Boks

Stawiam, że Master bez pasa. Niestety ma watę w łapie więc nie znokautuje, a na punkty w Anglii nie wygra. Chyba, że ten rywal to jakieś bumisko, nie śledzę na bieżąco więc możliwe, że ta kategoria znowu wróciła na swoje miejsce czyli bez żadnych wirtuozów boksu.
Waty to na pewno nie ma cios raczej średni/solidny
31 KO na 47 zwycięstw (66%)
Diablo 44 KO na 64 uważany jest za punchera (68%)
Cieślak 19 KO na 25 (76%) puncher
Główka 20 KO na 32 (63%)
A jak znokautował Nsue (4-1) zawodnika MMA w 3 r, to ten trafił do szpitala i skończył karierę z powodu obrażeń... :boss:
Billam-Smith bumiskiem na pewno nie jest, ale tylko z zawodnikami na bardzo dużym poziomie była wygrana z Okolie i porażka Riakporhe na punkty, obaj wygrali z Główką przed czasem...
 
tak średnio w weekend
dazn
IMG_1632.jpeg


plus z soboty na niedziele na polsacie sport extra ostatnia gala showtime
1702386041556.png
 
niby 100 miała kosztować gala u arabow a jest tylko 70 zeta:awesome:
View attachment 86623
Screenshot_2023-12-13-12-26-28-381~2.jpg

O 70 PLN za dużo bo z takimi zawodnikami na karcie to można było zrobić jednak dużo lepszą rozpiskę... bo tutaj jednak mamy trochę za dużo faworytów, a za mało walk typu 50-50, nie wspominając już o tym missmatch'u Hrgovic-De Mori :facepalm:
Takie zestawienia: :bye:
AJ-Wilder, Parker-Wallin, Sanchez-Hrgovic, Dubois-Kabayel, Machmudow-Miller, Fa-De Mori,
Ewentualnie AJ czy Wilder z kimś z duetu Sanchez, Hrgovic... :boss:
 
View attachment 86626
O 70 PLN za dużo bo z takimi zawodnikami na karcie to można było zrobić jednak dużo lepszą rozpiskę... bo tutaj jednak mamy trochę za dużo faworytów, a za mało walk typu 50-50, nie wspominając już o tym missmatch'u Hrgovic-De Mori :facepalm:
Takie zestawienia: :bye:
AJ-Wilder, Parker-Wallin, Sanchez-Hrgovic, Dubois-Kabayel, Machmudow-Miller, Fa-De Mori,
Ewentualnie AJ czy Wilder z kimś z duetu Sanchez, Hrgovic... :boss:
tobie to nic nigdy nie pasuje, ja tam pewnie sobie wykupie:fjedzia:
 
tobie to nic nigdy nie pasuje, ja tam pewnie sobie wykupie:fjedzia:
No bo za tyle kasy od szejków mogli jednak zrobić lepsze zestawienia, tylko nie wiadomo czy by się na to zgodzili niektórzy zawodnicy :lol: :boss:
Ciekawe jakie będą kursy bo ja tu widzę wielu wyraźnych faworytów...
 

Pulew najcięższy w karierze...
Z AJ (108,5 kg) (20 r) i
Władymir (112 kg) (14 r) w walkach o MŚ, a ostatnio z Chisorą (113,5 kg) (22 r)
(108-116 kg w karierze)

Wawrzyk także, bo po powrocie miał 111 kg z Bołozem (22 r) a z Bodziochem (107 kg) a wcześniej najwięcej z Bothą i Sosnowskim (109 kg) w 14 i 16 r...
(101-111 kg w karierze):boss:
 

Pulew najcięższy w karierze...
Z AJ (108,5 kg) (20 r) i
Władymir (112 kg) (14 r) w walkach o MŚ, a ostatnio z Chisorą (113,5 kg) (22 r)
(108-116 kg w karierze)

Wawrzyk także, bo po powrocie miał 111 kg z Bołozem (22 r) a z Bodziochem (107 kg) a wcześniej najwięcej z Bothą i Sosnowskim (109 kg) w 14 i 16 r...
(101-111 kg w karierze):boss:

Nawet nie słyszałem o takim zestawieniu :wow:
Pulev pomimo 42 lat raczej rozniesie Wawrzyka i to do 4. rundy
 
Back
Top