3,127
    Zdobyte Lajki:
    4,708
    Punkty:
    140
    Jakis freak porzadny moglby uratowac temat

2. J-Son

J-Son Nadworny grafik

Komentarze:
    3,522
    Zdobyte Lajki:
    8,433
    Punkty:
    1,190
    15k sprzedanych biletów to jak na polskie warunki fenomenalny wynik.

Nikt nie będzie w plecy, bo jak się coś finansuje z państwowych pieniędzy to nie ma ciśnienia na domknięcie budżetu.

3. bart123

bart123 KSW
    Middleweight

Komentarze:
    5,631
    Zdobyte Lajki:
    4,683
    Punkty:
    490
    Czyli wszyscy jesteśmy w plecy, a nawet biletów nie mamy:fjedzia:

Tak myślałem, żeby jechać, a widzę, że jeszcze dopłacę za to co już zapłaciłem:frankapprove: W ogóle to górne sektory chyba są wyłączone ze sprzedaży, więc pewnie nie wynajęli całej przestrzeni i pokombinowali.

4. popencze

popencze Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    47
    Zdobyte Lajki:
    48
    Punkty:
    290
    Skąd masz info że państwo ma wkład pieniężny w te gale, oprócz tego ze tvp będzie ją transmitowało?

5. jut

jut Brutaal
    Heavyweight

Komentarze:
    637
    Zdobyte Lajki:
    1,005
    Punkty:
    490
    Gala fajna. Warto iść zobaczyć. Póki co trzymać kciuki a krytykować dopiero jak nie wyjdzie.
    Im więcej takich wydarzeń, tym lepiej.

6. yonigga

yonigga Weed Master

Komentarze:
    11,452
    Zdobyte Lajki:
    13,037
    Punkty:
    1,292
    Miasto:
    Trenchtown Kingston
  7. Aliibaba

Aliibaba PRIDE FC
    Lightweight
    Żółta Kartka

Komentarze:
    6,386
    Zdobyte Lajki:
    3,761
    Punkty:
    290
    reklamy w radiu słyszałem dzisiaj

8. Yoshi 1899

Yoshi 1899 BAMMA
    Bantamweight

Komentarze:
    753
    Zdobyte Lajki:
    819
    Punkty:
    140
    Zajebisty plus że ostatecznie cała gala do obejrzenia na tvp bez żadnego ppv całkowicie za free :OK:

Jest już pewne, że Narodowa Gala Boksu zostanie na żywo pokazana na antenach Telewizji Polskiej. O transmisji z imprezy, która odbędzie się 25 maja na stadionie PGE Narodowym w Warszawie TVP poinformowała na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Głównym wydarzeniem gali w stolicy będzie walka Mariusza Wacha z Amerykaninem Erikiem Moliną, który dwa lata temu znokautował Tomasza Adamka. Wach przygotowując się do tego występu sparuje m.in. z byłym mistrzem świata wagi ciężkiej Tysonem Furym.

Na Narodowym wystąpią także m.in. Artur Szpilka, który zmierzy się z Dominikiem Guinnem, Izuagbe Ugonoh, którego rywalem będzie Fred Kassi oraz mistrzyni świata WBC wagi super półśredniej Ewa Piątkowska. Galę będzie można obejrzeć za darmo także w internecie na stronie Sport.tvp.pl oraz aplikacji mobilnej TVP Sport.

9. Aliibaba

Aliibaba PRIDE FC
    Lightweight
    Żółta Kartka

Komentarze:
    6,386
    Zdobyte Lajki:
    3,761
    Punkty:
    290
    jak chcą robić więcej gal to ma sens, ale na tej geli na pewno stracą srogie miliony

10. Yoshi 1899

Yoshi 1899 BAMMA
    Bantamweight

Komentarze:
    753
    Zdobyte Lajki:
    819
    Punkty:
    140
    Tym niech się przejmują ci co zainwestowali swój hajs w ten projekt , patrząc na niektóre nazwiska zawodników, annoucera w postaci samego Buffera, E.Górniak itd to myślę że za drobniaki to by raczej nie wystąpili w tym przedsięwzięciu , jak na tym wyjdą to nie mam pojęcia :fjedzia: może być tak jak mówisz że utopia na tym gruby hajs , chyba że są w ten projekt zaangażowani sami idealiści którzy chcą pokazać że boks w Polsce nie umarł , ma się dobrze i chcą to pokazać szerszej publiczności .
    Ja nie przewidywałem wykupienia ppv na ten event ale skoro będzie ogólnodostępny to się z chęcią obejrzę przy jakimś piwku, choć nie wiem czy nie trzeba będzie kupić transportera jak Najman powiedział że mają czas antenowy do 01:15 a startują 16-18 :lol:

Share This Page