1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

BOTE 2: Zdjęcia z walki Kita vs. Grabowski!

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by defthomas, Jun 14, 2010.

1. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    21,762
    Zdobyte Lajki:
    21,928
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    BOTE 2: Zdjęcia z walki Kita vs. Grabowski!

2. Anusiak

Anusiak Brutaal
    Bantamweight

Komentarze:
    459
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Z tego co widać na zdjęciach po upkicku rozcięcia nie było.

3. Bosy

Bosy Slugfest / UFC

Komentarze:
    997
    Zdobyte Lajki:
    108
    Punkty:
    1,790
    dokładnie

4. vitorbelfort

vitorbelfort Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    84
    Zdobyte Lajki:
    14
    Punkty:
    1,790
    [​IMG]NO DOKŁADNIE !!!!!! SZOK a tyle osób negowało moje uwagi, byłem i widziałem oko rozwalił o stojak przy ringu !!!!!! przegrał ze stojakiem a z Grabowskim wygrał !!!!!!!!!!!!

5. vitorbelfort

vitorbelfort Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    84
    Zdobyte Lajki:
    14
    Punkty:
    1,790
    wy wszyscy wielcy fani Grabowskiego z pokorą poczekajcie na rewanż bo póki co to Kita jest nr.1 HW w Polsce – żeby nie było nie, znam ich ale śledzę ich karierę i widzę co który potrafi – ok Grabowski to świetny Grappler i ma mocną szczenę ale Kita też ma mocną szczenę a do tego dobre zapasy i duzo lepszy boks, wyczucie dystansu, i przegląd akcji, stąd świetne obrony przed obaleniami – elo ziomy cieszę się że stanęło na moim

6. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    21,762
    Zdobyte Lajki:
    21,928
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    Apel do wszystkich kolejnych komentujących. vitorbelfort wykorzystał już cały zapas wykrzykników w tym poście! Więc proszę ich więcej tu nie używać!

7. Narwaniec

Narwaniec Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    1
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Biorac pod uwage przebieg walki ,sytuacje w jakiej ja przerwano oraz na koniec zdjecia …zastanawia mnie jedna rzecz,z czego tak cieszyl sie Damian?? Jest swietnym zawodnikiem ale co by nie gadac do momentu zastopowania przegrywal …

8. Nilg

Nilg PRIDE FC
    Lightweight

Komentarze:
    6,296
    Zdobyte Lajki:
    3,056
    Punkty:
    1,790
    Owszem, nie widać tego rozcięcia, ale najlepsze by było zdjęcie twarzy Michała BEZPOŚREDNIO przed poślizgiem i lotem między linami – ono by rozwiało wszystkie wątpliwości ??? (normalnie to by były wykrzykniki, patrz 2 posty wyżej:P)

Swoją drogą nie wiem, czemu wszyscy zwolennicy teorii, że Kita rozciął się wypadając (no prawie wszyscy, bo ja np nie) winią Damiana za ten stan rzeczy i domniemany niesprawiedliwy wynik. Przecież to nie Damian wypchnął Michała za ring i nie on przerwał walkę, tylko lekarz. Damian nie ma tutaj niczego do całej sytuacji

9. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    1,790
    Nilg wierz mi, że jakbyśmy mieli więcej zdjęć to byśmy je opublikowali, bo sam chętnie bym je zobaczył. Może ktoś inny, kto robił zdjęcia ma lepsze ujęcia po upkicku, a przed wypadnięciem.

Jeszcze raz prosiłbym wszystkich o zachowanie umiaru w komentarzach. Każdy ma prawo do oceny sytuacji, ale do obrażania zawodników już niekoniecznie.

10. wwa

wwa Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    24
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Przy tego typu rozcięciach zachodzi odruch aksonalny który krótkotrwale automatycznie tamuje krwawienie dlatego jest ono dopiero bardzo dobrze widoczne w tym przypadku po powrocie na ring.

11. pepe

pepe Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    185
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Ja odniosłem wrażenie, ze tuż po uderzeniu lewe oko jest spuchnięte, rozcięcia nie widzę na zdjęciu natomiast na filmiku z walki wydaje się, że oko jest już bardzo zaczerwienione w momencie ataku Kity tuż przed wypadnięciem za ring. Juras komentując walkę mówi o rozcięciu na sekundę przed tym jak Michał Kita poleciał za liny.
    Fakty są takie, że mikrofon rzeczywiście tam się znajdował, a na filmiku słychać nawet charakterystyczny dźwięk uderzenia w mikrofon albo bardzo blisko mikrofonu( nie koniecznie okiem) ;D

Będzie dziś SSS?

12. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    1,790
    będzie za chwilę

13. Octagon

Octagon Brutaal
    Heavyweight

Komentarze:
    615
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Ja z tego co pamiętam, to sam DEF pisał wcześniej, że żadnego sprzętu typu : mikrofony, głośniki etc. na stoliku gdzie upadł Kita nie widział. Poza tym, to nie przerwana tętnica ( całe szczeście oczywiście ) aby krew tryskała w mgnieniu oka, tylko mocno opuchnięty oczodół, łuk brwiowy z którego zaczęła po pewnym czasie sączyć się krew. Także @vitorbelfort nici z “Twojego”.

14. pepe

pepe Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    185
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Mikrofon to tam jest, widać na zdjęciach, albo coś co łudząco przypomina mikrofon. Mam nadzieję, że sprawa się wyjaśni. Wszystko chyba już było powiedziane, myślę, że z taką wiedzą jak posiadamy nie da się jednoznacznie rozstrzygnąć sporu.

15. Bosy

Bosy Slugfest / UFC

Komentarze:
    997
    Zdobyte Lajki:
    108
    Punkty:
    1,790
    jest mikrofon:

16. Octagon

Octagon Brutaal
    Heavyweight

Komentarze:
    615
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Faktycznie jest. Brawo Bosy za znalezienie tak dokładnego zdjęcia. W takim razie w tej materii przyznaję Wam rację. Jeżeli chodzi oczywiście o sprzęt nagłaśnający, gdyż wynik walki komentowałem już wielokrotnie i dla mnie to Damian wygrał zasłużenie.

17. Octagon

Octagon Brutaal
    Heavyweight

Komentarze:
    615
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Btw. Minęło już sporo czasu, a nie znalazłem żadnego ustosunkowania się drugiego “aktora” tego widowiska, czyli samego Michała Kity. Czy sam Michał nie ma nic do powiedzenia ?

18. Radziu

Radziu Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    19
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Drugi “aktor” ma coś do powiedzenia i powie to pewnie w odpowiednim czasie … Pozdrawiam

19. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    1,790
    Octagon oczywiście nie mogłeś się powstrzymać by nie napisać czegoś złośliwego.

Ehh ręce opadają.

20. GLF

GLF KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,028
    Zdobyte Lajki:
    5
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    I co z tego, że Michał miał optyczną przewagę? Ten jeden upkick Damiana wyrządził większą krzywdę niż wszystkie ciosy trafione przez Michała. No i tak, Damian najlepiej widział o co uderzył Michał…

Share This Page